entry'ler (331)

6 ağustos 2017 beşiktaş atiker konyaspor maçı

hala hakem beşiktaşı kayırıyor diye bikbikleyen orospu evlatlarını gösteren maç.sadece maçın başında konyanın kart görmeyen 3 ya da 4 tane tabanla veya çift dalma şeklinde müdahelesi var.

binali yıldırım

(bkz: teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır)

2015 oscar ödül töreni

whiplash isimli sikindirik festival filminin sound mixing dışında bir ödül aldığı törenimsi.

hayata karşı motivasyonu kaybedince yapılacaklar

(bkz: intihar)

geçmişi özlemek

afedersiniz yarrak gibi bi duygu. mutsuzsanız hep mutsuz kalın.

yandex

kendi browser ını zorla sisteme kuran, kibarca "difoğlt bravzırın olaym mı abiv" teklifini kabul etmezseniz sizin kullandığınız browser ı yandex browser a çeviren hede*. bu orospunun çıkarttıklarının yaptıklarını sorgulayacak global internet mahkemesi tarzında bi şey olsa keşke de anaları sikilse.

20 yaşı geçtiği halde hiç sevişmemiş erkek

ülkenin en aşşağı yüzde yetmişine tekabül eder.

rumlara ve ermenilere hala değer vermek

ülkemizde çok değer gördükleri için bu kadar değeri kaldıramayıp yeter bre diyerekten alayı göç etmiştir.

türk düşmanlığı

allah'ın siktir ettiği yerlerde dahi karşınıza çıkabilen bi şey. elin estonyalısı çıkar "türkler bikbik" falan der. tabi böyle durumlarda "sen kimsin amk" da denilebilir. düşünce özgürlüğüne saygılıyız.

yandex

reklam meklam olayını da bırakmış olacak ki kendini zorla kullandırtmaya çalışan spyware. beni kendisine ana avrat sövdürmüş olan motor. en kısa zamanda iflas edip açlıktan ölmeleri dileğiyle...

üniversiteyi bırakmak

göt ister. zaman-göt eğrisinde büyür de büyür, bırakmak daha da zorlaşır ve netekim mezun olursunuz. hayırlı olsun.

dine saygısızlık yapanlar

(bkz: egeboy)

jigglypuff

akp'nin yeni seçim şarkılarını hazırlayacağını duyuran pokemon.

gökçek in chpye oy verenlere hakkını haram etmesi

sanki bütün ankara'nın geçimini kendi cebinden karşılıyormuşcasına konuşan bir adamın hezeyanı. yalnız bir seçmenin bile hakkını yediyse o çok pis çıkabilir kendisinden, uyarmakta fayda var.

vatan hainleriyle program yapmaktan utanıyorum

kendinden olmayanı vatan haini sayacak kadar kendini kaybetmiş bir sözde gazetecinin tartışmayı provoke ederek haklı çıkmaya çalışma, kendini birilerine beğendirme çabasıdır. akp iktidar olmasa değil cnn'e, muz tv'ye çıkamayacak birinin çırpınışlarıdır.

amerikan film klişeleri

adam gözetlerken paso donat yiyip kahve içen polisler. sanırsın ki ibneler donat yesin diye işe almışlar.

ingilizce yi geliştirmenin yolları

(bkz: world of warcraft)

dayz standalone

insanları tanımak için birebir oyundur.

spawn olduktan 5 saat sonra, yarı ekipmanımı tamamlamışken yolda bi adam gördüm. tam hello mello derken başka bir adam tarafından baltalı saldırıya uğrayıp kaçtık, elemanı bulup kafasını gözünü patlattıktan sonra loot yaparken "veyit e sekınd ayl bi bek" dememle birlikte adam beyzbol sopasını kafama geçirince meftah oldum.

melek gibi adamı şeytan yapar kısaca.

beyaz çikolata

buna "margarin yeaa" diyen ılıktır. margarinse yap lan evinde, yap görelim aq margarin miymiş ?

burak yılmaz

gırallığı iyi oynadığı maçlardan sonra dillendirilen futbolcu.