bugün

Kış mevsimi ayrı güzeldir.
Yağmur yağıyor tam kahve yapıp film izlemelik bir hava var ama bilin bakalım ben ne yapıyorum? Tabi ki finale çalışıyorum.
Herşey çok güzel de şu arabayla çukurdaki suya dalıp su sıçratan insancıklar olmasa.
henüz ranta kurban gitmediği için nispeten korunmuş olan şehir.

evet şehir belki istanbul ve ankara'ya göre daha az gelişmiş, belki yeterli yatırımlar yapılmamış fakat şu da unutulmamalı büyükşehirdeki yatırımlar yalnızca o bölgenin belediyesiyle değil devletle eşgüdümlü olarak yapılır.

ayrıca devletin siyasi iradesi oraya sahip olsaydı muhteşem rant bölgesi olurdu. ne izmir kalırdı ne ege. o yüzden birtakım olumsuzluklara rağmen yine de devletin el atmaması en güzeli boş verin.
4 aydır yokum ama az kaldı 2 gün sonra hasret bitecek insallah.
Su yok şu anda yarın gelecekmiş. Ee ben nasıl duş alacağım peki. ibrikle başıma su mu dökeceğim. En iyisi dışarı çıkıp doğayla iç içe olmak. Evet.
Şu an müthiş ama müthiş gök gürültüsü var. Galiba evin yanına yıldırım düştü. Ortalık bir aydınlandı ki bomba gibi mübarek. Can güvenliğim yok. Hakkınızı helal edin.
kaçıp gitmek istediğim şehir. imkanım olsa bir dakika bile düşünmem. bir gün belki kavuşur muyuz ey izmir? ne dersin?
Bizim mahallede mi oturuyosun reis?
sokakları yosun tutan şehir.
ekvatoral iklimin en cok hissedildiği şehrimiz.
Halüsinasyon gibi bi şehir benim için. iki kere gittim birer günlüğüne, hiçbir şey hatırlamıyorum.
Deli gibi yıldırımların çaktığı şehir. Zeus sakin ol amk.
Gözkyüzünün şu an avize olduğu şehir.
Sürekli birilerinin flaş ile fotoğrafımı çektiğini düşündüren, aşırı sağanak ve gök gürültüsü ile uyutmayan şehir.
Sular bilmediğim birşey bakımı nedeniyle kesilmiş. Belediye yazısı gördüm.
Tahtalı barajından gelen ana boru da patlak olduğu için buca ve Gaziemir de suların kesik olduğu şehir. Eğer tamirat planlandığı gibi giderse yarın öğlene suyu verirler boşuna bok atmayın. Ha bir de manyak yağmur yağıyor...
Caanım şehirim benim .
Sabaha çıkarsa sittin sene hep var olacak şehir. O nasıl yıldırım şimşek kavgasidir?
Öyle bir yağmur yağıyor ki üçüncü katta acaba evi su basarmı korkusu yaşamaya başladım amki. Yıldırım mı düşüyor şehre bombardıman mı yapıyorlar belli değil.
afedersiniz bokuma benzeyen şehirdir. insanları yobaz,çomar iğrenç insanlar. kendinizi seviyorsanız gelmeyin.

not: gelmeyin, gelmeyi düşünmeyin.

özet: gelmeyin.
Şimşek çaktıkça elektrikte anlık düşüşler yaşanıyor.
Aralıksız yağmur yağmaya devam etmektedir. Günlerdir durmadı maşallah. Aralıklı yAğsa daha iyiydi.
Böyle yağmur yağmaya devam ederse yakında bütün insanların boğulacağı şehir.
Yaklaşık 24 saat sonra döneceğim, huzur bulmayı umduğum, doğduğum, büyüdüğüm şehir.

Görülecek dostlar, tutulacak sözler var.
başlığı görünce siteden otomatik olarak lağım kokusu yayılıyor.