1. 1.
  kanal 7'de halen devam etmekte olan programdır.
  Mahmut tuncer evermek üzere serkan adlı gencin evini gezmektedir. mahmut tuncerin yanık türkülerinden birinin eşliğinde ilkokuldaki tüm müsamerelerde şiir okumuş fonda konuşan ablayı sözlükçülerin huzurunda tebrik etmek istiyorum.
  3 ... rakıbalık
 2. 2.
  mahmut tuncer show u yıllar önce Mahmut tuncer in o muhteşem performasınını sergilediği muhteşem urfalı filmindede izlemiş ve yarıla yarıla gülmüştük.
  1 ... yesillerik
 3. 3.
  içinde mahmut tuncer'in olduğu bir şeyin şov olması mümkün değildir.
  3 -1 ... pulp fiction
 4. 4.
  (bkz: ebru gündes mega show)
  ... ammvl
 5. 5.
  (bkz: mahmut tuncer)
  ... martyns
 6. 6.
  anneannemin izlemekten bir türlü vazgeçmediği programdır.

  ck: anneanneciğim uyu artık geç oldu.
  aa: dur bi türkü daha söylesin çocuk.
  ck: offff.
  aa: top mu izleyeyim senle?
  4 ... cennetten kovulan
 7. 7.
  çiftleri evlendiren show programı, şarkılar söylenir, kınalar yakılır, hoplanır zıplanır ve artık herkes gerdeğe girecekler şimdi canlı yayında diye beklerken hayal kırıklığına uğratıp biter..
  ... xiphoideus
 8. 8.
  aynı sözlükte yazar olduğum kişilerce izlendiğine, içeriğinin bilindiğine şok olduğum program. göz ucuyla bile bakmışlığım yoktur.
  ... peygamber devesi
 9. 9.
  birdefa izleme gafletinde, dalaletinde ve hatta hıyanetinde bulundum. izlemez olaydım. bilimum düğün, toplantı, nişan, köy derneği, okul müsameleleri için vazgeçilmez mekan. mahmut tuncer show!!!
  ... aberrant
 10. 10.
  ne zaman baksam herkezin davul zurna eşliğinde oynadığını gördüğüm program.son zamanlarda iki köçek bulmuşlar kameraya bakıp bakıp garip garip ağız yüz hareketleri yapıyorlar,gerçekten çok komik.
  ... dalton ana