bugün

entry'ler (258)

cehenneme gidenin söyleyeceği ilk sözler

''tüm tanıdıklar burada, kaldığımız yerden devam''

bir kadını sevinçten havalara fırlatacak tek şey

evlilik teklifi. kadınların çoğu için o beyaz gelinlik evlenene kadar her şeye bedel. evlendikten sonra tek taş, çocuk sahibi olmak falan filan uzar konu.

erkeklerin hepsi aynı diyen kadın

genellemelerin yanlış olduğunu bilmeyen kadındır. Öğretmeye çalışmak zaman kaybı.

sözlük yazarlarının itirafları

şu an o kadar sıkılıyorum ki sıkıntıdan kendimi zincire vurup sikesim var.

dizi bitmeden hemen önceki reklam

koyduk mu molasının uzaktan akrabasıdır.

iki saat nasıl bağladık ama size ekrana deme şekli yayın müdürünün.

bir de reklam dönüşü iki üç saniye geriye alırlar, o da yüzsüzlüğün başka şekli.

beni hiç bırakma diyen sevgili

gün gelir beni hiç bırakma dediği yerde bırakır.

Rüyalar uyanınca biter.

nesir macunu

gül gül öldüren yazar.

sayfası 25 kuruşa gelen şiir kitabı var.

sözlükten sevgili bulmak

düşündürür. ''sevgilisini düşüren/kaybeden var mı'' diye sorsak mı üç kez napsak?

oh! ye, iç, yaz. hayat size güzel.

perikizi

duygulandıran.

atatürk ün belirli bir amaç için gönderilmesi

(bkz: mısır tarlasında karga kovalamak)

laikliği bir din kabul etme

din kişisel bir gereklilik ya da varsayım olduğu gerçeği üzerine gayet geçerli hal.

kişiye göre laiklik din olabilir, demokrasi din olabilir, adını ne isterse koyabilir.

ben ''laiklik elden gidiyor'' diyen ile, ''din elden gidiyor'' diyen arasında bir bağlantı kuruyorum. demek ki abartmak yok din özgürlüğü var. herkesin tuttuğu kendine ama tutmayın derim, sonu yok.

5 şubat 2012 fenerbahçe beşiktaş maçı

Beşiktaş'ın kazanacağı maç. en azından dileğim bu. ama eski heyecan da yok, bu da böyle.

her şey daha güzel olacak

nah olacak diye cevap verilmesi doğru olan istek kurgusu.

aberna

sözlüğün rengi.

sagopa kajmer

Eski şarkıları güzel olan adam. ne yalan söyleyeyim 3-5 şarkısı var, dinlerim arada hala.

hayatında how i met your mother izlememiş insan

deli sikmiş olması muhtemeldir. hayatında izlemediyse, ölünce izler o da, dert mi yani? izleyen için deli çarpı iki sikmiş eşittir delinin götü.

seyircisiz maç yerine kadın ve çocuk seyircili maç

gereksiz uygulama. ayrıca travesti ve gayler için bir düzenleme yapılmış mı merak ettirmekte. zorla futbol sevdirilmez kardeşim, giden normal zamanda gidiyor zaten.

türkiye de ruhsatsız silahlanmanın nedenleri

ruhsat silahın kayıt alınması anlamına gelir. sokakta ''ne bakıyorsun lan'' diyerek silahı çıkarıp kurşun yağdırmak o kadar kolay olmaz o zaman. kayıt dışı olması, suçun yanına kar kalma ihtimalini artırır. bir bu var bir de tabii cahillik. ruhsat alınması gerketiğinden bihaber olabilir vatandaş. her neyse ruhsatlı ya da ruhsatsız silah öcü, ehh almayın.

uzasın diye penisle basketbol oynamak

sert olsun diye beyzbol* oynamaya benzer dumur.

facebook şeriata evet grubu

tepki görmesini hatta daha çok tepki görmesini bekleyenlerin olduğu grup. belki de tepki görmemesi gereken grup olmalı. belki de şeriatın gelmesini istemeye hakları olmalı. hayallerini almayalım ellerinden ve tepki görmesin, cahil ve bağnaz halkımız bundan habersiz şu an.