1. 1.
  yeni modellerinin artık çin de üretilmeye baslandıgını duydugum gitar markası
  1 ... kadıköy
 2. 2.
  Kore modelleri hala piyasada vardır.Gitarın tonları o fiyattaki birçoğuna göre iyidir.
  G-400 Custom özellikle dikkat çekici bir gitardır.

  Çin Modellerinin çok kötü olmayacağını tahmin ediyorum. Fender alamayanlar nası squire'le(gerçi teneke gibi gitar ama) idare ediyorsa,Gibson alamayanlarda Epiphone'la (squire den bin kat daha üstün) idare ediyor.
  ... chili pepper
 3. 3.
  bazı yerlerde abd markası olduğunu gördüğüm fakat asıl üretim yerinin uzak doğu ülkeri olan gitar firması.fiyatları gibsona göre çok daha makuldür.
  ... midnight
 4. 4.
  Lp 100 modelleri çift humbuckerli olmalarına ragmen distortion tonlarında cızırtı yapıyor, ama gene de daha üst modelleri hakkında eleştireceğim fazla bi nokta yok. Bazı üst modellerinde Gibson manyetikleri kullanıldığı öne sürülen Amerika kökenli gitar markası.
  1 -1 ... ritchie blackmore
 5. 5.
  les paul formatına sahip modellerinin** doğuştan sahip oldugu bir sustain vardır ki özellikle gitara güzel bir bakım yapıldıktan sonra ciddi ciddi farkedilir. Ayrıca sg modeli de ünlüdür.
  -1 ... dick headed japanese soldier
 6. 6.
  üst modelleri gibson ın studio gibi düşük modellerinden daha iyidir.
  1 ... el camino
 7. 7.
  bir arkadaşımın değimine göre "züürdün tesellisi" gitar markasıdır. hakkaten de öyledir, düşük fiyatlıdır performansı üstü düzeydir.
  1 ... leadman
 8. 8.
  gothic les paul modeli dehşet ve kullanışlı bir gitar olup fena karizmaya sahiptir. birde malzemeden çalmayıp dayanıklı yapsalarmış daha delikanlı bir gitar olurmuş.
  ... nlsick
 9. 9.
  les paul special isimli modeli giriş seviyesi için çok uygundur. zira zamanında tünelden 250 lira sayarak aldığım gitarı bir adet ibanez pgm301, bir adet fender stratocaster'ım olmasına rağmen hala arada bir kullanıyorum. ne kadar akord kaçırsa da, pek sağlam olmasa da çalması hiç de fena değildir. tonları da 250 liarlık bir gitardan beklenmeyecek derecede iyidir. biraz iyi bir setupınız varsa çılgın şeyler olabilir. sustain'i de beklenmeyecek derecede iyi, ne kadar carved değil plain top olsa da.
  -1 ... randy
 10. 10.
  gitarla ilk tanıştığım zamanlarda edindiğim solak bir les paul studio modelinin sap ve gövdesinin birbirinden ayrılması sonucu pek fazla vakit geçiremediğim ama denedğim bir sağlak modelinde sustain de ve de çok yaklaştığı gibson les paul tonlarıyla beni ödenek arayışına itmiş gitar markasıdır.
  ... mechanix