bugün

güldürmüştür , yine direkten dönen top.
kale yerine direği düşünse gol atacağını düşündüğüm futbolcu.
hakkında bu kadar çok entry girilince gol attı sandığım galatasaraylı futbolcu.
adam atmıyor ama attı mı yılın golü oluyor.
jeneriklik gol peşinde koşan adam.

galatasaray'a geldiğin günden beri oynadığın ve oynamadığın* maçlarda dahil olmak üzere gol atman için dualar edip duruyorum. bugün o gün lan hamitciğin bugün o gol atılacak ve sen bana hayatımın en guzel dogum gunu hedıyesını verıceksın maçın sonucu ne olursa olsun. 45 dakikadır oynadıgın oyun fevkalade, olacak ulan, inanıyorum.

edit: seni değil seni oyundan alanları kınıyorum! şu toplara abanmasan direğe çarptıktan sonra içeri girme ihtimali daha yüksek.
bence kasıtlı atıyor o topu her seferinde direklere

bu kadarı da şans olmaz amk..
Maç sonlarında falan diğer oyuncular tarafından "Hamit aodasoıd gene mi direk amk aıudasoıd" diye taşak geçilip geçilmediğini merak ettiğim oyuncu. Kendisi bile dalga geçiyordur artık bence. Bu ne amk!?
hayatta karşılaşılan zorluklarda, "enerji"nin, "olumlu düşünme"nin etkisine inanan kişiler bilirler ki, gidişat kötüyse, bunu ancak olumlu düşünerek tersine, pozitife çevirebilirsiniz. ama, "hep kötü ya", "hiçbir işim rast gitmiyor" derseniz, işiniz asla rast gitmez..

bu adamda da bu var.. topları birkaç kez direkten döndü ya, aklında şanssız olduğuna dair bir genel kabul oluşmuş olabilir.. artık vururken bile direkten döneceğini tahmin ediyordur. bu, hareketine, vuruşlarına her bir şeyine özgüven kaybı olarak yansır..

benzeri bir mantık, cuma akşamı oynana maçlarda da söz konusu. "ulan gene cuma, gene puan kaybı" diyorsunuz, ve o maç kayıpla tamamlanıyor.
vuruşu yine direkten dönmüştür. şaka gibi ak..
(bkz: yok artık ebesinin amı ali sami)
gençlerbirliği maçında 2.kez direği bulmuştur.
maç istatistikleri kısmındaki hamit bölümüne direkten dönen kısmı eklenmelidir.
bir direk daha yok artık amk. gir lan top gir.

şu şansızlığını yen artık be.
yine direk yine direk yine yine yeniden. cenabet aga bu adam.
herhangibir şutunun direkten dönme oranı 1.05'tir. hatta hamit'in şutu direkten döner mi bahsine handikap açılabilir o derece.
drogba'ya bile isyan ettirdi lan.
lan oğlum Allah'ını seversen yeter lan Allah'ını seversen.

Direklere vura vura bi hâl olan futbolcu.
(bkz: hamit altıntop a yapılan dul karı direği büyüsü)
Orta Direk Hamit Altıntop. Bugünde iki topu direkten döndü. Git bi okut üflet kendine bi abdest al belki vurduğun gol olur.
http://galeri.uludagsozlu.../r/hamit-altıntop-405824/
(bkz: direklerin efendisi)
görün bakın atacağı ilk gol direğe çarpıp girecek olan oyuncudur.
adamın yolda giderken tenekeye vursa direk de patlar aq.
evlerinin önü boyalı direk sanırım hamit?
adını direk koydum.

--spoiler--

hamit'in yolu

--spoiler--
bu adam cenabet arkadaş. bu işin başka açıklaması olamaz.