bugün

ing. içine kapanık, dugularını ve düşüncelerini dışarıya aktaramayan.
iyi pirim yapacağı düşünülen bir başlığın ilk 25 entry'sinden birini kapmak durumudur.inci de görülür.
#8525996 entry ile uludağ'da da gördüğüm hede. bikaç entry yukarısında da @1 ile başlığı açan suser'a ayar verilmekte. (bkz: uludağ inci olmasın)
bir inci tehdidi, bye bye uludag.
inci sözlükta başlığı kaybetmemek amacıyla yazılan yazı.
(bkz: rezerve)
nick altına kopyala yapıştır* entry girenlerden dolayı kullanılabilinecek bakınız. Bu tarz entryler genelde boş nick başlığı görünce girildiğinden bu tarz entryleri istemeyen yazar kendi nickinin altını boş bırakmamak için bir entry girmelidir.

Yine de yazılabilecek o kadar şey varken (bkz: reserved)in seçilme sebebi merak konusudur.
inci sözlükte başlığı kaybetmemek için geriye dönüp editlemek amacıyla yazıldığı da olur ama hiç bi zaman değiştirlmez o entry öyle kalır.
inci sözlükte olması gereken bir buton. bir başlığa ''rezerved'' yazınca sizin o butonunuzda çıkacak başlık. ve yeni (yazar tarafından) entry girildiğinde ışık yancak.

tadından yenmez lan
edecek iki kelamı olmayan haza mallara has, yeni bir bkz aktivitesi. oğlum bir şey yazamıyorsun, sözlükte ne işin var o zaman? bu dallamalar, bir de utanmadan özellikle yeni üye olmuş kadın yazarların mahlas altlarına bu bkz'yi veriyorlar ki, daha da mallaşıyorlar.

ekleme:

"öküz oğlu öküzler" demeyi unutmuşum, diyeyim;

öküz oğlu öküzler.
reserved
inci sözlükte başlığı kaybetmeyip sonra editlemek için yazılan yazı.
inci sözlük mottolarından biridir.
Daha sonra değerleneceğini tahmin edip ilk sıralardan entry kapmak için kullanılır.
ayrılmış yer anlamında cafe, restoran ve bar gibi mekanlarda kullanılan bir ifade. inci sözlükte de entry yeri ayırmak amacıyla da kullanılır.