bugün

vurduruyordur.
gratis'te erkek bölümü yok zanneden ılıkların zoruna gider.
gidemez mi kendisi için kişisel bakım ürünlerine bakamaz mı? sadece kadınların yeri değil ki gratis.
kendine bakıyordur.
sevgilisini bekliyordur.
görsel
Abi tamam gidiyorsunuz. Belki benim sevgilim olsa bende zorla sokardim. Onlarada indirim oluyor cunku erkek bakiminda. Fakat zaten 25 mt2 alan abi orda bile el ele gezmek nedir ya?
Sömürülmektedir.
indirim zamanı adamı 3 saat kasa kuyruğunda bekletip faturayı ödetenleri görüyorum. Ayıp denen bir şey var. Kendi şampuanının, rujunun parasını da kendin öde be kezo.
Çoğalması gereken erkek tipi. Ayda bir kez eli deodoranta değmeyen kokuşmuşlar insan olun siz de gidin eleştireceğinize..
ego duvarlarını ve elalem ne der düşmanını alt etmiş erkektir. sevgilisi tarafından da gratis'e gitmeyi gaylik sanan bir orospu çocuğu ile aldatılacak erkektir aynı zamanda. sonuç olarak bu erkeklerin %37.54'ü * mutlu ilişkiler yaşayabilecektir.
kızla gidiyoduk uğrucam dedi girdik bi dudak çatlamasını önleyen bişey aldı çıktık o kadar abartılacak yer değil.
kendine bakan bakımlı erkektir. evet.
Anneler günü indiriminden annesine hediye almak için gittiyse çok tatlıdır aksi takdirde bir kız olarak indirim günlerinde ben bile gratise gitmekten korkuyorum bir erkek için zor olsa gerek.
Sevgilisinin zoruyla girdiyse komik duran erkektir. Genelde siradayken ya arkamda ya onumde oluyor bu ciftlerden bende kulak misafiri oluyorum. Konusmalar:

-askim bu ne simdi bu ne isine yariycak da aliyoruz bunu?
+askim o benim kirpiklerimin kivrikligini ve dolgunlugunu arttirsin diye maskaranin altina surulen bir baz almam gerek.
-....

Konusma biter.
benimdir bu. süpermarketlerden daha ucuza satmaları ve daha çok çeşit bulundurmaları sebebiyle; diş macunu, şampuan, duş jeli, deodorant, traş jeli ve kolonyası alıyorum.

edit: yorumlara baktım da ciddi ciddi vurduruyordur diyenler olmuş, enteresan.
dübürüne sürmek için vazelin almaya gelmiş olabilir loool.
Bugün gidip diş macunu aldım. Bence gayet kaliteli ürünler var ama biraz pahalı.
benimdir. Kartım bile vardır.
Bana oriflaymci karılar ne lazımsa fazlasıyla kaktırıyor zaten ecollagen serisi güzel lan tavsiye ederim bak valla.
indirim takip edeni bile var ne yazık ki.
kişisel bakımına özen gösteren erkektir. ayılar çekemez.
Güzel itemler olduğu sürece bende girerim ne olacak ki? Yumuşacık bir suratı her hatun ister
benim lan bu. saç sprayimizi, bakım ürünlerimizi falan oradan alıyoruz. ne var bunda a.q anlamadım şimdi? siz ne anlarsınız kaliteden zaten dürzüler. ancak suriyeliler gibi jöle basın saçınıza başınıza.
Şöyle başlık açan kendini delikanlı diye tanıtıp tesbih sallamaktan başka bir şey anlamayan dangalaklara sesleniyorum. Bakın kardeşim bakım önemli bir şeydir. En azından parfüm kullan git ucuzunu al veya pahalısını al ama bir şey al . Utanıyorum bazı hemcinslerimden. Evet kardeşim gidiyorum gratise ama nolur sen gitme delikanlılığın bozulur abim *
Önünden bile gecmiyorum artik kizlari yiyecekmis gibi bakiyor