bugün

Amcıkağızlılar memleketin her yerini sarmış suriyeli taşşak kokusuna rte korkusundan bişey diyemeyen tipler gelmiş burda akılları sıra espri üretiyor.
tuhaf kokuların sardığı şehir.
Huzurun açık adresi.
Uzun zamandır gitmediğim şehirdi. Dün geldim, yağmur da geldi. O kadar özlemişim ki sabahtan beri yürüyorum. Yolda "demek burası izmirmiş" şeklinde yürüyen birini görürseniz o benim.
Anlık. Bebeyime bak ya.
görsel
şişirilmiş balon bir şehir.
Bugün garaja gideceğim. Araba olmayınca malum dolmuşa talim. Çok dolandırmasa iyi ama garaja gideyim derken izmir turu atıp götürüyor.
Şu an Bayraklısında olduğum şehir.
Yolunuz düşerse çaldırın nargile içeriz. (anasonlu)
Bugün itibariyle 3 günlüğüne terk ettiğim şehir. Biraz temiz hava alıp gelicem.
haftasonu gelmeyi düşündüğüm memleketim.
Burayı abartanlar barcelona’ya henüz gitmemiştir. Türkiye’de doğru düzgün planlı bir şehir olmayınca sadece sahil görünce dibi düşüp abartanlar oluyor.
saksafon calan kadinlarin baskenti.
burada övmeyeceğim çomarları izmire toplamak saçma olur.
istanbul’ dan biraz daha küçük şehir. Tek artı yanı tatil beldeleri.
Güzel şehir fakat tembel.vatanınızı bu kadar çok seviyorsanız vatanınız için çalışın
Sevilesi, sevişilesi.

görsel
izmir’in denizi kız,kızı deniz.
Sokakları hem kız hem deniz kokar.

Güzel memleketim benim.
Abartılan şehir olabilir dünyada daha güzel yerler de olabilir ancak insanların burayı sevme sebebi zaten tel başına güzel yer olup olmaması ile ilgili değil izmir özgürlük iklimini bu ülkede insana en iyi veren şehirdir bunu kimse inkar edemez. .şapkayı önüne koyup düşünmek gerek neden insanlar diğer şehirlerde bunu hissedemiyor nerde yanlış yapıyoruz diye düşünmek gerek.
An itibariyle nefes aldığımo hissettiren şehir. Ruhumun ait olduğu. ..
Bok gibi şehir. Alt yapı bok gibi şehircilik bok gibi insanları bir tuhaf denizi bok kokulu denizden 100 rakımlı yere bile bık kokusu esiyor. Sel basıyor ufak yağmurda ama olsun chp belediyesi.
Pazar sabahı tekrar ayak basacağım şehir. izmire o kadar alışmışım ki artık doğup büyüdüğü. Şehri yadırgıyorum.
Bugün de bebek gibi.

görsel
Kordon kokmasa yemede yanında yat denilebilecek türden bir şehir.
kordon koksa da yeme de yanında yatılabilecek şehir. türkiyenin heryeri central park zaten.
yine bahar havası olan şehir. bir inciraltı mı yapsak dedik kendi kendimize.