bugün

ılıktır. evet.
sevdicek ile yapılırsa sıkıntı olmayan eylem.
Erkek krem alamaz mı çatlayıp kanasın mı elleri.
benim ki değil adama sordum yahu niye girmiyorsun diye bana ne dese beğenirsiniz oraya girmem ben i*neler giriyor oraya.
benimdir o erkek.

sırf sizler için gittim sayın yazarlar, her kafadan bir gratis muhabbeti çıkıyordu,

nedir lan bu gratis, bir gideyim göreyim, gitmeden görmeden fikir sahibi olmayayım diye gittim

sonra bilgilerimi öğrendiklerimi sözlüğe yazacaktım, pek bir şey öğrenemedim*
ha o elimdeki rimel mi? yok lan ben almadım kuzenim almış*
Gözüne far tutulmuş tavşandır.
Gratis de sadece eyeliner rimel yada ruj satılmadığını öğrenecek erkektir.

Ilm gunah keçisi yaptınız koskoca sirketi ayıp lan.
görsel
Pişman olur.
Normal erkektir. Ne var bunda la erkeğidir.
gratis te erkek bakım ürünleri- deodorant, krem, traş köpüğü vs- ve ayriyetten kondom satıldığını bilmeyen, sevgiliyi bırak hiç kız cinsiyetine ait arkadaşı olmadığından oraya girmemiş olanların "ibnedir" dediği erkek.
Hayatındaki kadını çok seviyordur.

Ama yine de tavsiye, çok sevmeyin ağzınıza sıçıyorlar.
karı kılıklı olabilir. hanım köylüdür. ama belki çıktıkları ilk haftaysa işi ilerletip taş fırın erkeğine dönüşebilir. savaş taktiği gibi bir şey olabilir.
Bir Eşim olaydı bu kişi eşim olurdu. indirime girmiş zira, şu anda da dayak yemiş gibi halsiz olduğumdan benim yerime giderdi herhalde. Eşek değil ya. *
Benim kardeşim olur kendisi. Tehdit ve şantajla gönderdim. Ee zaten önünden geçiyor. iki dakika girse ölmez.
Saç spreyi, jilet, şampuan, krem vs. Hersey satıldığı için normaldir. Sene 2017 aşın bazı şeyleri..
benim de içinde bulunduğum gruptur.

gratis kartımda da var cüzdanımda taşıyorum janjanlı. Arkadaşım adamlar erkek bakım ürünü satıyor. yani senin anlayacağın şekilde after shave, losyon, traş kolonyası, deodorant, krem vs. Hani eğer dişini fırçalıyorsan diş macunu fırçası ve ağız gargarası diye ürünler var adamlar onlarıda satıyor.

En güzeli adamlar küçük mini seyahat kitleri satıyor. Çok seyahat eden yada iş yerine spora giderken yanında götürmek için minik deodorant gargara traş köpüğü şampuanlar var.

zaman zaman güzelde indirimler var niye gitmeyek lan.
(bkz: gratis ne mk)
Cahilim olom aydinlatin.
vurduruyordur.
camide görüntülenmişlerdir.

görsel
Kendi bakımını toplumun görüşlerinden üstün tutan erkektir. Kendi tercihidir.
En beğendiği şey gratise gitmeyen erkeğin elleridir.
çok seviyordur olum.
yakın zamanda ayrıldığım insan sayesinde aralarına katılmışlığım olan erkeklerdir.

alsancak kıbrıs şehitlerindeki şubesinde kendini sevdirmeye doyamayan bir kedileri var. sırf bunun için bile bir daha giderim.

*

edit: yanlış alarm, orası watson's mış. olsun, mühim olan kedi zaten. *
(bkz: avon kataloğu inceleyen erkek)
Pamuk, şampuan, deodorant, traş köpüğü falan almak isteyen erkektir. Erkekler de belli bir seviyede bakmalı kendine. Gratis sadece kadınların yeri değildir.