bugün

üçüncü versiyonunda Metallica'nın One parçası yer alacak olan oyun konsolu.
mükemmel bir simülasyon oyunu. III. versiyonu disturbedin stricken, metallicanın one, iron maidenin number of the beast slipknotun before i forget parçalarını da içermekte. yalnız yeni parçalar indirmeyi becerememişimdir. *

baya sonra edit: imla.
southpark'ın son bölümünde ana konu olan gitar görünümlü joystick'le çok daha güzel oynanan oyun.
eric johnson'ın cliffs of dover ını çaldıracak kadar güzel bir oyun. lakin expert seviyesine gelnce raining blood çalmaya çalışıp becerememekten sıkıldığım için yeni şarkıların nasıl indirileceğini anlatacak insalara ihtiyacım var.
Gitarımsı joysticklerinin gerçek gitar fiyatında olduğu oyun.
pc'de oynayabileceginiz bedava versiyonlari icin guitar zero ve flets on fire.
gitar calmanız ile pek hoslasmayan babanızın bile yeter oğlum bırak sunu zamanına yazık o kadar para verdik aldık bari gerceğini cal dedirten ayrıca raining blood sarkısının easy versiyonunun medium versiyonunda daha zor oldugu random sarkı yapma konusunda yardımcı olabilecek kişilere kırk yıl kole olunacak guzel oyun.
(bkz: gitar çalıp guitar hero oynayamamak)
gerçekte eric johnson çalamayanların * kendini tatmin etme mekanı.
gereksiz bir oyundur, saçmadır, gariban avuntusudur ama yine de zevklidir.

edit: bunu hangi gitar çalma özürlü eksiledi!
bilgisayarda birbirinden gerizekalı savaş oyunlarını oynamak yerine seçebileceğiniz müthiş eğlenceli oyun.
insanı çoşturan oyundur. oynanasıdır, çoşulasıdır.

fretler ise : *l2: yeşil *l1: kırmızı
r1 : sarı
r2: mavi
x: turuncu

easy, medium, hard ve expert vardır.

edit: evet expert.. sağol schizofrenne.
Guitar Hero 3'de Metallica - One ve Slipknot - Before I Forget vardır ki beni benden almıştır.
Nitekim göründüğü kadar da kolay olmayan bir oyundur. ritim gitara yeni başlayanlar için parmak geliştirici niyetine kullanılabilir. Zevksiz olacağını düşünenler için;
http://www.youtube.com/watch?v=8Vx8hAVwxzo
oynarkan orgazm yaşanan oyundur.oyunu oynamak için zaten metal ağırlıklı parçaları sevmek gerekir yoksa oyunun bir manası kalmamaktadır.
nintendo ds'e de çıkmış olan oyundur. guitar hero 3'ü ds ile oynamak için orjinal oyuna ek olarak bir de aparat almalısınız.
Serinin 5.si olacak olan Guitar Hero Aerosmith Türkiye'de Haziran 2008 de cıkıcakmıs. (bkz: aerosmith)
ps2 deyince aklına pes ya da god of war gelen biri olarak merak ettiğim, oyun sitelerinde sıklıkla bahsi geçen oyun. numarası nedir anlamadım, denemek lazım.

ek: denendi ve çok beğenildi lakin en kolay modu dışında gerçekten o şarkıları çalmak göt istiyor. ( expert olayına bakın hiç girmiyorum bile)
play station 'da oynanabilen en eğlenceli oyunlardan biri. 1 - 2 el oynadıktan sonra gaza gelmiş bünye aynı parçayı kendi gitarı üzerinde denemeye kalkınca olan olsa'da yine de güzeldir. en azından hiçbir zaman sahneye çıkıp döktüremeyecek gitaristler için süper bir avuntudur. önceleri müziksiz kaldığım tek alan play station 'dı , uzun zamandır bu oyun sayesinde müzik hayatımın her anında.
gitar çalmaktan daha zor olan oyun.Bağımlı oldum lan
bi' de gitarı vardır bu oyunun, amerigo'da satılıyormuş galiba, almıştı arkadaş. gitarsız oynanmıyor sanıyordum.(burjuvaziye bak lan) o gitarla oynaması asıl fazlasıyla zevklidir, harbiden bağımlı yapar. hele güzel kafalarla hem oyun hem kafa daha da güzelleşir fakat baş parmağınız gitarın arkasında kalınca el göz koordinasyonu sizin isteminiz dışında çöker, örneğin ekranda 3. yani ortadaki çizgi ışıldadığında sizin 3. parmağınız yani orta parmağınız gider tuşa, fakat yüzük yani 4. parmağınız gitmelidir halbuki. o yüzden expert'te bir şey yapamadım, ama alışınca o da yapılır.

o gitarda disstortion bile vardı yahu...
bunu oynayan adam yeminle ya gerizekalıdır, ya da yediği cd içtiği joystick olan düşünemez hale gelmiş, evrimden nasipsiz kalmış bir garip canlıdır. arkadaşım oyuna verdiğin o kadar emeği, gerçek bir gitara, bir enstrümana versen virtüöz olursun be! hayır virtüöz olmana da gerek yok, gidip kendince bir gitar çalsana adam akıllı. satriani oynar, steve vai şeyine sürttürür anlarım da, sen ne diye debelenirsin ki? bi' de dünya rekoru diye şöyle boş işlerin adamı bir insan mevcut mesela;

http://www.youtube.com/watch?v=-XjaImfQK6U&NR=1

-açılmadı mı youtube'un? kur canım şunu, oh paşa paşa;

http://www.pcnet.com.tr/f...85636-youtube-jacker.html -
oynaması keyif veren oyundur. bundan fazlasını arayanın bulamaması da gayet doğaldır.

ha bir de zevkler ve renklerin tartışılmamasıyla ilgili özlü bir söz vardı, noldu ona?

(bkz: guitar hero 3)
(bkz: guitar hero aerosmith)
(bkz: guitar hero world tour)
oynadıktan bir süre sonra* dinlediğiniz herhangi bir şarkı; gözünüzün önünden allı - yeşilli, mavili - sarılı geçmeye başlar.
bir teknoloji mağazasında ilgimi çeken "Ne lan bu?" dediğim, gitarı elime alıp ilk çaldığımda rockmetrenin en sola dayanarak parçayı tamamlayamayıp rezil olduğum oyundur.. fakat oyunda şuan gayet iyiyim..
kontorland isimli çakma playstation kolu üreticisinin bir an önce PC versiyonu için de kolpa bir gitar çıkarmasını istediğim oyundur. *