bugün

bir de ağlayanlara '' daha gürültülü ağlayın, ses gelmiyor '' demek isteyen yazar. haydi öptüm.

görsel
günün anlam ve önemine binaen fanatik fenerli troll panpaların ağladığını hisseden yazar. mendil lazım mıydı ?

edit: başka biri başka sebepten ağlıyorsa ona da mendil verebilirim.
beni yeni bir üye sanmış yazar. artı sırf arkadaşına ve kendisinin bir başlığına birer tane eleştiri yazdığım için beni sürekli eleştiri yapan bir yazar olarak nick6ma yazmış yazar. sözlükte yazr olunca ilk entry im onun başlığını eleştiren bir entry di ve beğenmiyorsan kapı şurda imalarında nick6ma yazı yazmış. yani önyargılı bir insan. ve ayrımcı. arkadaşı kesinlikle troll ve başkası olsa donuzlayacağı insanı destek çıkıyor. tamam kendisi bilgi üreten, deneyimli birisi olsa bile bu özelliklerinden dolayı gerekli şeyleri yaptım. fikrinden dolayı değil, önyargılı ve ayrımcı birisi olduğu için donuzluyorum. sevmiyorum ama sataşacak halim yok. mutlu ama uzak olsun...
Başınız sağ olsun sabır diliyorum saygılar.
neden bu kadar nefret edildiğini anlamadığım yazardır kendisi, gayet güzel entryleri olan hoş bir yazardır aynı zaman da.
sevgili icardi1905; mesaja kapalı olduğunuz için buradan yazmak zorunda kaldım. her şeyden önce çok teşekkür ederim. saygılar karşılıklı.

annenize rahmet diliyorum, katlanılması zor durumlar acımız karşılıklı. yolumuz zor ama başarmak zorundayız. sevgiyle kalın.
Çok konuşuyordu. Donuza atıp rahatladım.
Kendisini bunları yazdığı için

doğru söyleniş biçimi tehlikeli köpeklerin olmadığı sokaklar istiyoruz olması gereken istek cümlesi. çünkü bütün köpekler tehlikeli değildir. ayrıca sokaklarda çoğu köpekten ziyade çoğu insan olmasaydı kesinlikle daha mutlu olurduk.

Takdir ettiğim kişi tebrikler.
kendisini sahiplenen, anlayan az sayıdaki yazara teşekkür eden yazar. geri kalanların da saldırı ve tahrik faaliyetleri bugünlük sona erdiyse bir süreliğine köşesine çekilmek istemektedir. iyi geceler dilerim. sevenlere sevgilerimi sunar, sevmeyenlere dil çıkartırım. au revoir !
Sozluk resmen koy kahvesine donmus arkadas kendi halinde takiliyor. Biri gelsede suna sarsak modunda 70 kisi arkadasa laf atiyor. gerci Bu arkadas gider saracak birini yine bulurlar.
sevenlerine saygı ve sevgilerini sunan, kendisini sevmeyenlerin nick başlığını göz yaşına bulamasından ötürü mendil stoğu yapmak zorunda kalan yazar. ağlamaya devam edecek misiniz ? ona göre mendil alayım.
Adamım be iyi ki geldin takımımıza.
Kotuleme yok. Millet .asak geciyor sadece.

Yoksa biz de biliyoruz motorlu, kasli, karizmatik, iyi bir kardesimiz oldugunu.
çocuk kendine göre takılıyor bu kadar kötüleme nedenlerini anlamadım.
bugünlük şahsına yönelik tahrik ve saldırı mesaisi sona erdiyse, biraz dinlenip rahatlamak için izin isteyen yazar. iyi dileklerimle...

edit: şımarık donuz köftesi entysini silip kaçtı.
görsel
çok kötü kalplisiniz...
abi bir salın beni ya. cidden sıktı artık. her gün bıkmadan, usanmadan, kızdırmak, tahrik etmek için tepeme çıkıyorsunuz daha ne argo kullandım ne de küfür. yani insan biraz iyi niyetli olur da bir gün de olsa durur, nedir sizdeki bu kötülük ? anlayamadım ki !
her gün saldırılan ama yine de kötü adam olmaya devam eden yazar. başkaları gibi kötü olamadım işte. yuh be !
Tokatlanası silik bir tip.
görsel
iki sezondur bazılarını ağlatan bir santrafordan esinlenilmiş, bazılarını ağlattığı zannedilen nick. mendil vereyim mi ?
Beni gerçek hayatta tanıyan biri olsaydı çok üzülürdü.
Zira o güzel kadınlara bakıp bakıp beni öldürmek isteyebilirdi Ahshsh.

Kadın atayım mı lan kafana???
portatif dostunun hakkında doğru bir tespitte bulunduğu yazar. mauro gol attıkça ağlayanlar var, ben yazdıkça. katılıyorum.
Karışmayan kardeşime.

Adam mauro gibi cildirtmayi seviyor.
başka çıldıra çıldıra saldıracak olan yoksa biraz sözlükte iyi vakit geçirmeye çalışacak olan yazar. isteyen tabi ki saldırıp artı kasmaya devam edebilir. kolay gelsin.