bugün

entry'ler (112)

prezervatif hap ve spirale rağmen doğan bebek

Kendisi benim arkadaşlar.

bağımlısı olunan şeyler

Uyuşturucu.

türkiye de en az bulunan şey

Yargılanmadan yaşamak.

seni intihar etmekten alıkoyan nedir

Hayat biz olmasak da devam eder, fakat ömrümüz bizim hikayemizin kameraya kaydıdır. Gördüklerimiz, duyduklarımız ve hissettiklerimiz ömrümüzü oluşturan temel parçalardır.

Biz doğmadan önce yaşananlar bizi es geçmiştir, yaşansalar bile bizi etkilememişlerdir. Ne olursa olsun yaşamak, sevinmek, üzülmek, aşık olmak, kalbinin birileri veya bir şeyler için atması bizi düşündürür. Aldığımız tek bir nefes bile boşluk fikrinden daha iyi hissettirir.

Hepimize umut veren, tecrübe ettiğimiz veya tecrübe etmeyi istediğimiz hayallerimiz ne kadar kötü şeyler yaşarsak yaşayalım bizi hayata bağlar. intihar düşüncesi anlık veya belirli süreci kapsayan bir süreçtir. Umutlarını hatırlayan hiçbir insan hayatına kolay kolay son veremez. Çünkü bizim gözümüzden kaydedilen ömrümüzdür bizi biz yapan, o kamera kapandığı vakit bizim hikayemiz de bitmiş olur.

misafir evindeki kapısı kilitlenmeyen tuvalet

insana sancılar çektirip stres altında bırakan tuvalettir. En kokulu anda kapısı açılmaya musaittir.

ölümlü dünyadaki en değerli şey

High-end oyun bilgisayarı.

kendini iyi hissetmek için tavsiyeler

Antidepresan.

kediler yazar olsa açacağı başlıklar

Yalanırken ağza tüy kaçması.

aileyle birlikte sevişme sahnesi izlemek

Kaç yaşınızda olursanız olun bir gerilim yaşarsınız.

sözlük yazarlarının şu an içinden geçen şeyler

Sende kayboldum, ve kendimi bulabileceğim zamanı bana vermeni isterdim.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

Hiçbişiyi açıklamıyolar ya.

bir anda gelen her şey çok güzel olacak hissi

Tehlikelidir, sizi sevdiğini sandıklarınız en mutlu anınızda pusuya yatmıştır, son darbeyi vurmayı beklerler. Güzel şeyler olduğunda bir kötülük beklememize sebep olan herkes layığını bulur umarım.

hmbrgr homemade burgers

Ankarada bulunan zincir butik hamburgerci. Cok başarılı hamburgerler yapıyolar, patates ve sosları da oldukça güzel. Fiyat olarak mc burger ın 1-2 lira üstünde, diğer rakiplerinden daha ucuz. Fakat fiyat-performans olarak hepsinin üstünde.

en sevdiğiniz bilgisayar oyunu

Elder scrolls serisi.

en karizmatik oyun karakteri

Max payne.

neden pahalı olduğu anlaşılamayan şeyler

Macbook.

hayatınız kitap olsaydı ismi ne olurdu

Hezimet olabilir.

bir insan zeki olduğunu nasıl anlar

Mutlu olup olmadığına bakabilir.

yazarların en sevdiği ayakkabı markası

Timberland.