bugün

yemek için en güzel, sağlık açısından en kötü vakittir. her zaman her şeyi doğru yapma zorunluluğu hissetmeyenler mutluluğa ulaşır.

(bkz: gece acıkmak üzerinden felsefe yapmak)
akşam 8den sonra yememek en ideali, mümkünse biküvi meyve vs. şeylerle açlığı gidermek en iyisi.
Yemek yemege üşenip abur cubur yiyerek geçiştirilir.
her gece buzdolabının dibini sıyırmama neden olandır. daha demin gidip tencerede kalan tavuk taşlığı kavurmasını hüplettim. yanarım yanarımda o kadar gece yemek yerim yine de 74 kilonun üzerine çıkamam. midemde yunakçı mı var nedir?
alışkanlık olmuştur. Artık kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin üstüne bir de gece yemeği çıktı. Yemek dediğimde sandiç ile süt.
yaklaşık 1 saattir çektiğim şey, yürüyüş ve az yemekle başladığım diyetimin bana etkilerinden en beteri. arkadaş gece gece insan deli acıkır mı, korkudan grisini bile kemiremiyorum, en düşük moduma girmemi sağlamış şey.
bir bardak yarım yağlı süt ile bastırılması gereken eylem.
Mutfağa gidip delicesine yiyerek bastırılması gereken eylem. Kasmayın arkadaşlar. Ben de şişmanım ama yiyorum hani.
insana hayatın anlamını sorgulatır. Allah belasını versindir.
benimde hep başıma gelen durum.
gece uyumuyorum ya ondan sanırım.
(bkz: gece acıkan kızın amacı)
suan basima gelen ama dolabi actigimda bir kase yogurttan baska birsey bulamayacagim icin kalkmak bile istemedigim durum.
(bkz: insanı sinir eden durumlar)
Çok kötü bir duygu.
uyuyamama sebebidir.
bu açlığa paralel olarak iskenderdi, mantıydı, kebaptı oydu buydu çeker insanın canı(yani bu benim açlığımın hayvalığı da olabilir tabi bilemiycem) ama mutfağa gidip beyaz peynirle ekmek kemirirsin uzaklara bakarak o ayrı.
Malesef yarim ve su içinde bi yogurt yiyerek sonlandirilmaya calisilacak acliktir.
5 kilo vermişken tam , gece acıkmaların geri gelmesi hiç hoş değil.
sürekli başıma gelmektedir, yoğurt yiyerek ya da süt içerek kurtulmaya çalışıyorum.
yiyin de 100 kilo olun.
genellikle üni'de iö olanların başına gelen durumdur.
Gece acıkmak kadar kötü bir şey yoktur yemeden yapamazsın yesen belki mide yanması olmasa bile kilo aldırtır
böyle sorun yoksa bile ne yiyeceğini bilemezsin bir umutla dolabı açarsın bazen
ama su içinde yüzen bir yoğurt önceden kalma ev yemekleri ve
yaşamaya hali kalmamış ne olur beni yiyin de kurtulayım dercesine duran meyveler
sonra buzdolabını kapatır etrafa bakınırsın yiyecek güzel bir şey bulamayınca
su içip sözlüğe dönersin ve gece acıkmak adlı başlığı aradıktan sonra entry girersin.
kreması donsun diye buzdolabında sebzeliğe koyduğum gofrete koşmaktır.
Evde kalıyorsanız sıkıntı yoktur.

Hemen bir çay demlenir, kahvaltılıklar çıkarılır. Afiyet olsun!
gece gece insanın aklına iskenderlerin, adanaların, mantıların, karnıyarıkların, tövbe bismillah sarmaların gelmesi durumudur.

--spoiler--
sana yağlı ekmek yedi.
--spoiler--
(bkz: menemen)
(bkz: tost)
(bkz: abur cubur)
(bkz: sucuklu yumurta)
(bkz: buzdolabının dibindeki açık kalmış 1 aylık salam)
hem alkol aldım kafam güzel, hem uykusuzum hem karnım aç. Bu nasıl bi mutsuzluk lan, anlayamazsınız.