1. 1.
  özellikle güneydoğuda azımsanmayacak kadarının ki belki yarısının(yarısı tabiki dtp nin bölgede oy oranı yüzde60 az bile söledim)yıllardır bu toprağın suyunu içip ekmeğini yedikten sonra barzani ve talabani gibi piyonların aşkıyla yanıp tutuşan toplum. yalnız şunu herkes bilmelidir ki evden kaçan kız * kendisini bir süre sonra abi dediği insanların * kucağında bulur.
  7 -14 ... giray
 2. 2.
  bu milletten bazıları abd ve ab nin gazına gelip dağa çıkıp, terör örgütü kurmutur. ancak her kurt terorist değildir.
  2 -1 ... cavit
 3. 3.
  içlerinde katiller,teröristler ve vatan hainleride olsa insandırlar herşeyden önce. herkesin onları refere etmeden önce bunu anlaması gerekir.

  bu etnik gruba mensup insanların bazıları türk olmadıklarını söyleyegelirler, türklük onlar için utanç kaynağıdır ancak ne hikmetse türklerle evlenirler, türkiye'nin suyunu içerler, ekmeğini yerler, kimliğini taşırlar, toprağında yaşarlar. o can aldıkları ve en büyük geçim kaynakları olan uyuşturucuyu yetiştirdikleri toprak ta maalesef türk toprağıdır.

  bazılarına o kanla sulanmış kutsal toprak fazladır, fazladır ki bok atmaktan hiç çekinmezler, hainlerdir.

  bazılarıysa her türk vatandaşını kardeşi bilen ki hakkaten de öyle olan, etnik köken ayağına kalleşlik yapmak yerine göğsünü gererek ben türküm demiş, başka vatan aramamış, sıcak ve candan insanlardır. onlara göre bu topraktaki herkes türktür, türk kalacaktır.

  işte bu ayrım yüzünden kürtlerin kara tarafıyla uğraşmak zordur. arada masum insanlar da vardır. büyük bir operasyon yapmak mümkün değildir.
  bu kısır döngü böyle sürecektir maalesef.

  ancak şu bir gerçek ki, vatan vaadiyle kandırılmış, emperyalizme köpek olmalarına karşın hala hangi akla hizmet ettiği belli olmayan bir felsefeyle marksist olduklarını söyleyen, yarım akıllı ama kendini çok zeki sanan bir takım hainler vatansız kalmaya mahkûmlardır.

  aziz türk vatanı yalnızca türklerindir, ben türküm diyenlerindir.
  5 -6 ... selmagezinir
 4. 4.
  (bkz: kurtler)
  ... giray
 5. 5.
  birilerini gaza getirirken, birilerini de üzecek entrylerden uzak durmak gerekir, genel itibariyle.

  zoraki tanım: türklerle iç içe yaşayan millet, çoğu zaman türk gibi.
  1 -1 ... jjaks
 6. 6.
  (bkz: kuzey irak kurtleri)
  ... giray
 7. 7.
  türk milletinin olanca sagduyulu yaklasimina, biz kardesiz elbette aralarinda kotulerde vardir ama genelleme yapmamaliyiz diyebilecek kadar insaniyetli tutumuna (üstelik binlerce sehit verdikten sonra bile) hicbir zaman ayni sekilde yaklasmamis halktir. buda genelleme oldu farkindayim ama su videoyu izledikten sonra sakin ve sogukkanli birseyler yazmak mümkün olmuyor, yorumlar ise daha kötü.
  http://www.youtube.com/watch?v=yS6uD2TjiLs+
  1 -1 ... kaiserstuhl
 8. 8.
  kürt lafıyla teyakkuza geçip saçmalar dökünen ırkçıları diri tutan bir millet imiş. yazık.
  6 -4 ... zibende
 9. 9.
  bu memleket istiklal savaşındayken türk milletiyle beraber savaşan, beraber ölen, beraber öldüren ve şuan türk milletiyle beraber yaşayan, ahmet arifin bir şiirinde dediği gibi, yıllarca birbirine kız alıp vermiş, tavukları birbirine karışmış ve hala bazı geri zekalıların, bunların hepsi teröristtir diye tanımladığı millet.
  8 -1 ... istanbul icin efkar vakti
 10. 10.
  genelleme yapılmaması gereken kişilerdir sonuçta bu insalar emperyalizmin faşizm kandırmacasıyla pkk lı olmuştur devlet oraya eğitim götürüp onları bilgilendirseydi kürt milliyetçiliğininde türk milliyetçiliğininde ne kadar zararlı olduğunu anlatsaydı kimse sıcacık yuvasını bırakıp dağa çıkmazdı.
  3 -1 ... bahtsiz medeni