bugün

Yaptığı hatanın farkına varmış, özür dilemek isteyen yazar.
Yıllardır şımarıkça, ricalarımı kırıp duranlara hala saygı ve format çerçevesinde yazmaya devam edip kendimi boş yere yorup zamanımı yine boş yere harcadığım için kendimden özür dilerim.
Artık çıldırmışçasına şımarıkça, kötü niyetle, ricalarıma rağmen saldıranların hiçbirine ve tahrik çabasıyla üretip hortlattığı hiçbir başlık ve entrye cevap vermeyeceğim. Çünkü hiçbiri saygımı ve iyi niyetimi zerre hak etmiyor.
Siz yine silinmem için kampanyalar düzenleyip, alay ve ayarla üstümden artı ve karma kasmaya devam edin, yine de yanıt alamayacaksınız. Bunu da siz istediniz.
Şimdi saldırmaya devam edebilirsiniz. Bu da son sözüm olsun. Görüşmemek üzere…
bu adam yüzünden cennete giremezseniz eğer ahirette götümle gülecem size.
Sütten çıkmış ak kaşıklara inat buradayım be burdayım. Hiçbir yere gitmiyorum vazgeçtim, ben tek siz hepiniz. Topla tüfekle gelin, istediğiniz kadar ayar vermeye çalışın. Ben yıkılmam.
Sözlük ablası veya ağır amcası kimse rica ediyoruz yahut zall reis duy artık bizi yok mu 8 milyar küsürlük dünyada şununla evlenecek bir hatun. Lütfen bağlayın şunun başını ağzını ve sair yerlerini müzmin bekarlıktan millete sarmaya başladı. Son sözüm demiş ama sanmıyorum görüşmemek üzere demiş bla bla bla.
Aha ahaha hahahaha demiştim aha işte bu da ispatı yuh artık yok artık eziksin rezilsin olum sen bu da ispatı yıkıl karşımızdan cemiyet mikrobu kımıl...
Gereksiz fanatik.
arkadaşlar kim bu yazar? her yerde nickini görüyorum, özelliği ne acaba...
hak edeni sikleme, hak etmeyeni siklememe kararı aldığından beri rahatlayan yuzır. oh be ! dünya varmış !
bırakın Uludağ sözlük'ü, dünyanın en ezik insanlarından birisi olabilir. mallıkta sınır tanımıyor...
görsel
Evet ezik bir şekilde icardi hayranı olabilirim belki ama en azından karaktersizlik yapıp sütten çıkmış ak kaşık gibi davranmıyorum.
Zor kadınları sever. Follow her.

görsel
sözlüğün gülü çiçeği...
Herkese hak ettiği karşılığı verme kararını aldığından beri hem gerçek hem sanal hayatında huzur bulmuş olan yazar. Hak edeni ciddiye alıyor, hak etmeyeni yok sayıyorum. Vallahi harika hissettiriyor. Herkese tavsiye ederim.
bir konuyu son kez ve kesin olarak açıklığa kavuşturmak isteyen yazar.
abberline ve hotchner from bau geçmişte kullandığım nicklerdir. hotchner from abberline ise büyük ihtimalle benle sorunu olan bir yazarın seçtiği, sinirlendirme amacı taşıyan bir nicktir. yani hotchner from abberline hesabıyla yazan ben değilim. onunla sorunu olan varsa kendisiyle çözüp beni dışarıda bırakmanızı rica ediyorum.
saygılarımı sunarım.
yoo sensin...
başka yazarlarla sorun yaşayanların, kendisini sorunun içine çekmemesini rica eden yazar. o yazarın yazdıkları kendisini bağlar, beni bağlamaz. lütfen beni başkalarıyla yaşadığınız sorunlardan uzak tutun ve iki dakika da olsa rahat verin.
saygılarımı sunarım.
akşam var hakemi yabancı olacağından takımı lehine herhangi bir kayrılma ( rakibe kırmızı kart kendilerine penaltımsı penaltılar ofsaytımsı goller vs ) olamayacağı için içten içe hüzünlenen yazardır. duygusal yazmaya başlamış maça kaldı 2 saat. üzülme panpa portekizli hakemin babası zaten fenerliymiş dersiniz gene mağduriyet çıkar size..
ünlü ettiğiniz yazara bakın. mel mel bakın anca.
bugünlük saldırı ve '' nereden vurabilirsem saldırayım '' niyeti bittiyse bir süre kafasını dinlemek için izin isteyen yazar. saygılarımı sunarım herkese.
--spoiler--

ünlü ettiğiniz yazara bakın

--spoiler--

maksimum 80 online olan sözlükte ünlü olsa ne olacak kardeşim. mahalleye çıkıp elinde çubukla dürüdütttt dürüdüdüttttt diye gezse en az 250 kişilik ünlü olur..
etten, kemikten, kandan, ruhtan oluşan bir insan olduğunu ve dünyadaki bütün günahları işlemediğini önemle vurgulamak isteyen yazar. tamam anladım ki beni sevmiyorsunuz, hakkınızdır ama başkasıyla aranızda olan sorundan ya da sırf şımarıklıktan tepeme çıkma girişimlerinize son verirseniz çok mutlu olurum. bir salın, bir rahat bırakın ya. başkasıyla da sorununuz varsa onunla çözün, beni rahat bırakın. hadi dağılın bakayım. sıktı artık.
Sanırsam fenevli.
bu dünyada aldığı en doğru karar fenerli olması için bayrak verildiği halde geri verip galatasaraylı olmak olmuş yazardır. bu yaşama sevinci eksikliği ve depresyonda bir de fenerli olsaydım bayağı zor dayanırdım muhtemelen.
lütfen hakkımda kırıcı, hakarete varan şeyler ve gerçek dışı iddialar yazmayınız. bu konuda özellikle rica ediyorum.
bir de içinizde biraz insanlık kaldıysa rahat bırakmanızı rica ediyorum beni. biliyorum, ricalara uymayıp sırf kızdırmak hoşunuza gittiği için kötülük yapacaksınız yine ama bendeki de bir umut işte... bir salın beni be. bir rahat bırakın.
herkes gibi bir yazar. ne iyi ne de kötü...