1. 550.
  türk kadınları, liyakatsizlik, suriye meselesi, adam kayırmacılık, istanbul sözleşmesi hakkında bilgi edinmek istediğimde romanyalı hristiyan bir kadınla evli olan efe aydal'ı değil, senelerini avukat olmak için harcamış olgun türk kadını gonca aytaş'ın editlerini seyrediyorum:
  https://www.youtube.com/c...onu%C5%9Fal%C4%B1m/videos

  son zamanlarda gündemdeki haberleri bir iki ekşi yazarına bakarak yorumluyormuş gibi hissettirmesi, her hafta sjw, politik doğruculuk, çok kültürlülük adı altında reddit paylaşımları yapması, istanbul ve izmir'in marjinal semt ve caddelerini bütün türkiye'ye genellemesi ve yerel gelişmeleri çok kısa açıklamalarla geçiştirmesi katlanılır cinsten bir analiz değil.

  eleştirilerime de lütfen alınmasın, aynı düşünceleri sevgili rıdvan için de paylaşıyorum. nefret ettiğimden değil, kadınlarla ilgili toplumsal bir sorun varsa önce bütün ömrü anadolu'da geçmiş bir kadını dinlemek isterim ben.

  sevan nişanyan'ı ve eşini de ciddiye almam, o beyefendi de samos'ta ikamet etmekte, ne ankara ve izmir sokaklarında olandan, ne de türkiye genelinde insan ilişkilerine yansıyan gerilimden haberdar.
  1 -1 ... epsilon pi
 2. 551.
  Adam gibi adamdır. Youtube'da Erlik ve kendisi gibi kişilerin sayısı artar umarım.
  3 -3 ... skrtyyu
 3. 552.
  Kaliteli fenomenlerden biridir.
  2 -3 ... misagi
 4. 553.
  kılıcını, muhalif görünümlü bölücülere karşı bilemekte olan bir şövalyedir sevenlerinin gözünde. hahaha bir de istenmeyen yaralara parmak bastığı için akp ajanı ilan edilmiş.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2162809/+
  -1 ... robert porter
 5. 554.
  ateist olması dışında bir vasfı olmamasına rağmen millete ahkâm kesen ırkçı ve kibirli fenomenlerden sadece biri. ama dinlemesi rahatlatıyor insanı. alışkanlıktan o da.
  -2 ... matematik keskinlik