bugün

piponu yiyim sana bir şey olmasın yazarı.. artis bi tip bu. görsem döverim misal...
kaptan kustonun bir nevi uludagsözluk versiyonu.
yardım zirvesinde reyhanın gözbebeği olmuş kişilik. kendisiyle başka zirvelerde de biraz sarhoş halimle konuşmuşluğum olsa da bu zirvede muhabbeti kurdum, sevindim. her şeyden önce aklı başında ve görevlerinin bilincinde olmasıyla sölüteki pekçok yazardan daha üstün bir yere sahip olmuştur benim için.
efenim zirvede tanışık ettik, iyi ki de ettik; lakin çocuklara öyle bir daldık ki oturup 2 kelam edemedik uzun uzadıya şöyle ağız tadıyla, vesselam bir dahakine inşaallah... gözlerinden öperim kardeşimin..
aklıbaşında ve çok efendi bir delikanlı yazar.epey bir sohbet ettik ve şapkasını da çok beğendim *
yeni şapkası ile tarz yapmış yazar . *
ortama duhul edildikten sonra ilk farkedilen sey bir siyah gomlek ve saçları kapatan bir fotr sapka . tahnimlerim beni yanıltmadı medya seferisi calıskan arkadasımız junior ortamda bulunmaktaydı.uzun ve güzel sözlerin kısası o gece orada olup o ortamda bizimle mahmut tuncer showun sözlük katılımını sağlayacağı için tesekkur ederiz peşinen *

tanım : güzel insan muhabbet adamı.
şapkasına hasta oLduğum yazar.. türLü çeşitLi aksesuarLarı iLe geLdiği her zirvede modayı yakaLayan yazar.. *
maykıl çeksın edasıyla masa başında oturmasının çalan kıvrak parçalara eşlik etmesini engellememiş insan. yok bu cümle olmadı. sarhoşum ben hala sanırsam. neyse oturup konuşmadık ama herkes sustu göbeklerimiz konuştu. *
şapkasına kurban olduğum; muhabbeti güzel, kendi güzel insan... ankara'da tekrar görüşürüz umarım.
mahmut tuncer show'a bizleri götürecek medya insanı. has topraktır kendisi. balyanchoyla kapı ağzında ki misket oynayışlarını bir ömür unutmam *.
şapkasını bana taktırmamış yazardır.
çok karizmatik bir yazar. zirve boyunca gözüm şapkasında kaldı, öyle diyeyim yani. * tanıştığıma çok memnun olduğumu belirtir, kendisini bursa' ya beklerim.
herkesin şapkasına hayran olduğu yazar. başka bir zirvede de piposu ile beğeni toplamıştı. karizma adam kardeşim. filminde bana da bir rol yazarsa daha da çok seveceğim yazar.
banal olan 'sapkasiz cikmam abi' espirisine cokca maruz kalan kişi. ama biz ona kaptan kusto diyelim, ne kadarda lengerli fötür taksa da.
zirveden erken kaçan insandır, orkestra çalmaay doymuş güzel kardeşim oynamaya doymamıştır...ayrıyyetten yan masaların nazar dolu bakışları nedeniyle bir dahaki oyun havalarına iştirak ederken ufak bir nazar boncuğu takmasını tavsiye ediyorum naçizane...
aziz istanbul zirvesi'nde renkli gri bir adam izlenimi vermiş adamdır.
(bkz: jr)
şapkasız görsem tanımayacağım yazar.
ulan çıkar şu şapkayı gül cemalini görelim , yok!
çok kibar adam ama, dikkat ettim bayanların elini öpüyordu hoşçakal derken..
taktik güzel, ben de uygularım bir dahaki zirveye..*
aziz istanbul zirvesinde hasta hasta oturmuş yazar. ahh ahh benden başka kimse düşünemedi kendisini ama sadece ben sordum iyi misin diye... ve hatta bu junior kişisi sadece dönüp baktım diye bana iyiyiiim diye höykürmüştür efendim. görüyorsunuz değil mi kibarlığın sonu ne oluyor. * * *
(#1478547) ayrıca lütfen bakınız (bkz: okumaya inanmak).
gecelerin değişmez ismi. artık geri dönmüştür.
oo yeahh. hoşgelmiştir. nerelerdedir ki.
az sonra akraba çıkacağımız yazar. önce aynı okulda okuduğumuz ortaya çıktı, sonra ortak arkadaşlar, sonra aynı memleket. bakalım.. olaylar gelişiyor.
zirvede* oynamaktan çok yorulmuş zirveden sonra işe gittiği için kendisine şu soruyu sormaktadır;

-bu gün sabah olur mu?
güncel Önemli Başlıklar