bugün

http://www.youtube.com/watch?v=reinu1cjvio
gün itibariyle artık iyiden iyiye junior'lıktan uzaklaşmakta olan birader. gönlü junior kalmakta ısrarcı ama kabul etmek gerekir ki yaşlanıyoruz yahu...
doğum günü bıtmek uzere olan yazar*. iyi ki doğdun yazarı...
pek konuşamadık ama maççılardandı o da napalım, bir başka zirvede görüşmek üzere esen kalınız...
kısa mesafe yol arkadaşı olup daha fazla muhabbet etmek istediğim yazar.

aramızdaki diyalog;
*
beşiktaş - galatasaray maçı sonrası;
-ah be pöff çok sinirim bozulduuuu olur mu böle ya?
-üzülme üzülme boşver
-ya ama biz super oynadık şu penaltı olmasaydı
-yenersin yenilirsin siz de yenersiniz nolucak?
-sen hangi takımdın?
-galatasaray
-hönk
* *
uzun bir sureden sonra tekrar gordugumde, bir anda ^sanki kendisini degil de sapkasini sevmisim, ben^ diye dusunduren olmustur.*
http://www.youtube.com/watch?v=BLs9yzYQikA
yanında getirdiği basın mensuplarıyla zirvenin yarısını oluşturan insandır. kendisinin de kırmızı basın kartı vardır lakin mahiyeti çok da kifayetli değildir. saçları uzamış hafiften bir türk jönüne benzemiştir halihazırda, yakışmıştır da. en kısa zamanda hasbıhal etmek dileğiyle dediğim insandır.

mahçup bir düzeltme; teknik yönetmen olduğununa dair yazılı açıklama yapmıştır kendisi, dolayısıyla yanında getirdiği arkadaşların amiri oluyor...olum utanmıyon mu çalışanlarını zorla zirveye getirmeye, amirin zulmü varsa personelin allahı var abicim !!!
neredeyse bır aydır goremedıgım kendısıne ozlem duydugum yazardır.
elini taşın altına sokan yazar. hadi hayırlısı...
(bkz: 24 aralik 2007 ntv yilbasi ozel programi zirvesi) adlı zirvede organizatörlük görevini layığınca yerine getiren, gözlemlediğim kadarıyla sohbeti hoş sıcak kanlı bir yazar. kendisine teşekkürü borç bilir, sayesinde güzel ve unutulamayacak bir zirve geçirdik.
özcan denizin senfoni orkestrasını canı gönülden dinlemiş, iç geçirmiş hatta yer yer melodilere eşlik etmiş kasketli kahraman.

(bkz: şapkasız çıkmam abi)
24 aralik 2007 ntv yilbasi ozel programi zirvesi niin organizatörlüğünü değil de öncülüğünü çok iyi kotarmıştır. medya alanındaki engin tecrubelerinden tekrar yaralanmak isteriz. adam teorik değil kardeşim direkt işin pratiğinden geliyor. umarım bir dahaki zirvede seni yönetmen koltuğunda görürüz.
özlemin doruk noktası...
yarım kalmış uykularıma sardım seni,
o özlemini duydugun fakat bir o kadar da korktuğun sevda türküsüydü kulağına fısıldadığım.
dünyanın merkezi olmasa da kalbimin merkezi varlığın...

sevdasını anlatmaya mecali olmayan bir mecnunun çaresizliği benim ki,
ne kendime ne de sana dillendiremedim gönlümün sesini...
sevda sendin, içimde hapsettiğim seni gösteremeyen ben!

aşkımın sureti; gözlerinden kaçak gözlerimde gizli.
bu dilime vurulan kilit, seni bana hapsetmemin diyeti belli ki
işte bu yüzden, sevdamı susuyorum. seni susuyorum...

ebeda
bu aralar pek online olamayan yazar. kendisini ve entry'lerini özledik, en yakın zamanda görüşmek dileğiyle.
bıraktığı alışkanlıklarına malesef yeniden dönen yazar.
yeniden bağlanmadan sigarayı ikinci kez bırakmasını istediğim yazar.
#2969287*
beni baş belası ilan etmiş çok bilmiş yazar kişisi.*
dandik bir fotoraf makinasına sahip olan kişi flaşı patlamaz, pili tutmaz, merceği görmez, ele alınmaz bir makina. *
kendisi iyide şapkası kötü olan yazar.
uzun bir aradan sonra çaylak olan yazar, en kısa zaman da çaylaklıktan kurtulması ümidiyle...
çaylak olarak yerini bulan yazar. **
kendisini yeni tanımamla beraber çok sıcak kanlı, sevecen, misafirperver * * ve hiç yabancı görmediğim bana yıllardır dostummuş hissini uyandıran yazardır.
dilimden çıkan her kelimenin varlığını anlatmakta aciz kaldığı her şeyim. rabbimin bana sunduğu en güzel nimet...