bugün

zannedersem Afrika'daki açları doyurmanın bir yolunu buldum!!! önce hypercube'e bir dana sokarsın, sonra onu 5000 tane paralel gerçekliğe bölersin, sonra danayı 5000 defa hypercube'den tahliye edersin. Nasıl ama?
beğenmedim bu filmi. 3. yü izlemeyeceğim. yine de emeğe saygı.
(#24948558) nolu entrysi ile belirli kesimin çelişkisini yüze vurmuş yazar kişisi.
polat alemdar özentisi yazar.

(#24520159)
#21260157 nolu entrysini bir yere kaydettim kendisi daha sonra kullanılacak birilerine sokulacak güzel bir kaynak oluşturmuş.
yıllar önce kaydolduğum ve çaylak entry'lerini girip bekleme döneminden sıkıldığım bu sözlüğe, çok sonraları hypercube'ün bir yazısına denk gelerek vay be demek ki uludagsozlukte böyle kaliteli adamlar da varmış deyip sözlüğe dönmemi sağlamış olan hypercube'e saygı ve sevgilerimi iletirim. Aynen devam güzel kardeşim.
(#21260157) nolu entrysi tarihe geçer. ellbette böylesi değerli yazarlar da var bu sözlükte.
Saygisiz Bir yazar.

Yazma basliklarima istemiyorum seni!
#18644782 ayarin hasini vermis yazardir, tebrikler.
(#9114523) kahkaha attırmıştır.
(#17010490)

gülmekten kırıp geçiren yazardır. yeminle 5 dakikadır aralıksız gülüyorum, karnım ağrıdı. çok yaşa emi.
(bkz: #15899733)
entrysi ile altıma sıçırtmıştır.
taso dedektörü bir yazar.
(bkz: 2 tl ye tavuk döner ayran ve üzerine kadayıf yemek/#14491286)

işin içindeki bir isim olarak, içimi rahatlatmıştır.
cube filminin en tırto serisini kendine nick alacak kadar ubermensch kankam.
531 oyla haftanın en son en çok oy veren yazarıdır.
ankara aşkını baya güzel anlatmış olan yazar.

#14173470 *
9 - 10 yaşındaki çocukta nasıl bir etki bırakırsa bende de öyle etki bırakmıştır. psikopat ötesi bir filmdir. ama hoştur.
http://www.youtube.com/watch?v=XaGrhKgjA0I
saygı duyulası yazardır.

tartışmanın adabını bilen, bildiğini esirgemeyen!

karşıt düşünceleri anlamaya çalışan yazardır.

izmir'de misafir olarak ağırlanmak istenen!
şehit birol elmas'ın ailesine yönelik yardım kampanyasında sürekli up up up taktiği izleyerek duyarlılığını göstermiş yazardır. bravodur.
(#13451307) bu girdi ile gönlümü kazanmıştır. beni uzun uzun yazma zahmetinden kurtarmıştır. sağ olsun.
köküne kadar katıldığım yazardır.

--spoiler--
bu memlekette orospu çocuğuna, orospu çocuğu denir, bu böyle biline.
--spoiler--
"ben pkk'lı değilim ve pkk'ya sempati duymuyorum" bile diyemeyen, bunun yerine asena gibi kıvıra kıvıra pkk avukatlığı yapan yazarlar tarafından "neden herkese pkk'lı diyorsun jonathan?" eleştirisine maruz kalmış yazar.
(#13451413) konuya güzel bir açıklık getirmiştir.

tabii sözü edilen demokrasi türkiye'ye çoktan gelmiş bulunmaktadır.