1. 1.
  kaliteli ve deneyimli müzisyenlerden kurulu, abd'de kemikleşmiş hayran kitlesine sahip acid jazz grubu.dinlememiş olanlar için "tribes,vibes and scribes" iyi bir başlangıç albümüdür diyebilir miyiz?deriz.
  2 ... riggo
 2. 2.
  şiir vardır bu isimde, özdemir asaf imzalı.

  Seni görünce
  Aynı anda geçer aklımızdan
  Aynı düsünce..
  Bir duvar gibi aramızdan. * *
  ... paradigma
 3. 3.
  'tanımlanmayan, bilinmeyen, farkedilmeyen' manalarında kullanılan latince incognitus kelimesinden türemiş sözcük.
  ... klaymen
 4. 4.
  (bkz: down incognito)
  ... koko
 5. 5.
  tanınmadan, görülmeden manasına gelir.

  aynı zamanda bir otelcilik terimidir. rahatsız edilmemek, gizlilik isteği gibi çeşitli sebeplerle, otelde kaldığının bilinmesini istemeyen kişi otele kayıt esnasında bunu belirtir ve ismi otel sistemine incognito olarak geçer. aldatanların ve gizli iş çevirenlerin gayet iyi bildiği bir terimdir.
  ... fata morgana
 6. 6.
  alucardın güçlü rakibi.
  ... tenpura
 7. 7.
  internet tarayıcılarından safari de ve chrome da bulunan, internet explorer 8 in yeni versiyonunda olacak bir özelliktir. Bu özellik gizli sörf imkanı saglar. Kullanıcı arkasında hiçbir iz bırakmadan sayfalarda dolaşabilir. Bu özelligi firefox da 3.1 versiyonunda hayata geçirecekmiş.
  ... haken
 8. 8.
  enigma'nın güzel bir şarkısı. ayrıca striptiz videosu yapmayi seven bayanlara fon müziği olarak önerilebilir.*
  ... no strings on me
 9. 9.
  google chrome da gizli pencere olarak adlandırılan moddur. eğer ctrl+shift+N kombinasyonunu kusursuz sağlarsanız açılır, sörf yaparken hiç bir bilgiyi kaydetmez böylece geçmişi silme gibi bir derdiniz olmaz. eğer ben chrome'u açınca direk bu modda açılsın derseniz, masaüstündeki chrome kısayoluna tıklayıp hedef ya da target yazan yerdeki konumu silmeden bir boşluk bırakıp iki adet tire* koyup incognito yazarsanız dileğiniz kabul olur.
  2 ... nicki buyuk
 10. 10.
  google chrome'de herhangi bir link sağ tıklanırsa seçenekler arasındaki open link in incognito window cümlesinde geçen kelime.

  buraya sağ tıklanıp teyid edilip denenebilir.
  1 ... veysiarslan