bugün

fiyatına ve segmentine yakışmayan imalat kalitesiyle dikkat çeken araba
Yedek parçası ve servis masrafları çok pahalı olan renault un orta üst sınıf arabası. Çok rahat ve karizmatik olmasının yanında, geniş bagaj hacmi ve özellikle benzinli motor seçeneklerindeki ataklığı direk göze çarpmaktadır.
ümit aktan ın fenerbahçe nin yeni transferi lugano yerine kullandığı isim.
(bkz: lagina)**
http://www.drive.ru/image...ault/renault-laguna-2.jpg

http://magazine.avtoindex.../renault_laguna_new_2.jpg
(bkz: laguna hotel)
(bkz: uçak gibin füze gibin bir şey)
http://www.youtube.com/watch?v=xEr-0_wb74w
renault'un kaliteli bir modeli. sınıfındaki diğer araçların gerisinde kalmasına rağmen yine de yabana atılmayacak bir araçtır.geniştir, rahattır,konforludur. (bkz: gider o gider)
(bkz: laguna beach)
bir dönem aşığı olduğum köpek. neden köpek anlatacağım.
bununla bir şekilde biraraya geldim. şansa kader kısmet baabında. önceleri arabaydı işte. biniyorsun. gerekenleri yapıp gaza basınca gidiyor falan.
otoyolda bir yolculuk esnasında bir bmw nin havalı ve küfür edercesine bir sollamasına maruz kalınır. nevir döner. kapasitesini tam bilmediğim halde kapışmaya karar verilip gaza yüklenilir. araba gider. bmw den yol istenir. bmw gaza yüklenir. ben gaza yüklenir gene tampona yapışırım. böyle giderken bmw yol verir. havayla yanından geçerim. o aralar ibre 210 falandır. bir müddet sonra bmw yaklaşır ve yol ister. orta şeride gecilir ve o geçmeye çalışrken gaza yüklenilir. 220, 230, 240 bmw kapışmaktan vazgeçer. işye o anda, o narin şekilli arabanın motorundan gelen köpek sesi hissedilir. bu arabanın motorundan köpek gibi ses gelir beyler homurdanır resmen. tatlı mı tatlıdır. fanları vardır bu köpeğin ayrıldığım için üzgünüm yeni modellerinde o kadar cekicilik yoktur.

editli not: 240 dedim ya o an bile ne bir titreme ve bir dengesizlik ne de bir güçsüzlük vardı arabada. herhalde bassam 270 bulurudu.
olay da almanya da geçmektedir.
brezilya'nın santa catarina eyaletinde bir şehir. Tubarao küçükbölgesindedir.

eyaletin tüm bölge ve yerleşim birimleri için:

(bkz: santa catarina/#8657779)

- Instituto Brasileiro de Geografia e Estatística
- the world factbook
kosta rika eyaleti alajuela'nın, alfaro ruiz şehrinde bir yerleşim birimi (distrito).

şehrin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: alfaro ruiz/#8687927)

ülkenin tüm eyaletleri ve yerleşim birimleri için:

(bkz: kosta rika/#8601889)

(costa rica database)
eski kasalarının hiç bilinmeyen 1.8 lt olanları vardır. Çok az sayıda üretilmiştir. Hani derler ya 1.6 az geliyor 2.0 çok yakıyor diyenlerin arabasıdır. 120 bg motora sahiptir.

Laguna Uzun yol arabası olup şehir içinde eğer lpg taktırmamışsanız benzini su gibi içer. Hatta gaza çok yüklenirseniz benzin göstergesinin aşağı doğru ilerlediğini görebilirsiniz *
--spoiler--
dunyanin en yeteneksiz en kazma futbolcularindan biridir cunku galatasaray formasi giymis zamaninda.
--spoiler--

george hagi hakkında yukarıdaki cümleyi kurmuş.

futboldan zerre kadar anlamayan yazar.

gelmiş geçmiş en iyi yabancıların başında hagi ve alex geliyor bunu tarafsız herkesin kabul etmesi gerekiyor.
yazar bu. hem de eli korkak olmayan bir yazar. neyse hoş gelmiş.
(bkz: #13954303)

kamışlar üstüne gelmiş yazarı.

(bkz: kamışın sapını tutmak)
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
3-5 sene bindiğim araba. yazmadan geçemiyeceğim. yolda çok biemvi, mersedes, auudi falan ağlattık birlikte, nal toplattık, tam manasıyla. kimbilir nerede o şimdi ? o değil de ben neredeyim ya. neden artık araba kullanasım yok. zevk alırdım eskiden, halbuki.
kraldan çok kralcı olur ya ; bu da kürtten çok kürtçü.
Şuanda da kullanmaktayım motoru sıfır acımadım yaptırdım. Satmam da ucuz gibi görünse de arabayı sevmeyen alamaz neden mi alamaz parçası pahalıdır. Pahalıdır da bozulmaz edilmez kolay kolay. Birçok arabaya bindim bunun gibi yol tutuşu olan yola yapışan hız farketmeden titremeyen etmeyen basmasına bastığı sadece jantlarını sevmediğim onunu da yenisini alacagım araba.
renault un d segment için ürettiği araç. fakat her zaman passat ın gerisinde kalmıştır.
Fiyatları arasında pek fark olmasada bana göre passat ' ın tek önde olduğu noktası içi ve arka tarafı.
Tek eksisi arkasının öne göre fazla kısa oluşu. onun haricinde gayet rahat ve kullanışlıdır kendileri. senelerin yol arkadaşıyız.
Spoiler indikten sonra arkayıda indiriseniz sedan gibi oluyor birçok fotografı vardır internette. Masrafta istemiyor fazla oldukca karizmatik bir kasası var
ikinci jenerasyonunun makyajlı kasaları piyasaki saklı hazinedir.27-32.000 tl civarında satın alınabilir lpg ye oldukça uyumludur