bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  avril lavigne adlı hatun kişinin bir klibinde parçalarken gördüğüm gitar markası.ayrıca modelleri kalitesine göre çok pahalıdır.15000$a modelini görmüştüm.
  3 -1 ... archer
 2. 2.
  "mel" isimli aktorun soyadi.
  4 -3 ... looser
 3. 3.
  çilekeş grubunun da kullandığı ve daha bir çok grubun kullandığı güzel gitarları çok çok daha güzel fiyatları olan(1500 dolardan aşağı görmedim)gitar markası.
  3 ... warrior
 4. 4.
  gibson dünyanın en iyi gitarlarını üretir, bir gitaristin en büyük hayali bir gibson les paul veya bir gibson flying v veya bir gibson sg çalmaktır..
  6 -3 ... randy
 5. 5.
  epiphone adında yan markası olan ve aynı modellerin daha ucuz alternatiflerinin bulunabileceği marka.
  (bkz: epiphone)
  1 ... zlatan1937
 6. 6.
  Jazz kasası ve sgsini birikte almak için 6 bin Euroyu gözden çkarmanız lazım *
  2 ... chili pepper
 7. 7.
  geçen zuhal müzikte sorduğumda 300euro dediğinde anında almayı düşündüğüm ama sonra serisinin en dandik gitarının olduğunu farkettiğim dünyaca ünlü gitar markası.
  1 ... stromper
 8. 8.
  Suyun debi ölçümünde kullanılan bir yöntem.
  1 -2 ... cmoslogic
 9. 9.
  zamanının en iyi gitarlarını üretmeye başarmış, iyi gitaristleri daha iyi yapmış ve sap manyetiğinden aldığınız tonu başka hiç bir gitardan alamiyacağınız gitar markası. malesef son yıllarda inanılmaz bir işçilik düşüşü gözlenmiştir. şu anda bir gibson les paul standart almaktansa, bir esp eclipse II almak çok daha mantıklıdır.
  2 -1 ... the art of shredding
 10. 10.
  bir gitarist için en üst noktadır gibson sahibi olmak. zamanında les paul ürettiği gitarın haklarını satın almayınca, gibson firması almıştır. daha sonra da les paul adına gitarlar üretmeye başlamıştır. *
  1 -1 ... simitcikahvecigazozcu