bugün

Henüz çaylak olan fakat entry favlamayı ihmal etmeyen bir yazar adayı arkadaş.

Daha önce böyle bir taktik görmemiş idik.

Edit: yazar olmuş.
bütün sözlük ahalisi heriften ne kadar sıkılmışsa artık adam daha gelmeden nickaltı görselleri hazılanmış. gelen arkadaşın ebbır olmaması halinde derdinizi anlatamazsınız ama gençler.

edit; şimdi baktım roberto baggio başlığına entry yazmış, kesin ebbır. hoşgeldin kassız dövmesiz kısa boylu motorsuz adam....
hafif fırlama kuankacı sporcu motorcu müzisyen uzun boylu olmadığı için moderasyon tarafından sürekli hesapları silinen bir yazarımızın yeni nicki.

hoşgelmiş.
ismet gurbuz olabilir lan bu. Dikkatli olmak lazım..
yine mi yaa...
Tahmin edebileceğiniz gibi eski kökenli yeni bir yazar.
Gördüğüm üzere hiçbir şey değişmemiş. Aslında eleştirilecek çok şey var en tepeden en aşağıya ama artık ben de oyunu kurallarına göre oynayacağım. Daha çaylakken bana ayar vermek için sıraya giren kötü niyetli yazarlara da hak ettikleri cevaplar saygı ve format çerçevesinde ama kesin bir dille verilecek.
Şunu da bilin ki bana saldıran değerli yazarlar, ben hatalarınızı, kötü niyetinizi ve masum olmadığınızı biliyorum. Başkalarını kandırabilirsiniz ama beni kandıramazsınız.
Haydi sahneye adımımızı atalım.
Yukarıda kendisine ayar vermek için sıraya girenleri teker teker donuza eklemiş yazar. Şimdi masum gibi davranıp bana ayar vererek artı toplayabilirsiniz. Birkaç saat meşgulüm, dönünce sahnedeki yerimi tekrar alacağım. Kolay gelsin panpalar, hadi öptüm.
sus ve donuzla. sonra elindeki donuzu sakince yere bırak...
görsel
Başkalarını kandırabilir onu kandıramazmışız... büyük konuşma lan lale 2 aya kadar siktirederler sonra yeni nickinle aynı entryleri yine yazarsın.

Hala utanma sıkılma yok adamda amk...
Hoş gelmiştir.

Galatasaraylı, mekteb-I sultani terbiyesi ve kültürüne sahip beyefendi bir yazardır.

Saygılarımla.
Adama hoşgeldin dedik yine donuz listesine girdik. Ne diyeyim sağlık olsun.
Şu anda merfulu, hakikatler incitir ve nihavend longa dışında nick başlığına yazanları göremeyen yazar. Çünkü kim oldukları yazdıklarının önüne geçtiğinden önce nicke baktım sonra ya artı verdim ya da donuza ekledim. Çünkü kendilerini az çok, hatta beni tanıdıklarını sandıklarından daha iyi tanıyorum. Siz yine masum davranıp alaycılığa ve ayara devam edin. Ben sizi tanıyorum ve haklı olmadığınızı bildiğimden içim rahat, huzurluyum. iyi saldırılar dilerim.
ekşide bizi kötüleyip duruyormuş, öyle duydum. utanmadan sözlüğümüzü kötüleyip kötüleyip geri geliyor...
Kimseyi durduk yere donuza eklemeyen, her donuza ekleme kararının sebebi olan yazar. Diyorum işte, sizi tanıyorum, boşuna uğraşmayın, yoruluyorsunuz sadece. Yoksa bana hava hoş…
icardi hayranı bir yazar.
Sözlüğün bir rengidir. Hep aramızda olmalıdır.
Nicki orta okullu pale gibi ama kendime aşırı yakın hissettim bu yazarı. Neredeyse aynı dertten muzdaribiz,hep aynı başlıklara yazıyoruz. Özel mesaj alımına kapatmış kendini yoksa bir halini sormak istediğim yazar.
görsel
Selam pampa. Swh.
Sözlükte ben ve benim gibi yenilerin anlayamadığı yazarlarla sıkıntısı olan veya yazarların kendisi ile sorunu olan yazar. Biri olayın çıkış noktasını,sebebini yazsında bilelim çok yabancı kaldık. Birbirinize sallıyorsunuz biz izliyoruz.
şahsı hakkında alaycı, gerçek dışı, kötü niyetli yazan herkese, hak ettiği net karşılığı, saygı ve format çerçevesinde verecek olan yazar.
hatanızı söylediğim, eleştirdiğim için beni sevmediğinizi biliyorum ama ben doğru yoldan ayrılmayacağım. eleştirilmek istemiyorsanız da hiçbir şey yazmayın.
hadi öptüm.
Volvo dizel araç üretimine son vermiş.
icardi hayranı olduğunu düşündüğüm yazardır.
tanımam yazarı.
galatasaraylı olduğu için tanımama da gerek yok. bye.