bugün

e3 2008 de lansmanı yapılması beklenen half life 2 nin 3. expansion ı. bu sefer alyx ve gordon borealis adlı geminin izini sürecekler. 2. expansion ın sonunda babasını kaybeden alyx i düşünürsek, bu sefer gordon amca dan cımbızla da olsa bir kaç kelime çekip çıkarabileceğimizi düşünüyorum.

(bkz: half life 2)
(bkz: half life 2 episode one)
(bkz: half life 2 episode two)
büyük ihtimalle portal gun ile oynayacağımız oyun. ha bir de valve bu oyunu bize en az 60 liraya kitleyecektir bu sefer.
e3 2008 de lansmanı yapılmayacağı açıklanmış oyun.
ilk görüntüsü için:

görsel
büyük olasılıkla 2010 dan önce çıkmayacağı valve yetkilileri tarafından açıklanmış, bizleri daha çok bekletecek oyun.
büyük olasılıkla 2010 içerisinde çıkmayacak gibi görünen; içerisinde portal modundaki silahı da barındıracak olan oyun.

ayrıca büyük ihtimalle sistem gereksinimleri yüzünden menüsünü bile göremeyeceğim oyun olacaktır...
electronic entertainment expo 2010'da valve tarafından duyurabileceği söylentisi var. hadi be valve, bekletme artık bizi.
portal 2 ile birlikte piyasaya sunulacağı için oldukça geç elimize ulaşma ihtimali olan mod.
şimdi burdan küfür etmek vacip oldu, ama küfür hakkımı saklı tutuyorum. valve, yine episode 3 hayallerimizi suya düşürdü. half life 3 dedik, o da boşa gitti.

allahsız vanalar, çıkarın lan şunu artık!
yeni bir duke nukem forever vakası olmaya aday yazılım.
öyle bir zamanda çıkacak ki bence yer yerinden oynayacak. o teknolojiyi bekliyorlar zaten half life gibi gelmiş geçmiş en iyi oyunun böyle bir anda bitmemesi lazım doğru zamanı bekliyorlar.
e3 fuarında tanıtılmayan oyun. acaba ne zaman çıkarmayı planlıyorlar?
çıkması için isterlerse valvede aç acına çaycılık ya da paspas falan yapabileceğim oyun. programlamadan çok çakmam ama iyi çay demlerim be abi? çıkar mı oyun? he abi?
ümidimi yitirdiğim oyun. yan gelip yatsınlar o zaman. şimdiye kadar half life 5 çıkardı anasını satayım be. aynı şekilde hitman 5 de öyle. çıkarmayın artık bu saatten sonra bütün şevkim, ambiyans kaçtı. çıkarırsanız *
3 yıldır çıkamayan oyundur.
artık beklemekten baydığımız oyundur.

Hayır çok heyecanlı yerde kaldı. Gözüme uyku girmiyor. Evim barkım yıkıldı, insafsız valve...
(bkz: half life 3)
http://www.bolumsonucanav...de_3u_dogruladi-22606.htm geliyor diyorlar hadi bakalım.
ümidi kestiğim oyundur.
bir türlü çıkmayandır.

yalan oldu gitti.
hala çıkmayan oyundur. unuttular galiba. oğlum not edin şöyle şeyleri.
yıl oldu 2013 hala çıkmamış oyundur. Bu serinin konusu tam bitmedi. Yeni bir oyun motoru geliştiriliyor tahminimce ardından Half Life 3 bile olsa bu konu devam ettirilecektir diye umuyorum. Konu çok sürükleyici ve başarılıydı.
galiba çıkaca olan oyundur. Valve şaka yapıyorsan öldürürüm!
http://storestteampowered.com/app/4411/
(bkz: legend come back)

edit:şakaymiş heveslenmeyin.
Yalan olan oyundur.
bir an önce gelmesi için yalvarılan, dil dökülen oyundur. n'olur valve, çıkar lan şunu artık...
bir oyun haber sitesinde, yeni nesil playstation'la beraber çıkacağını duymuştum.