bugün

entry'ler (108)

yaran youtube yorumları

video: gripin sustuklarin büyür icinde

yorumlar:
allah ıslah etsin sizi. Nereye gidiyor gençlik. Manevi değerlerimizi hiçe sayan ve dini vecibelerini yerine getirmeyerek şeytana hizmet eden satanist bir nesil yetişiyor. islam dinimizde musiki dinlemek birçok sahih hadiste haram edilmiştir. Bu şeytani ve nefsi coşturan sesler, imanı ve takvayı zedeleyen ateşler gibidir. Bunlardan beslenenler Cehenneme de bunlarla birlikte giderler. Genç nesli fuhuş ve zinaya meylettiren böyle haram kılınmış şeylerin derhal yasaklanması vacibtir.allah kurtarsın.
freandwhickquest 1 month ago

@freandwhicquest hayatımda ilk defa bu kadar net konuşuyorum
Vay ben senin götünü sikem
Crazh16 2 weeks ago

7 aralık 2011 galatasaray fenerbahçe maçı

heycandan kendimi çatır çatır sikmek üzere olduğum karşılaşma.

sözlük yazarlarının itirafları

kaliteli mal alan aklımı sikeyim. marka vermek istemiyorum ama 800 liraya aldığım ipodun kulaklığı bozulmuştu. yerine arkadaş verdi bir tane aynısından oda bozuldu. in ear kulaklık aldım yine ipodun 80 liralık olanlardan 2 ay sonra oda bozuldu. orta kalite ama bir o kadarda kazık olan colins'ten 90 liraya gömlek aldım, rengi soldu, düğmeleri söküldü. aynı markadan ayakkabı aldım arka kısmı yırtıldı, heryerinde leke oluştu. allah belanızı versin hayattan soğudum zaten fakirim ben, yolda doğru düzgün yürüyemez oldum sürekli aklıma geliyo lan.

sözlük yazarlarının rezil olduğu anlar

shakira bile çatır çatır sıçıyorken, yaptığımız ufak hatalardan dolayı rezil olduğumuzu aklımızdan geçirmememiz lazımdır. rezil olunan bir durum yoktur yani.

seks yapan, sevişen ve öpüşen insanları kınıyorum ve nefret ediyorum. bir iğrençlik!

colin s

aldığım gömleğin düğmesinde ki boyalar çıkmaya basladı. aldığım botun arka kısmı patladı, metal bağcık kısımları koptu, 2 haftada sanki 2 yıldır kullandığım ayakkabıymış gibi eskidi.
faturasını kaybettiğin için değiştirmede yapamıyorum. patladı elimde. bir daha ne alırım ne aldırırım.

ios 5

32 gb olan ipodumu artık 28.5 gb olarak gören, üstüne üstlük hiç ama hiç bir şey yüklemediğim halde 7 gb dolu gösteren içi boş bir ipod'a sahip etmiştir beni. teşekkürlerimi sunarım. * *

donanımhaber

Nerdeyse 3 yıldır kullandığım hesabımı fake gördükleri için sınırsız uzaklaştırıldığım donanım sitesimsi. hayır anlamadığım taraf sadece kendi bilgisayarımda açıyorum, ve 3 senedir kullanıyorum. foruma yazdığım son konu yöneticilere yönelikti, ve suçlarının farkındalardı. sırf o konuyu kapatmak için hesabımı gözden çıkarttılar, başka bir şey demiyorum. diyemiyorum. aslında buraya çok şey yazardım ama herneyse adamım herneyse.

5 kasım 2011 galatasaray mersin idman yurdu maçı

maçı ipodumdan lig tv app'ı sayesinde aynı football manager 2008 tadında izleyeceğim maç.

30 ekim 2011 kayserispor galatasaray maçı

maçı ipodumdan lig tv app'ı sayesinde aynı football manager 2008 oynuyormuş tadında izlediğim maç.

halı sahada kaleye geçmek isteyen insan

asosyal olduğu için kaleciliği tercih eden insandır. sonuçta onlarca adam dışardan izleyecektir onu, nasıl rahat hareket etsindir ki.

internet, oyun, bilgisayar, televizyon ve gece benim olsun, geri kalan her şey sizin. bu şekilde bir asır yaşayabilirim.

grand theft auto v

rockstar games'in sitesinde logosunu yayınladığı, 2012 senesi içinde çıkması kesin olan oyun.
merakla bekliyoruz, bari bir iki resim koysalardı.

paranoyaklık baş gösterdi, saçma sapan bir olay yüzünden bunalıma girmiş durumdayım. yardımını eksik etme sözlük, lütfen.
düzenleme: istemiyorum lan yardım falan.

'lan zaten öleceğiz ne diye çalışıyoruz didiniyoruz ki. koca steve jobs, michael jackson son 2 yıl içinde öldü gitti bir şey götürmedi yanında, ben mi götüreceğim sanki' diyerek kendimi avutuyorum. çok tembelim, çok.

macaulay culkin

hiç büyümüyor mu diye düşündürüyor insanı, sanki hep 17 yaşında.

üç kişinin tecavüzüne uğrayıp bakire kalmak

(bkz: üç kişinin tecavüzüne uğrayıp hamile kalmak)

sözlük yazarlarının an itibarı ile düşündükleri

uyusak mı?

hp pavilion

(bkz: dijital elektrikli soba)

ayakta uyuyan adam

nefret edilesi yazar.