bugün

7.nesil yazar.*
Homosapiens' in bir üst modelidir. Bu nicke sahip bir yazarımız da varmış.
(#11090739)
kafamı monitörün etrafında 360 derece döndürdüm, 3 boyutlu uzayda her açıdan okumayı denedim ama bir garip olmuş sanki.* yine de hoş gelmiş yazar.
Balon sever yazar.
her 2 saniyede bir f5'e basan yazar, seviyoruz kendisini hoşgeldin sözlüğe novus.
görükle insanı bunlar hep.
7. nesil yazarlardan. hoşgelmiş. koştursun bakalım.
7.nesil ballarından olup, bana berraaam diye seslenen ve aslında hiç de asosyal olmayan prozac yazarı. he bide sülalesi kasıyomuş bunun.
(#11349257) çok haklı yazar. daha neler göreceğiz sözlük.
formspring sayfasını tekrar tekrar yazan ama sonra silen yazardır.
reiz dediğim yazar arkadasım. zirve sayesinde tanısdıgım gece boyunca beraber guldugumuz yazar.
simit sever yazar.
öyle çok severki gecenin üçünde dahi devam etmekte ev basmaya kadar ilerlemektedir.
homoların en güzelii homonovusum minnak kuşum o benim biraz ileri zekasıyla beni zorlasa da klavyede yazışını bile seviyorum, 3 parmak klavyeye dalan türk kızım benim *
nickaltına bak sabah programı gibi oldu.
4 haziran bursa biz daha ölmedik zirvesi iki'de tanıştığımız yazar dj akman onun yaşam tarzı sanırım. ghanka bi sharkı buldum süfeer.

http://fizy.com/s/1aic35
fışklamak istediğim yazardır. o şen kahkahaları eksik olmasın inşallah kulaklarımızdan.
dün zirvede tanıştığım * adı adıma boyu boyuma huyu huyuma sözlük yazarı. kendisiyle hemen kaynaşıp halı yıkama partisi bile vermişizdir selam olsun bre hey dürzü novusa. *
sevgili homo... nikaltına biraz göz gezdirdim iyi hoş her şey de anlayamadığım bir şey var. anlayamadığım şu ki entry giren yazarlar senden bıyıksızmışsın gibi bahsediyolar. oysa ben seni haydar abi... neyse tadımız kaçmasın. hayır ben mi seni yanlış tanıdım yoksa bıyıklarının altında gizlediğin bi kadınsılık mı vardı? *
(bkz: sheldon cooper)
yıllar sonra bulduğum panpam *
(#14385146) gece gece beni tebessüm ettiren kaliteli yazar.