1. 1.
  bekar yemeği
  sadece bekar yemeği demek haksızlık olur. üniversiteyi ailesinden uzakta okumuş olanların makarna ile birlikte en iyi yaptıkları kral yemek.
  11 -1 ... aabi
 2. 2.
  sucuk miktarı parametredir..ekonomik durum ölçgeçtir..öğrenci ve bekarların yemeklerinde az olur..
  6 ... rasko
 3. 3.
  ayrıca cumhuriyet sucuk tercih edilmelidir. o zaman kıpkırmızı olur sucuğun yağı ekmeğe banıp yenir.
  6 -1 ... aabi
 4. 4.
  piştikten sora üzerine kaşar ya da mozzarella dilimleri konur, kapağı kapatılır. 2 dakika sonra sucuklu yumurta plus hazırdır.
  4 -1 ... televizyonçocuğu
 5. 5.
  sucuklar doğranıp tavaya konulduktan sonra çok hafif kızartılır, kasede çırpılmış olan yumurtalar tavaya dökülür,üstüne ince uzun doğranmış kaşarlar dizilir, kapak kapatılır ve ocak iyice kısılır.

  eğer teflon tavada yaptıysanız tavaya yapışmaz ve pizza şeklinde büyük servis tabağına alabilir ve masada servis yapabilirsiniz.

  adı bile acıktırır insanı.
  2 -1 ... kısmetsiz
 6. 6.
  kolay yapılması, bütçeyi fazla sarsmaması ve 'yapılan sucuklu yumurta miktarı/kişi=doyuruculuk oranı' formülünün matematiksel bazda tavan yapmasıyla öğrenci evlerinin değişmez tüketim alışkanlığı olmuş fakat iş bulaşığa geldiğinde yanına yaklaşmaya kimsenin tenezzül etmediği yemeğimsi.
  6 ... memet
 7. 7.
  kimi zaman sucuk miktarı abartıldığı için yumurtalı sucuğa dönen yemek.
  6 -1 ... cikarinbeniburdan
 8. 8.
  kus gribi yapabilir. dikkat aman diyim.
  3 -2 ... eksizm
 9. 9.
  tavada yumurta arti yag arti sucukla yapilan bir besin. hazirlanisi da kolaydir, yemesi de. bol kolestrollu, damar tikayici, hipertansiyon baslatici mukemmel bir yiyecektir.
  5 -1 ... laz pacino
 10. 10.
  yanında 1lt kola ile söle koca bir tava yenilesi hatta doymayıp bir daha yapıp yenilesi sucuk ve yumurtadan olusan mükemmel, son derece lezzetli ogrenci evlerinin vazgecilmez yemegi *
  4 ... dopdop