bugün

entry'ler (82)

didier drogba

anca bu kadar trollük olur drogba ile alex kıyaslanıyor Allahım neden Türkiye neden.Yurdun insanı ufkunu Edirne sınırlarından dışarı çıkarsın.

didier drogba

keşke o büyüklüğünü frikiklerde de gösterse tamam uzakdan vuruyorsun da k.bakma drogba yakından selçuk daha iyi vuruyor ona bıraksan hem selçuk mutlu olcak hem biz.

burak yılmaz

burak yılmaz golcü değil başka birşey her maç gol mü atılır...

türk askerine aşık olan pkk lı kız

Türk askerinin sie diyeceği üzerinden bi traktör gecmemiş olan kızdır.

hamit altıntop

adamın yolda giderken tenekeye vursa direk de patlar aq.

sesine aşık olunan kadınlar

sıla gençoğlu favorim kadın da güzel.

sneijder vs oğuzhan

kobe braynt vs ilkan karaman burda kim kobe kim ilkan söylemeye gerek var yok sanırım. Birde ilkanın nasıl la lakers da oynayamayacağı gerçeği varsa oğuzhanın da asla inter, real hadi onlar geçtim ajax oynayamayacağı gerçeği var.
not:karşılaştırma yaparken bronze ile gold karşılaştırmayalım çünkü biri çok yukarda kalıyor.

diego armando maradona

keşke şu adamı videolardan felan değilde oynarken izlesek diyebileceğim futbolculardan. Ama şu Tanrının eli muhabettinde tek diyebileceğim şey o eli alda...

baş ağrısına iyi gelen şeyler

soda herşeye iyi gelir.
(bkz: kvothe)

düğün masasından son anda hayır diyip kaçan gelin

bende hep bunu düşünmüşümdür ya filmlerde oluyorda. Gerçekde acaba bunu yapan varmıdır ki benim katıldıklarım da olmadı hiç. Olursa da o damatın ailesinin yüzünü görmek, o misafirlerin gülüşmesi birden ses kirliliği yok yok kimsenin başına böyle şey gelmesin bizde evlenceğiz ulan.

özür dilerim ama bence schalke gs yi rahat yener

gs turu gecmesin de ben atakuleden atlayayım diyebilcek kuş kafası.

türk erkeklerinin sanki biraz hödük olması

amerikan filmlerinin etkisi bunu genelleyenler. biraz romantik komedi filmleri izlemeyi azaltın...

yolanthe cabau van kasbergen

sevimli, sempatik, güzel hatun. Wesley şanslı valla böle bir eşi olduğu için. Yakın zamanda Türkiye'de bazı projelerde görebileceğimizi düşünüyorum.

babanın maç sırasında yabancı futbolcuları övmesi

adamlar ne güzel top oynuyor arkadaş dikiş yapar gibi sağ sola bizimkiler de böyle oynasa. O 9 numara varya lan ne vurdu kaleciye değse oda girerdi içeri...

galatasaray ın şl kupasını alamayacağı gerçeği

Şimdi dalga konusu oldu da rüyasında bile final göremeyen takımın taraftaları Türkiyede tarihi Galatasaray yazar neden olmasın?

12 mart 2013 schalke 04 galatasaray maçı

drogbanın coşacağını umduğum maçtır. Hayır adamların yaptığı şikayet gaza getirse adam zaten güçlü 2 kat güçlü olur. Drogba at golünü yap o gol sevinci eşlik etmeyen topdur.

saint erecto

milletin yaşını bilmeden ergen muamelesi yapan yaşını çoook merak ettiğim yazar.

gece ders çalışmak

üniversiteye hazırlık zamanında bol bol yapardım ve daha rahat olurdu sessiz, sakin ve iyidi oluyordu. Çünkü ertesi günün dersine hazırlanıyorsunuz 3 4 saat sonra derse gidince aklınızda baya birşey kalıyor. Ama şuan bırakın geceleri ders çalışmayı makale okuyamıyorum rahatlık...

uzun saçlı erkek

eğer sakaları yoksa uzatmaasınlar bildiğin yaşlı kadın gibi duruyor.
(bkz: ibrahimoviç)

nasıl orospu çocuğu olunur

Emre belözoğluna danışmak lazım abimiz bize detaylıca anlatır sanırım.