bugün

başrollerini adam sandler ve selena gomez in oynadığı 2012 yapımı film. selena nın mavis rolünde olduğu film.
mükemmel konuya sahip ve komik olan animasyon film.
Özellikle yetişkinlerin izlemesi gereken , konu olarak onların ders alacağı zaman kaybı olmayan eğlenceli animasyon.
pixar animasyonlarından sonra ekstra sıradan gelen, çoğu animasyonun vermeye çalıştığı mesajlardan içeren ve çocuklara yönelik olduğu ossurma esprileriyle bas bas bağıran izle-sillik animasyon.
türkçe dublajı harika ötesi olan animasyon. kayseri ağzıyla konuşan zombi mi dersiniz? laz aşçı mı dersiniz? hepisi var.
yapımcılığını sony nin üstlendiği animasyon filmidir. animasyon sevenlerin mutlaka izlemesi gereken, güzel bir filmdir.
türkçe dublajlı halini izlemedim ama; evet film fena değil de; bu kadar gülünecek - eğlenecek ne var ben bilemedim bu filmde.
güzel bir konu yakalanmış ama ne yazık ki orada kalmış.
sony aminasyon işine sonradan girdiğinden ister istemez bir pixar ve dreamworks ün arkasından geliyor, ama gayet iyi iş çıkarmışlar eski ürünlerine göre, köfte yağmurunda olduğu gibi, seslendirmeyi de daha iyi ekiplere yaptırdıkları sürece baya izlenir, tavsiyem türkçe dublaj izleyin, ki bence bunu tüm animasyonlar için yapın, mesela ben buz devrinde türkçe güldüğüm sahnelerin aynısını altyazılı izleğimde gülmüyorum. ayrıca bu filmde o aşçının seslendirmesini niye karadenizliymiş gibi yapmışlar anlamak zor ama komik olmuş.
(bkz: genndy tartakovsky)
gerçekten komik ve insanı çok eğlendiren bir animasyon film. seslendirme ayrıca güzel. laz aşçıya bittim**. bu yaşta bir insana kendisini üç defa izletmiştir efendim, tavsiye edilir.

--spoiler--
film kont dracula nın kızıyla, dracula'nın şatosuna tesadüfen giren bir gencin zamanla birbirlerine aşık olmalarını ve başlarından geçen hikayeleri anlatmakta. dracula abimiz kötü baba rolünde.
--spoiler--
Abd yapımı izlediğim en iyi animasyonlardan biri.
Komik ve eğlenceli.türkçe dublajı çok başarılı.
Bir de the boxtrolls vardı, o da çok başarılıydı.
Animasyon severlerin izlemesi gereken komik ve eğlenceli bir yapıt.
ahahahjsjsjs nası dublaj bu ya öldüm gülmekten *
aydoğan temel kalitesini konuşturmuş yine.
eğlenceli bir animasyon filmi ve devam filmleriyle birlikte bir animasyon filmi serisi. en son 4. sü çevrilmiş.
Oğlumla en sevdiğimiz animasyon serisi. Bayılıyor vampirli, canavarlı animasyonlara.