1. 1.
  half life 2'nin haziranda çıkan ilk ek görev paketinin adı. level'ın temmuz 2006 sayısında incelenmiş 90 puan almıştır.
  minimum sistem gereksinimleri: 1.2 ghz cpu, 256 mb ram, directx 7 t&l grafik kartı
  önerilen sistem gereksinimleri: 2.9 ghz cpu, 1.5 gb ram, 512 mb t&l destekli grafik kartı.

  d&r'da 36 ytl'ye satılmaktadır.
  ... stockton to malone
 2. 2.
  half life opposing force ve half life blue shift gibi genişleme paketi kavramını yeniden yaratan modlar sunan sierra'dan Half-life 2 için çıkan ilk genişleme paketi. half life 2 episode two ve half life 2 episode three de yapılacaktır. oyunda dinamik ışıklandırmada gelişmeler dışında fazla teknik farklılık bulunmaz.

  --spoiler--
  hikayemiz citadel'in havaya uçuş anından devam etmektedir. half life 2 nin sonunda dark portal patlamak üzereyken zaman donar, gman bizi alır bilinmeyen diyarlara götürür*. ancak episode one'ın başında tekrar geri döneriz. zaman hala durmaktadır, dark portal'ın patlama anında birkaç vortigaunt ortaya çıkar, alyx'i götürür. sonra karanlıktan çıkan gman konuşmaya (belki de yeni görevimizi vermeye) hazırlanırken vortigauntlar ortaya çıkar. gman "We'll see...about that." der. zaman yeniden akmaya başlar, citadel'in dibinde bir yerde kendimizi alyx ve dog'un yanında buluruz, olaylar gelişir...
  --spoiler--
  ... khutuck
 3. 3.
  olağanüstü, müthiş, çarpıcı. yalnızca müziklerde iş yok, çat diye kesilmiyor mu ahh. hızımı alamadım şuan episode 2 yi yüklüyorum. episode 1 ve 2 yi oynamamanın faydası ikisini art arda oynayabilmek.* sabaha doğru da 2 biter, ayrıntılı bir entry ile günü sonlandırırız.
  1 ... kratostol
 4. 4.
  Aslında HL2 ve ardından gelen E1 ve E2 olarak ayrı ayrı değilde bütün olarak algılanması gereken Journey. Oyunda belli başlı artık kültleşmiş bölümler var ve tıpkı kemal sunal filmleri gibi her saniyesi ezberlensede yine tadı tuzu gayet yerinde bir lezzet sunmakta. misal We Don't Go To Ravenholm, mazoşistçe bir duyguyla oynarız. benim kişisel olarak en çok zevk aldığım şey ise tekinsiz, terk edilmiş, boşluk duygusunu bu kadar net bir şekilde vermesi ve inanılmaz güzellikteki müzikleri oldu. Ayrıca doğu avrupa'yı city 17 için örnek almaları çok güzel bir detay olmuş. inşallah bay gabe valve newell artık bu bekleyişe bir sor verirde artık Episode 3'mü yoksa Half Life 3'mü neyi yapacaksa yapsın. Diablo 3 vakasına doğru gidiyor olay.
  ... icarusflying
 5. 5.
  son derece gereksiz bir oyun.

  çok kısa, kötü bir yerde bitiyor, oyunun senaryosuyla ilgili ciddi bir gelişme yok. sıka sıka ilerliyorsunuz, bir bakıyorsunuz ki bitmiş. episode 2 ile birleştirselermiş adam gibi bir şeye benzermiş.
  1 ... mig14
 6. 6.
  ancak hemen ardından beklemeden episode two oynanırsa tadına varılabilir.
  ... unknown device
 7. 7.
  half life 2 episode one
  half life 2 episode one
  half life 2 episode one
  half life 2 episode one
  half life 2 episode one
  ... jimmy tudeski