bugün

entry'ler (189)

film isimlerini yarak ile değiştirmek

http://inciswf.com/1306682762.swf

3 nisan 2013 real madrid galatasaray maçı

içimde bir heyecan, sığmıyor.. yüreğim de bir sevgi sığmıyor.. geliyor çarpıyor yüzüme sertçe bugün büyük gün diyerek.. inanıyorum, inanmak istiyorum.. kafamda oynuyorum olmuyor.. sonra aklıma manu maçında yaptıklarımız geliyor ümitleniyorum..

bunları düşündüren ve yaşatan bir maç. Yürüyedurun aslanlar. dualarımız hep sizinle. elinizi yüreğinize koyun. Biz hep ordayız.

yeni başlayanlar için trabzon

karadeniz'in en tutucu şehri değildir. en tutucu şehri rize diyebilirim. orada sevgilinizle el ele giderken bile ayakta sevişiyormuşçasına tepki alırsınız. tabi bu trabzon u ak pak yapmaz.

yeni başlayanlar için trabzon

bir an önce kurtulunması gereken şehirdir. okuduğum 4 yıl boyunca hiç sevmedim. allahtan arkadaşlarımla iyi zamanlar geçirdik de 4 yıl çok da sıkılmadan geçti gitti.

semih kaya yüzünden dünya kupasına gidememek

"En son katıldığımız Dünya Kupası 2002, bir sonrakine katılma ihtimalimiz 2018.. Tam 16 yıl.. Suç Semih"te mi? Yorum sizin..." alıntıdır.

akp seçmenine sorulması gereken sorular

ülkenin ebesini belliyorlar hala double yollar yaptılar çok çalışıyorlar yeaa mı diyeceksiniz?

21 mart 2013 diyarbakır newrozu

tarihin bu günü kalın puntolarla yazacağı gündür.

edit: genç teröristler rahatsız.

zürih te 3 gün boyunca mala vurmak

http://inciswf.com/1287946508.swf

baldırlarına kadar uzanan çizme giyen kız

(bkz: çizmelon)

boynuna sarılan sevgilisini iten erkek türü

ortamın müsait olmamasından yaptıysa sorun yok ama hiç bir sebep yokken yaptıysa tam hıyardır.

meb den okullara gelen resmi yazı

maaşı tayyipin verdiğini ve ülkenin onun ülkesi olduğunu sanan andavalları ortaya çıkarmış yazı.

edit: ayarı yiyen yazarın entrysini silmesiyle s.k gibi kalmış.

meb den okullara gelen resmi yazı

657 memurlarının Facebook ve
Twitter'da hükümet aleyhine
paylaşımları için cezaî işlem
uygulanacak.

türkiye de iç savaşın uzak olmaması

yaşanılan durumlara bakılarak tahmin edilmesi zor olmayan durum. bebek katili terörist başının özgürlüğü için miting yapabilecek güce ulaşan şerefsizlerin ve onlara destek olan başımızdakilerin sağlayacak olduğu bu durum türkiye yi bir karanlığa götürmektedir. belki çok karamsar bakıyorum bu olaya fakat türk milleti artık sesini gür bir sesle çıkarmaya başlarsa sonunda iç savaşın gelmesi kuvvetle ihtimaldir.

(bkz: hayaldi gerçek oldu)

sevgilisinin kızlığını bozduktan sonra ayrılan piç

kız vermese kezban verse or.pu olur. erkekler ne zaman adam olacak beyler? her faturayı kızlara çıkartmaktan vazgeçmek lazım. tabi bu onların aptal olup erkeklerle yatıp sonra nerde benim kızlığım nerdeeee dedikleri gerçeğini değiştirmiyor.

son zamanlarda elli kez dinlenen şarkılar

aerosmith - dream on.

bir kadının en seksi olduğu an

sizin onu algılama durumunuzla paraleldir.

internet gidince yazarların yaptığı şeyler

telefondan internete bağlanılır.

beşiktaş taraftarının real madrid bayrağı açması

(bkz: real madrid bayrağının göte kaçması)

16 mart 2013 beşiktaş kasımpaşa maçı

(bkz: real madrid bayrağının göte kaçması)

johan elmander

hepiniz floryada antremanları yaptıran, futbolcuların ne durumda olduğunu bilen ve orada yaşıyanlar olarak fatih terim den daha iyi biliyorsunuz ya o yüzden yazık bu futbolcuya. birader tamam geçen sene çok iyi işler yaptı falan da bu sene oynadığı maçlarda genellikle döküldü. ayrıca umut,burak ve ölüsü oynayacak drogba gibi futbolcuları kesmesi imkansız. yedek kulübesinde boş boş oturacağına onun yerine başka futbolcu oturur orada. az biraz düşünün öyle yorum yapın. kimsenin elmander i bitirdiği falan yok. sakatlıktan beridir form tutamadı ve önünde daha iyi oynayanlar var.

kayseri maçında kadro dışı kalması normal olan futbolcudur.