bugün

ilk 27 aralık 2010 bursa biz daha ölmedik zirvesi olan zirvenin ikinci ve daha ateşli ayağıdır.

katılım sayısı tahminen elli civarında yazarın katılımıyla gerçekleşecek olan zirve bol eğlence vaadetmektedir. zirvenin imtiyaz sahibi ve tek sorumlusu uludağ sözlük selebriti yazarı memcos'dur.

organizasyon arapşükrü sokağında yer alan mozaik pub'da gerçekleşecek olmakla birlikte herkese açıktır. ben elli dedim ama siz o sayıda sınırlı kalmayın.

otuzluk dulun soğuk yatağı, protest sanayici, can ve silik yazar cokacayipsey'in de katılcağı organizasyonda içkiler makul fiyatta olmakla birlikte çerez bedavadır.
bu sefer kesinlikle orada bulunacağım zirve. yakın tarihte gerçekleşen bursa yazarlar zirvesine katılamamıştık. Bari buna katılalım yahuuu..
ilk kez katılmayı düşündüğüm bir zirve. ama meyva suyu içerim çok çerez yerim haberiniz olsun.
bursa'da haziran'a kadar daha 50 zirve düzenleneceğini bilmeyen skydancer kişisinin ve sene boyu galatasaray'ın aldığı neticelerden ötürü yüzü gülmeyen memcoş kişisinin tertiplediği zirve.
çokacayipşey isimli silik yazarın hatrına ve otuzluk dul ile dobrowski'nin omuzlarının cazibesinin dayanılmazlığından dolayı varım diyorum...

özel not: ksk ve notorius ikiniz de topsunuz.
(bkz: reserve) dul'u kapmaya geleceğim zirvedir. *
otuzluk dulun soguk yatagi nickli yazarın tarafımdan rizörv edildiği zirve.

edit: madem dul kapışılmış omuzlarım sahibine * rezervlidir.
direk en son bende kalmıştı, direğimle geleceğim. *
(bkz: evimin direği)
gözümüz yok her hafta buluşun anasını satayım.
giriş ücretinin 5 lira olarak karar alındığı zirve.

"kişi başı 5 liradan, 50 kişi desen 250 lira." *

Edit: yok öyle bir şey tabi. bir önceki zirve de sormuşlar, giriş ücreti deyu, yoksa, aslında iyi fikirdi de, ulan ya.
kucukkurbagaminikkurbaganın onur konuğu olmasını beklediğimiz zirve.
18 yaş sınırı olmadıkça katılabileceğim zirve. olursa da 4 ayla kaçırdığıma yanacağım gün.
----uyarı-----
zirveye mehmet günsür katılırsa ağzını burnunu kırarım bu sefer...
----uyarı-----
(bkz: herkesin elindeki kendisine) bırakın ellerinizdekileri. kazasız belasız atlatmak varken şu zirveyi...
cokacayipsey gelecekse benim gelmem dediğim zirvedir. silinmiş ne iş var oylamaya sunulsun. yabancıları almayalım aramıza derim. skydancer kardeşim seni tanımayı herkes çok istiyor. evimden alıp evime bırakılmak şartıyla katılırım. hesap ödemem. çokacayipsey ödesin.*
yazarlara özel, giyeceğim jartiyer ve yapacağım striptiz şov ile efsanevi zirve olacaktır.

(bkz: bu özel şovda sen de yerini al)
kons yapmaya geliyoruz, su gibi içki içeriz dikkat...
cokacayipsey varsa yokum. can varsa gelirim. seninle her şeye varım can. sen benim uğurlu yolumsun.
sağ yanımda cokacayipsey, sol yanımda otuzluk dulun soguk yatagi olacaktır.
can ve pseco ise başımın tacıdır.
kısa süreli sözlük maceramda cokacayipseyler öğrendim. türkçe'de sıkıntı yok, raad ol.
belki de bunlardan en önemlisi, as the americans say "keep your friends close, but your enemies closer."
düşmanlarla daha fazla zaman geçirdiğim için, dostlara pek vakit ayıramadım. doğrudur.

bir de, ne zaman bir trabzon ekmek fırınının önünden geçsem, her seferinde canım vakfıkebir ekmeği çeker, ama hiç cesaret edemedim.

picasso'nun da çok sevdiğim bir lafı var: "good artists copy, great artists steal."

konudan uzaklaştığımın farkındayım; ama kendine engel olamıyorum cikarinbeniburdan.

he unutmadan:

ikea'daki 10 adedi 5.95 olan isveç köftesi'nden yemeden zirveye çıkmadığımı belirtmek isterim. ama tam 10 adet olacak, ne 1 eksik, ne 1 fazla.
fasıl varsa bende varım dediğm zirvedir...
sürpriz konuk olarak "bir milyon canlı para yasemin'i" getireceğim zirve.

not: evet gecelikle katılacak...

not2: hayır bu sefer tayt giymeyecek...
aslında gidenlerin değil, kalanların terk edeceği zirve olacaktır.
yazar olamadan asla katılamayacagım zirve..iyi eglenceler
sayın ve sevgili yazar dobrowski nin fotoğraf makinasına değişik pozlar vermek için katılmak istediğim zirvedir. hayır yeni botox yaptırdım da o bakımdan. *
4 hazirana kadar saçlarım uzar nasıl olsa düşüncesiyle adımı kaydettirdiğim zirvedir.
omuzlarda sahibine rezervmiş zaten. yerim hazır yani.
öyle işte. öptm kib.