1. 1.
  msn messengerdan daha önceleri yaratılmış program
  5 ... cavit
 2. 2.
  her ikisini de kullanan bi kişinin msn messenger'a göre daha kullanıslı bulabilecegi programdır. hem msndeki gibi ikide bir düşme durumu da yoktur. *
  1 ... sephrenia
 3. 3.
  super webcam,radyo,offline mesaj gönderme,konferans vs.. gibi özellikleriyle rakiplerinden daha üstün olduğunu düşündüğüm messenger.
  2 ... gokhann
 4. 4.
  filipinlilerin işgal ettikleri yer. artık tadı kalmadı 200 milyon nüfuslu filipinlerin 100 milyonu burda galiba.
  2 ... november rain
 5. 5.
  her iki kişiden birinin filipinler'de evde kalmış bir teenage kız olduğu yer. yeni sürümünü indirdim mesaj gelince eskisi gibi o güzel uyarı alert çalmıyor. onun yerine tıpa sesine benzer bir şey yapmışlar. ayrıca buzz da değişmiş.
  2 ... destination unknown
 6. 6.
  msn kullanımında ikinci sırada yer alan ülkemiz internet kullanıcılarının bir an öncesi keşfetmesi gereken program. üstleik yeni sürümüyle çok daha rahat ve estetik.
  1 ... cupid
 7. 7.
  abd ve latin amerika' da oldukça popüler olan anlık mesajlaşma programı. ülkemizde ilgi görmemiştir.
  1 ... abraham sweetvoice
 8. 8.
  arayüzü ve kullanımıyla msn messenger'a fark atan anlık mesajlaşma yazılımı. msn' in son sürümünde gelen çoğu özellik yahoo messengerda üç sene öncesinden vardı. seslerden smileylere kadar herşeyi kaliteli. konuştuğunuz kişiyle aynı anda youtube videoları izleyebiliyorsunuz. eklenti kullanma özelliği de var. benim favorim radyo eklentisi. bunların yanısıra kişilere ve gruplara göre durum değiştirebiliyorsunuz, mesela babanıza offline görünürken sevgilinize online görünebiliyorsunuz yada sadece aile grubuna online görünmek istediğinizde bunu yapabiliyorsunuz. birsürü birsürü özellik işte saymakla bitmez, bir kere kullanmaya başladığınızda msnden soğursunuz bunu da söyleyim.
  2 ... burke
 9. 9.
  msn den daha hizli bir program olup guncel surumleri sayesinde msn kisilerinizi yahoo messenger kisileri arasina ekleyebiliyorsunuz. yalniz eklenen bu kisiler ile dosya paylasimi yapamiyorsunuz.
  2 ... iron maiden
 10. 10.
  msn messenger'e göre daha kaliteli olduğunu belli eden program. ama sohbet özelliği insanı çıldırtan cinsten.

  'biraz dilimiz gelişsin, hem yabancı bir hatun buluruz konuşa konuşa dil alır başını gider' hayali ile indirip kurdum yahoo messenger'ı. girdim sohbet bölümüne heyecanla. abuuu oda ne? millet birbirini eziyor benimle konuşmak için. ben de tarzanca cevap yetiştirmeye çalışıyorum. 10 adet konuşma teklifi varsa 8'i webcam sitesi linki yolluyor. onlar haliyle eleniyor. tabii diğer ikisinden halâ umutluyuz. neyse muhabbet ilerliyor. çat pat anlaşıyoruz tam derin mevzulara dalarken birden 'please my webcam site visit cutie pie. byee see you latr' deyip tüyüyorlar. çıldırmamak elde değil arkadaş.**
  2 ... and justice