1. 1.
  fiyatına ve segmentine yakışmayan imalat kalitesiyle dikkat çeken araba
  1 -1 ... infantes
 2. 2.
  Yedek parçası ve servis masrafları çok pahalı olan renault un orta üst sınıf arabası. Çok rahat ve karizmatik olmasının yanında, geniş bagaj hacmi ve özellikle benzinli motor seçeneklerindeki ataklığı direk göze çarpmaktadır.
  2 ... ck_06
 3. 3.
  ümit aktan ın fenerbahçe nin yeni transferi lugano yerine kullandığı isim.
  3 ... rigsmaer
 4. 4.
  (bkz: lagina)**
  ... amanbenburadakalmisim
 5. 5.
  http://www.drive.ru/image...ault/renault-laguna-2.jpg

  http://magazine.avtoindex.../renault_laguna_new_2.jpg
  ... pilotmont
 6. 6.
  (bkz: laguna hotel)
  ... kutupsal form
 7. 7.
  (bkz: uçak gibin füze gibin bir şey)
  https://video.uludagsozluk.com/v/laguna-6879/

  ... pilotmont
 8. 8.
  renault'un kaliteli bir modeli. sınıfındaki diğer araçların gerisinde kalmasına rağmen yine de yabana atılmayacak bir araçtır.geniştir, rahattır,konforludur. (bkz: gider o gider)
  1 ... kocamann
 9. 9.
  (bkz: laguna beach)
  -1 ... yozishanko
 10. 10.
  bir dönem aşığı olduğum köpek. neden köpek anlatacağım.
  bununla bir şekilde biraraya geldim. şansa kader kısmet baabında. önceleri arabaydı işte. biniyorsun. gerekenleri yapıp gaza basınca gidiyor falan.
  otoyolda bir yolculuk esnasında bir bmw nin havalı ve küfür edercesine bir sollamasına maruz kalınır. nevir döner. kapasitesini tam bilmediğim halde kapışmaya karar verilip gaza yüklenilir. araba gider. bmw den yol istenir. bmw gaza yüklenir. ben gaza yüklenir gene tampona yapışırım. böyle giderken bmw yol verir. havayla yanından geçerim. o aralar ibre 210 falandır. bir müddet sonra bmw yaklaşır ve yol ister. orta şeride gecilir ve o geçmeye çalışrken gaza yüklenilir. 220, 230, 240 bmw kapışmaktan vazgeçer. işye o anda, o narin şekilli arabanın motorundan gelen köpek sesi hissedilir. bu arabanın motorundan köpek gibi ses gelir beyler homurdanır resmen. tatlı mı tatlıdır. fanları vardır bu köpeğin ayrıldığım için üzgünüm yeni modellerinde o kadar cekicilik yoktur.

  editli not: 240 dedim ya o an bile ne bir titreme ve bir dengesizlik ne de bir güçsüzlük vardı arabada. herhalde bassam 270 bulurudu.
  olay da almanya da geçmektedir.
  5 -1 ... pilotmont