1. 1.
  i seek you ifadesinin baş harflerinden oluşan ve gelecek için umut vaadeden, msn in yerine geçeceğini düşündüğüm instant messanger.
  5 -2 ... arabaciarabayatasget
 2. 2.
  tahtını, msn messenger'a kaptırmış, 1998-2003 yılları arasında fırtına gibi esen sohbet programı.
  7 ... coincidental magic
 3. 3.
  arama yapılabilmesi ile msn'den üstün,kullanım kolaylığı açısından ise msn'in gerisinde olan muhabbet programcığı.eski forsu kalmamıştır,çoğu kişi artık pc'de yüklü olduğu halde açmıyor bile.
  2 -1 ... elendil
 4. 4.
  msn'den birçok yönüyle üstün, yeni sürümüyle kullanım kolaylığı da getiren ama anlamsız bir şekilde kullanıcı sayısı azalan,tekrar hayata döndürülmesi şiddetle tavsiye edilen sohbet programı.
  4 -1 ... oylumunelumune
 5. 5.
  Yahudi ürünleri grubunda bir program olup kullanılmaması sistemininzin güvenliği için şiddetle önerilir.Gereksiz bir messenger programı.
  7 -4 ... italiano
 6. 6.
  2003 ve sonrasında internetle tanışanlar için pek bişey ifade etmesede 90 sonlarında internete başlayanlar için anlam ifade eden müthiş duygular uyandıran harf öbeği.yaptığın işe mesleğe göre insan arama yanda karizma poz yaptığını zannederek resim koyamama invisible mode (ki en önemli özelliklerinden biri budur) ayrıca yollanan dosya yarıda kalsa dahi resume özelliğiyle kaldığı yerden devam ettirmesiyle
  sağdan soldan aptal aptal ifadelerin çıkmasına imkan tanımayan saçma sapan göz kırpmalarının olmadığı msn in yanına bile yaklaşamayacağı program.ayrıca iğrenç esprili forward maillerede maruz kalmıyordunuz.
  4 ... morkeste morke
 7. 7.
  Bir dönem evlerdeki telsizlerden "arkadaş arıyorum,arkada" diye yapılan anonsların teknolojik olanı.
  4 ... mavi
 8. 8.
  +hakan bey raporlar hala gelmedi
  -yazıyorum efendim bitmek uzere
  +dun oglen elimde olması gerekiyordu
  a-uv
  +neydi ses
  -sesmi? ben bisey duymadım
  a-uv
  +muhasebeye ugra hesabını kessinler
  -a-uv
  7 ... tamagawa
 9. 9.
  neden msn messneger gibi boktan bir programa tercih edildiğini hala anlayamadığım program. yazı yazarken çıkan daktilo sesini, msj geldiğinde "aauuu" diye bağırmasını duyduğumda icq'nın tekrar popüler olmasını daha bir şiddetle istiyorum.
  3 ... tusu
 10. 10.
  Türünün ilk örneği eski göz ağrımız. Bence hala msn'den daha kullanışlı offline kullanıcıya bile mesaj bırakılabiliyor. Mossat'ın oyunuymuş bilgi toplamak için çıkarılmış konusu bence hikaye.
  4 ... hafk