bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  çığırtkan bir şarkıcı...
  3 -2 ... sert adam
 2. 2.
  skid row grubunun eski vokali.insana böyle ses ve böyle güzellik olurmu dedirten bi abimizdir,her türlü vokalde iyidir...
  3 -1 ... disco inferno
 3. 3.
  Dünya üzerine böyLe bir vokaL daha geLmemiştir.Çığırdı zaman tüyLer direkt hazır oL durumuna geçer.Sende onunLa beraber çığırırsın ama bin farkLa.ELemanın soyu müzisyen kardeşim..aLkışLarım.başka bir şeyde yapamam.son zamanLarda tiyatroyLa fazLa içli dışlı.
  5 -1 ... tucimania
 4. 4.
  bir dehadır.
  buna rağmen ogün sanlısoy'un alt grup olarak çıktığı konser sonrasında bütün rock'çılar "sen nasıl olur da böyle bir organizasyonda alt grup olarak çıkarsın" diye sitem edilen olayda sitem sebebi olan kişi; diyebiliriz.
  2 ... darwen
 5. 5.
  skid row grubunun vokalisti.
  ... baz
 6. 6.
  kız olsa hasta oluncak süper bir vokaldir.çığlıkları mükemmeldir...
  ... disco inferno
 7. 7.
  harika bir sesi vardır. kendi alanının efsanevi solistleri olan james hetfield, bruce dickinson, james labrie ve chuck schuldiner kadar etkili bir sese sahiptir. vokal tarız insanı etkiler.
  ... arude50
 8. 8.
  sebastian bachı çok sevdiği için bu takma isimle takılan, skid row grubunun efsane solistidir. şimdilerde solo olarak konserlerine devam etmektedir. türkiye'de de iki güzel konsere imza atmıştır.. yeni melekteki konserinde düşme tehlikesi geçirirken bile karizmatikliğini korumuştur * *
  ... janis joplin
 9. 9.
  yakında solo albüm çıkartacak olan ses tellerine ne taktırdığını merak ettiğim gelmş geçmiş en iyi vocal kim deseler 2. vereceğim isim olan (birincisi için (bkz: freddie mercury)) deli vocal. skid row un children of damned coverı dinlendiğinde ne demeye çalıştığım dahada iyi anlaşılmaktadır.
  ... slasher
 10. 10.
  http://www.sebastianbach.com
  ... slasher
kapat