1. 1.
  4.boyutu ve 4 boyutlu cisimleri tanımlayabilmek bilgisayarlar tarafından çizilebilecek küp.muhteşem ilgi çekici bir matematik konusudur. http://www.traipse.com/hypercube/hypercube.2.jpg adresinden neye benzediği görülebilen lakin sadece bakılarak anlaşılamayacak küp.Salvador Dalinin resimlerinden birisine(Corpus Hypercubus)konu olmuş olağanüstü şey.
  4 ... amadeus
 2. 2.
  piskopat cube filminin devam filmi. bu sefer işin içine zaman boyutu da giriyor.

  cube filmlerinin genel özelliği olarak hiçbir şey katmayıp açıklamasa da yine de izlemek için aşırı bir dürtü oluşturuyor insanın içinde.
  2 ... st27
 3. 3.
  ilk filmin uyandırdığı ilginin ardından bir yıl sonra (2002)Andrzej Sekula
  tarafından çekilen devam filmi. kanada yapımıdır ve 95 dakikadır. türkiye'de vizyona girmeyen filmi meraklıları malum yerlerden bulup izlemişlerdir.
  bu filmin senaryosu, sean hood'a aittir.
  konu ilk filmle aynıdır: bir grup insan yine bilinmezler çemberi içinde bir kübün içinde uyanırlar ve kurtulmaya çalışırlar. doğrusu ilk filmin ardından yeni birşey bekleyenleri hayal kırıklığına uğratır.
  ... yage1497
 4. 4.
  ilk filmden daha güzel olması beklenen fakat insanı hayal kırıklığına uğratan filmdir. çok sıkıcı da denilebilir. ilkinden sonra ikincisini yapamamışlar diye düşünüyorum.
  ... glgzli
 5. 5.
  özel efektleri rezil olan filmdir. ilk film gibi olan ama bu kez küplere zaman kavramının da katılmış olan halidir. 1.sinden sonra iyice kafa karışımı yaratır.
  ... neden hagi
 6. 6.
  7. nesil yazar. hoşgelmiş.
  1 ... aynalisazan
 7. 7.
  (#7624177) entarisi ile he? hö? tepkilerini verdiren 7. nesil açık sözlü yeni yazar.
  ... im schizophrenic
 8. 8.
  ilk cube filminden sonra olayın anasını ağlatan film. insanda zeka bırakmıyor. tavsiye edilir.
  ... larsmon
 9. 9.
  (#7882002) başka söze ne hacet.
  -1 ... oropa
 10. 10.
  7.nesil yazar. hoş gelmiştir.

  uzun soluklu olması dileğiyle... *
  -2 ... en zayif halka