bugün

entry'ler (655)

forexte trader olmak

Türkiye'de en iyilerin ödüllü şirketi ALB Menkul Değerlerden ücretsi demo hesabını denemek için tıklayınız.

http://www.albmenkul.com....tr/%C3%9...Hesap?opid=165

forex piyasaları

Türkiye'de en iyilerin ödüllü şirketi ALB Menkul Değerlerden ücretsi demo hesabını denemek için tıklayınız.

http://www.albmenkul.com....tr/%C3%9...Hesap?opid=165

seçmeli kürtçe dersi

ee tabi bunun için öncelikle üniversitelere kürt dili ve edebiyatı, kürtçe öğretmenliği bölümleri açılacaktır eminim ki bu kadar sene bekleyip atanamayan öğretmenler dururken onlar beklemeksizin atanacaklardır.

bir yazarın kız olduğunu anlama yöntemleri

yazar kararlı bulup alacak!

gelecekteki eşe yazılan mektup

nyse sn mşglsn galba .S hff *

tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar

keşke beyinleriniz tecavüze uğramamış olsaydı da fazla sarsıntıdan hasar gören beyinler bu lafları üretemeseydi.

sözlük yazarlarının en son aldığı kitaplar

Sineklerin Tanrısı-William Golding
Aşkı bulmanın ve korumanın yolları-Kürşat başar

türkiye de dizi yapmak için gerekenler

koyun seyirci,ne koysanız izliyor, bence de koyun! *

hoşlandığı kızla konuşurken sesini incelten erkek

evet arkadaşlar erkekte ses çok önemlidir, seks demiyorum ses güzel bir ses tonu akıcı bir konuşma ağzın da laf yapıyorsa bay bay bebeğim. *

sözlük yazarlarının itirafları

hayatta hiç bir zaman neyi, neden istediğimi bilemedim sözcük bir istedim bir sıkıldım sanırım benim kusurum da bu.

şişman karısına balık etlisin diyen koca

eşini sever o sever karısının selülitlerine de kalça gamzesi der oyy oy oy aşka gel. *

romantik komedi izlemenin yan etkileri

efendim romantik komedilerde erkek veya kadın kişisin 1.5 saatte aşkı bulabilirken sen yaşarsın 20 küsur sene filmdeki gibi olacak diye aşkı değil belanı bulursun. hee bir de şey var o romantik komedilerdeki hatunların yaptıklarını biz yapsak yollu dersiniz.

hayatımızı etkileyen kitaplar

Ahmet BUHAN - matematik 1,2,3,4,5

sözlükteki ibnelerin artı oy alması

(bkz: sözlükçülerin ibne kardeşliği)

kızlardan kızlara tavsiyeler

benim için değişir diye düşünen acınası kızlardan olmayın değişmez. * hadi bakiyim kızım.

ateistlere tokat gibi soru ve cevaplar

yaratıcın kim, ağan kim, paşan kim, hanım kim, nigar kim, kim kim kim kim?
edit: tokat olmasa da bi şaplak görevi görür, hadi bakiyim kızım.

bakir erkekle evlenmek isteyen kız

neredeyse hepsinin evlenmek için bakire kız istediği erkeklerin arasında yaşayan kızın en büyük hakkıdır.

ahmet öztürk

yöneylem neydi, yöneylem emekti, emeğimizi s*ktin hocam. böyle bir hocadır.

cinsel sex ten sonra kızlığım bozuldu mu diyen kız

bu sefer kotun üzerinden sevişmeyen türk kızın korkucuğudur. *

dünyanın yeni süper güçleri

(bkz: kapitalizm) kim ne derse desin hepimiz esiri olmuşuz kendimden nefret ettirse de öyle işte.