bugün

entry'ler (448)

sözlük yazarlarının rüyaları

Bir adam var, sevgilim olmasina ragmen beni bi sekilde inandiriyo ve onla sevgili oluyorum birden. Sevgilimin daha hic birseyden haberi yok. Adam bazen acayip cirkin bazen cok genc ve yakisikli oluyo. Bir de sinirlenince iki kasinin ortasindan 3. Gozu cikiyo. Aslinda 3 gozlu 3 bacakli bisey. Ruyamda hic garip gelmiyo bu durum ama ona ben senle olamam diyemiyorum korkudan. Ertesi gun de bi yerden kacarken takip edildigimi gordum cok kisa boylu bal rengi gozleri olan inanilmaz hizli ilerleyebilen insanimsi yaratiklar tarafindan. Bi bilen varsa el atsin diyorum anlamini da bulamadim.

sözlük yazarlarının rüyaları

Bir adam var, sevgilim olmasina ragmen beni bi sekilde inandiriyo ve onla sevgili oluyorum birden. Sevgilimin daha hic birseyden haberi yok. Adam bazen acayip cirkin bazen cok genc ve yakisikli oluyo. Bir de sinirlenince iki kasinin ortasindan 3. Gozu cikiyo. Aslinda 3 gozlu 3 bacakli bisey. Ruyamda hic garip gelmiyo bu durum ama ona ben senle olamam diyemiyorum korkudan. Ertesi gun de bi yerden kacarken takip edildigimi gordum cok kisa boylu bal rengi gozleri olan inanilmaz hizli ilerleyebilen insanimsi yaratiklar tarafindan. Bi bilen varsa el atsin diyorum anlamini da bulamadim.

aşık olduğunu anlama yolları

Bok gibi bi iliski yasadiginiz halde cekip gitmeye cesaret edememek. Beraber mutsuz olmaya razi olmak.

trainspotting vs requiem for a dream

Trainspotting'in aksan requem for a dream'in konuyu isleme bazinda alacagi karsilastirma. Ikisi de ayri ayri guzel.

leyla ile mecnun

hala ve hala ushan çakır ve ezgi asaroğlunun yokluğunu hissettiğim dizidir. keşke geri gelseler dedirtir. fakat burak(aksak)'ın dediğine göre ezgi bile gelir ushan çakır geri dönmezmiş. ilk bölümlerini hala çok özleten dizi.

bir müddet görüşmeyelim diyen sevgili

Ayrilmak istiyodur cesaret edemiyodur, bakalim yapabilecek miyim ozler miyim diye denemek istiyodur.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

Ozur dilerim. Cok iyi bi insansin biliyorum. Uzulseydin birazcik affetmezdim kendimi ama hic takmadigini gordugum icin mutluyum. Umarim iyisindir ve umarim cok mutlu olursun. Mutlulugu hakeden harika bi adamsin cunku.

sözlük yazarlarının itirafları

Surekli bi degisme istegi icideyim. Bi hedefim olsun onun icin ugrasiyim istiyorum. Bu ara sacima taktim mesela daha uzun olsun istiyorum maskeler arastiriyorum falan. Oyle.

sözlük yazarlarının saç şekilleri

Uzun duz sari sac bildigin. Kut altlari da.

bugüne dek yaptığınız en büyük çılgınlık

Gece 12den sonra dubaya yuzmek. Yengeclere basmamak icin ayakkabiyla girmistik denize. Ellerimizde icki posetleri. Bide dubada icip o kafayla geri donmek galiba yaptigim en cilgin sey buydu.

bir kadına edilecek en güzel iltifat

'Senden sonra sevdigim tek kadin kizimiz olsun' degildir. Elindeki mouseu yere birak ve timeline'i terket.

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

Kate upton. (bkz: morfe) didi.

sözlük yazarlarının itirafları

Bencil insanlardan nefret ediyorum. Cok deger verdigini soyleyip attigi her adim kendi icin olan ve bunu kabul etmeyen bencillerden. Bazen bende oyle olmak istiyorum umursamayan arkadaslari sevgilileri icin fedakarlik yapmayan. Iyi insan olmaktan nefret ediyorum. Benim buyubabamin ailesi super zenginmis mesela ama o cocukken ölmüsler. Oyle olunca butun mal varligi amcalarina gecmis onlar da buyukbabama kurus koklatmamis kendilerine harcamislar buyukbabam kendi biriktirerek calisarak elde etmis neyi var neyi yoksa. Simdi oteki tarafta odesilir olsun cok sukur diyip duruyo. Ben bunu istemiyorum sozluk. Ne varsa bu dunyada gorsun kotuluk yapanlar istiyorum. Uf cok doldum ya.

bir türk kızı ile tanışmaya çalışmak

bir turk kizi olarak gercekten zor oldugunu soyleyebilecegim durum. Oyle alismisiz sanki insan bi cekiniyo yabanci birinden. Selam veren erkekten kacilmasi gibi asiri tepkiler de yanlis tabi. Ben iki uc cumle konusup sivisirim genelde cok sarmadiysa muhabbet.

sevgilinin garip davranması

Kafasinda biseyler donuyodur muhakkak. Paylasmak istemiyodur ama elbet cikar kokusu.

çok içebilmekle övünebilen insan modeli

'Ay ben bi birada sarhos oloroooom' diyen kizin bi ust modeli.

fight club

Basligi her gordugumde izleme istegi uyandiran izlerken de bi paket sigara bitirten film.

facebook u olmayan sevgili

Benim sevgilimdir. Biz sevgili olmadan once de yoktu onun facebooku. Benim de cok uzun surelerdir yok gul gibi gecinip gidiyoruz.

çirkin kızlara tavsiyeler

Guzel giyin, kendine guven. Sac bide saclar cok onemli bakimli ve uzun olsunlar. Bunlari yaptiktan sonra kimse cirkin diyemez zaten.

1 80 boyla topuklu giyen kadın

Kuzenimdir kendisi. 178 gerci ama yuvarladim biraz. Daha 15 yasindadir ayrica.