bugün

Canı sıkıldıkça veritabanına girip şifre kısmını kopyalayıp onun yerine 123456 rakamlarının sitede kullanılan şifreleme türüne çevirilmiş halini yapıştırıp hesaplara girdiğini, işi bitince de eski değeri yapıştırıp ilk haline getirdiğini düşündüğüm sözlük hissedarı.
lan bilader allah aşkına şu moderatörleri değiştir böyle rezillik olmaz ya.
özele gel iso.
nam-ı diğer zall.
Soyadını ilk duydugumda Pimapen firması sahibi sandığım kişi.
görsel
görsel

burun delikleri bmw 5 serisinin ızgaralarına benziyor.
sözlüğü sallamayan, trollerden prim kastığını sanan ama her gün çevrim içi kişi sayısını kaybeden şahsiyet. azcık bizim eleştirileri sallasa daha güzel bir sözlük yaratacağının farkında değil. işi gücü ergenler ve troller.
ekşi sözlükte bile bilgi entrysi yok gerizekalılar bilgi isteyen wikipedia girsin. bu sözlük benim olsa bende aynısını yaparım ne kadar tıklanma ve entry demek o kadar para demek.
iso sözlük bitmiş.
Salağın teki. 2 yalaka tweet atınca iş paslayacaklarını sanan...
Sözlüğün anası sikilirken online bile olmayıp Twitter’da takılan şahıs.
Aradık konuştuk, uzun uzun anlattık.
Mal geldi mal gidecek.
şüphesiz sözlüğün anasını yıllardır sikilirken olan biteni zevkle izlemiyorsa ne olayım. insan biraz sözlüğe çeki düzen verir. twitter da boş işlerle uğraşma.
ideolojisi, dünya görüşü, herhangi bir kutsal değeri olmayan kişi.

Ulan adama bakıyorsun bir gün Kemalizm karşıtı, bir gün siyasal islam.
Bir gün Kemalizmi övüyor, bir gün siyasal islamı.
Sorsan ‘tarafsızım’ der. Amk Ahmet Hakan da hep böyle diyordu. Ama parayı bastıran akapenin en büyük borazanı.
ismail de aynı. Parayı bastıran düdüğü çalar.
Liberal olmaya çalışan küçük mahalle esnafı. Liberal olmak belli bir zeka ister çünkü.
Twitter adresi entresan olan şahıstır, aşkenaz yahudisi çıktı adam. https://twitter.com/ismailalpen?s=20
(bkz: sieg heil)
Parayı bitcoine yatırmıştır.
görsel

Çaylak olunca ekranım kilitleniyor en az 2 senedir var bu sikik sorun. Numara girme gafletinde bulunmuştum onda da onay kodu gelmedi hakkınız bitti diyor bi de. bi ara çaylak süresi ve sebebini söylüyorlardı demek ki haksız yere verdikleri cezaları açıklayamayınca böyle çakalca bi yola gitmişler.

Ulan belki ben hesabımı kapatıp yeni hesap açacam niye çaylaklık süremi göremiyorum ve işlem yapamıyorum çaylak olunca? Yazılımcıyım girişimciyim diye geçinirsin kaç senedir şu işi halledemedin.
Sözlüğün azalarak bitişini fake hesabıyla izleyen bir kronik vaka.
Oytunkaran ın kocası diyolla.

Güzeller güzeli oytunkaran hanımefendiye yapılır mı bu.
kız nickli feyklerinden biriyle epey yiyiştik zamanında. bu nasıl olduysa yanlışlıkla bana z*ll nickinden cevap yazdı bir gün. o gün bugündür biriyle özelde özel konular konuşacaksam önce kanıt istiyorum. evet.
düşünün bir dükkanınız var ve içerisi müşteri dolu.
ve aniden bir sapık dükkanınıza giriyor ve müşterilere dönüp pipisini gösteriyor.
siz de saatlerce buna müdahale etmiyor, uzaktan izliyorsunuz.
o şahıs müşterilere pipisini göstermeye devam ediyor.
müşteriler şikayetçi oluyor ama siz hala bir şey yapmıyorsunuz.
o işyeri daha ne kadar yaşar ki?

işte ismail alpen'in sözlüğü böyle bir dükkan.
O atılan yarak fotoları ismaili hiç rahatsız etmedi acaba neden.
bir kaç gün sonra arkadaşlar düzeldi ve herkes şifreini güncellesin duyurusu yaparak bu olayıda geçiştirecektir.
sözlüğü bitiren adam. eğer sözlüğü başarılı bir şekilde yönetseydi belki de ulu ekşi sözlük kadar aktif bir yer olabilirdi.
zaten sözlüğü de saldığını düşünüyorum nasıl olsa iyi paraya sattı belki de amacı buydu.
ululardan bir ulu...