yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
sözlüğümüzün yeni yazarlarından bir tanesi. ayrıca fenerbahçe'lidir, ona göre. *
#6081388 no'lu entry'si ile takdiri hak etmiştir.
gün gele de harikulade yazılarının bu sözlükte uçup gittiğine üzüp burayı terketmesin. süper bi yazar çünkü.
kevin garnett hakkında yazdığı çok güldürmüştür.

(#6419476)
benim gibi fight club bağımlısı nesidaş.
özelden tehdit eden bir ergen, farklı dünyalarda. küçükken yediği baba dayağı ve fenerbahçenin 30 senedir alamadığı türkiye kupası da buna etken olmuştur, küçük yaşta liseyi bırakmak zorunda kalmıştır, acınasıdır.
lise üniformasını kırtasiyeden alan bir yazar kardeşimiz.
endüstri meslek lisesini ikinci sınıfta terk etmiş yazar.
(bkz: galatasaray/#12994421)

görsel
#13834320 entry'si ile 1111. entry'sini girmiş yazar.
italyanca'da 'sarı ve mavi' anlamına gelen sözlük yazarı nicki.
geniş sinema kültürünü orijinal yorumlarıyla sözlüğe yansıtan okuması keyifli yazar.
(#8960296) nolu entrysinde ufak bir hatada bulunmuştur. kişileri yanlışa sürükleyebilecek bir yanlış bunu ortadan kaldırmak için...

--bakara 222. ayet--
Sana hayız hakkında da soruyorlar. De ki: O bir pisliktir. Hayız vaktinde kadınlardan çekilin, temizleninceye dek onlara yaklaşmayın. Temizlendiler mi Allah size nasıl emrettiyse öylece yaklaşın. Şüphe yok ki Allah, adamakıllı tövbe edenleri ve iyice temizlenenleri sever.
--bakara 222. ayet--
ellerine sağlık yazarıdır. anladın sen onu! * * * *
(#16265465) güldüren yazardır.*
böyle nickten böyle entryler. şaşırtan yazar.
(bkz: #15109933)

beni sesli güldürmüş yazar kişisi.
aylık 4bin tl kazandığını söyleme gereği duyan yazardır. (#21067002)
LYS'ye tersanede hazırlanan yazar.
bir zamanlar eve kir ve pas içinde gelmiş yazardır.
benim gibi paul thomas anderson hayranı olduğuna inandığım yazar.
son entrysini 9 eylül 2014 tarihinde alfonso cuaron başlığı altına giren, toplamda 111 başlık ve 2674 entry sahibi altıncı nesil yazar.