bugün

Uçak , araba , tarım aracı , eşya gibi nesneleri barındırmaya yarayan kapalı , çok geniş ve büyük yer. *
izmir bornova küçük park'ın içinde bulunan müzik stüdyosunun ismi.
4. nesil yazar. *
pete sandoval entrysi ile dikkat cekmis yazar.
hangarlar genellikle içlerindeki uçak, araba vb gibi araçların barınması için degil, tamirinin ve bakımının yapıldıgı geniş mekanlardır. böyle büyük ve üstelik kapalı mekanların sıkıntılarından biri de kapılarıdır. bazı hangar kapıları mekanik, bazıları ise manueldir.

şarkı söylemek için veyahut davullu zurnalı düğün yapmak için süper fantezi mekanıdır o ayrı.
kral tv de rock programi.
devler ligi nde en cok puan toplayan takim olmayi, uefa kupasi gibi bir kupayi almis olmaktan daha ustun (!) goren yazar. antiparantez, bir zamanlar acmis oldugum ve bu gece tutusan baslik icinse;

(bkz: galatasarayli olmak)
futbolu sadece sarı ve lacivert olarak değil, aynı zamanda güzel golleri, yıldızlarının keyif veren oyunu olarak da görmesini istediğim yazar. bir galatasaraylı olarak kendisine ve takımına şampiyonlar liginde başarılar dilerim. söz veriyorum, fenerbahçe' nin kazanacağı ilk avrupa kupasında kendisini kutlayan ilk ben olacağım. *
children of bodom'un nick başlığına bodom çocuğu bakınızını vermesini kınadığım kişi. annelerimiz bizim kutsalımızdır, ki sözlük ile hiç ilgisi olmayan o biricik sevgililerimize böyle edepsiz göndermeler yapmanın da doğru olmadığını düşünüyorum.

her zaman söylediğim bir gerçek vardır: "ancak kendisine küfür edilmesini arzulayan birisi, bu amçla gider başkasınına küfür eder."

ayıp etmiştir. yakışık almamıştır. annelerimiz bizim her şeyimizdir.
adanalı bir alternative rock/anatolian rock grubu.
http://www.myspace.com/hngrband

ayrıcana kafa dengi, muhabbeti süper ve müzikten anlayan bi sözlük yazarı.*
ucuz ayakkabı satılan Çin malına rakip Türk markasıdır.
çorum teşviklerinden faydalanarak ayakkabı üretimi amaçlı yatırım yapmayı planlayan adına da ayakkabı köyü olarak isimlendireceği projesiyle 7500 kişiyi istihdam edicek olan yerli yatırımın adıdır.
safranboluda bir eğlence yeri. *
(bkz: hangar 18)
bursaspor taraftarı hakkında 'keko' genellemesi yapan seviyeli yazar, harikasın!
kalitesiz ayakkabıları ucuza satan marka. hem kaliteli hem ucuz mal arayanlara göre değil, hem kalitesiz hem pahalı mal arayanlara göre de değil.
adi ayakkabılar satan dükkancıklar...
hayallerde yaşıyor bazı ibneler.
şaşırmadım.
(#11142745)
maçları gözüyle izlemesi dileğimle...
bir dönem mık' da sıkça denk geldiğim, birikimine ve kültürüne tanık olduğum, ara sıra fenerbahçe konusunda aşırı fanatikçe davranması dışında iyi bir insan olan yazar.
(#14103968) tek kelimeyle m.................l.

aradaki boşluğu entryi okuyunca siz tahmin edeceksiniz.
(#15884687) neci olduğunu satır aralarına gizleyen troll. kendi devletine isyan edenler için " kendi çocuklarını öldüren devlet" diyebilen pervasız. bir tarafı bölücü, bir tarafı hangar. kim hangar haline getirdiyse artık?
kendi yolunu ve sınırlarını bilmeyen, her şeyi geçtim şehitlere dil uzatan bir insanımsı.
adam gibi adam , belki kadindir ,bilemedim simdi, ama bu kirli savas biteceksen , onun gibiler sayesinde olacak .
güncel Önemli Başlıklar