bugün

nickini '' gideon reid morgan jj'' olarak değiştirmiş yazar.
Drogba, sneijder, selçuk inan gibi karakterli adamlar dururken gider bir gavat bir ırz düşmanı karaktersizin nickini alırsan millet sana saldırır kardeş.
size başka diyecek bir şeyim yok ya. cidden laftan anlamıyorsunuz. yazık...
insanların neden bu kadar kötü niyetli olduğunu asla anlayamayacak olan yazar.
siz saldırmaya devam edin, duvar olsa anlardı yerinizde. yazıklar olsun ya.
3+2=7.

Doğru muyum kanka?
Halbuki her .oka cevap vermesen bir sey olmayacak. Gerci bir seyin de oldugu yok.

Olm burasi sanal dunya. Sanal dunya figuranlarinin yazdiklarina bu kadar kafayi takiyorsan, kim bilir gercek hayatta nasilsin..

Seni severiz, sayariz. Gercekten eglenceli bir adamsin. Sevmesek geyik yapmayiz bu kadar.

Bir de biraz aynaya bakalim tamam mi aslanim?

Ha bu arada;

(bkz: jose morinho fenerbahçe de). Swh.
hala inatla saldırıldığını görüyorum, demek ki laftan anlamamakta inat ediyorsunuz. hepinize yazıklar olsun.
her gün şımarıkça, gaddarca saldırılan ve yine de sabrını koruyan yazar. salaklık benimki işte...
görsel
arkadaşlar, avukatımı arayıp sözlük yönetiminden alacağım bilgileri savcılığa başvuru yapmak üzere sunmak istemiyorum. sadece huzur ve rahat bırakılmak istiyorum. cidden çok abarttınız, ileri gittiniz, buna rağmen hala sabrımın son kırıntılarıyla yazmaya devam ediyorum. lütfen tadında bırakın ve bu yanlışa artık son verin. ne olur işimizden gücümüzden olup mahkemelerde dava sırası beklemeyelim. artık cidden bardak taştı, unutmayın.
son bir kez rica edecek olan yazar. lütfen tadında bırakın. sıktı artık.

edit: ruhhastasi1905 nedir ya ? aynısını 1903 ve 1907' yi kullanıp ben yapsam hoşunuza gider miydi ? cidden feci abarttınız. biraz olsun rahat bırakmanızı istedim onu bile çok gördünüz. yazıklar olsun.

edit-2: ayrıca eleştiri istemiyorsanız hiçbir şey yazmayın ve hesabınızı silin bence. çünkü başka yolu yok.
Kendisi bile artık üstüne gelinmemesini rica ediyorsa, bu kadar üstelemenin ne anlamı var? Eğer bu bir ego tatmini çalışmasıysa çok ezikçe görünüyor.
şu sözlüğün tek yavşağı benmişim meğer...
true bir.
sen iki.
kendinizi yedi sekiz yaşlarındaki saf salak çocuk gibi gösterip bu şekilde davranarak sözlük kezbanlarına, serseri veletlere meze oluyorsunuz.
yani bu kadar ricayı duvara yapsaydım keşke, en azından anlamı olurdu.
o kadar ricayı kırıp hala bana yükleniyorsunuz ya, yazıklar olsun diyorum sadece.
sizin kadar iyi, sizin kadar kötü bir yazar. kabul etmek işinize gelmiyor sadece. cevabın da, ricanın da faydası yok demek ki.
ne kadar ezik görünürsen o kadar az umursanırsın...

sen herkes her an seni düşünüyor zannederken,
bu sözlükte en az merak toplayan kişi olduğunu göremiyorsun mesela.

varlığınla yokluğun bir arkadaşım. kendi kendine hezeyan, sanrılara kapılma.
buram buram anksiyete kokan yazar.

sürekli boş beleş konular hakkında tespitler yaptığı için herkesin dikkatlerini üzerine çektiğini ve herkesin her gün kendisi hakkında dedikodu yaptığını düşünüyor.
her gün kendisine şımarıkça ve gaddarca saldıranlara seslenmek isteyen yazar.
arkadaşlar, cidden abarttınız. gerçekten sıktı artık. sizi sevmeme özgürlüğüm var, sizin de beni sevmeme özgürlüğünüz var. ama her gün bıkmadan usanmadan beni tahrik edip sinirlendirmeye son verin.
biliyorum, çoğu insan gibi, sırf eğlenmek için ricaları görmezden gelip sinirlendirmek size keyif veriyor ama ben de bir insanım. bedenim, ruhum, düşüncelerim var. lütfen beni rahat bırakın. cidden çizgiyi aştınız. pişman olacağım şeyler yazmak istemiyorum. size yalvarıyorum. lütfen !
artık buna rağmen devam ederseniz daha ne diyebilirim ki zaten ?
cidden alın mourinho da, bütün kupalar da, bütün ego tatminleri de sizin olsun, yeter ki bir beni rahat bırakın ya. ne laftan anlamazlık ve kötülüktür ki bu ? çok şey mi istiyorum ? bir salın beni ya.
en haklı, en mükemmel de siz olun vallahi, umurumda değil...
sadece üzerinden yapılan ego tatmininin ve şuursuz fenerbahçeli saldırısının bitmesini isteyen yazar.
en haklı da, en şampiyon da sizsiniz, bütün başarılar da sizin olsun. yeter ki salın beni artık.
1+1=5.

Sikiyosa kabul etme.
ayarlarınızı verdiniz mi masum ayağına yatıp ? artılarınızı topladınız mı ? hayran bıraktınız mı insanları kendinize ? haklı çıktınız mı ?
yukarıdakilerin cevabı '' evet '' ise sadece rahat bırakılmak isteyen yazar. en haklı da mourinhonuz ve egonuz olsun. yeter ki salın beni artık.
yine iki dakika sözlüğe bakıp keyif çıkartayım dedim yine egolarınız müsaade etmedi.
teşekkür ederim cidden.
siz yine üstüme oynayıp beni günah keçisi ilan etmeye ve artı kasmaya devam edin. ben gidip kafa dinleyeceğim.
kötü adamınız gider, hadi el sallayın !
sadece egosu vicdanının önüne geçmeyen, diyalog sahibi, iyi niyetli, saygılı yazarlara zaman ve sabır ayıracak, onları muhatap olarak kabul edecek yazar. geri kalanlar sabrımı da zamanımı da hak etmiyor çünkü egolarına kıyamıyorlar.
her zaman mourinhonuzla, fenerinizle, düşüncelerinizle, kibrinizle haklı olun ve horoz gibi kabarın. yeter ki beni rahat bırakın.
1+ 1= 5 olsun siz dediğinizde, egonuz okşansın yeter ki beni salın. sıktı artık.
birazdan mourinho mesaisine başlar.

görsel
'' işlem tamam '' demek isteyen yazar.
Değerli zamanını sana bana ayırmaya tenezzül etmeyen birisi bir entry yazsa yada görsel eklese arka arkaya 5 tane entry döşeyen adam.
Allahtan zamanını ayırmıyor bize; bu zaman ayırmayan hali yani arkadaşlar....

"Ülke internet aleminin en boş insanı ödülü" olsa her sene tulum çıkararak kazanırsın be ebbır ...
bu deli böyle her şeye cevap mı verecek sonsuza kadar bu başlık altında? gel sarılalım abur...