bugün

entry'ler (1140)

gonca vuslateri

hiçbir esprisinin ve becerisinin olmadığını düşündüğüm kişi, oyuncu diyorlar, hayırlısı.

siverek

#13900746 entrimde yazdıklarımı bir temiz yalamama sebep olan ilçe, askerlik sonrası atamalı işlerle alakam olmaması için ne kadar kassam da atanarak buraya geldim. malum kolej dershane mevzuları; burda her şey yine sakin, yine alakasız bir kalabalık var ortalıkta, yine akşamları kimseler yok ortada ama en azından gidip oturulup kahve içilecek bi kaç yer yapmışlar sağ olsunlar.bi kaç sene daha buralardayım, bilgi vermeye açığım.

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

moralim bozulduğunda esofmanları çekerim altıma,üstüme kapişonlu bi şeyler,kafayı kapatırım,gözlükler rayban-havam batsın- kulağa ver elektroniği,alabildiğine yürü babam yürü.benim modumu yükselten şey kilometrelerce yürümektir.

rihanna

anti tour kapsamında nedense istanbul'u listeye almamış diyeceğim de listede olsa da bu kadar olaydan sonra zannedersem listeden silerlerdi.yanlış hatırlamıyorsam yunanistan ya da bulgaristan da yok uçup gidelim konsere.neyse,bi dahakine.

türk erkeğini etkilemenin yolları

burda bahsi geçen çabuk kanan tipler olmasa ahh siz kezo kızlar ne bok yerdiniz acaba.

onun dışında,bir kadın esprili,kendine özgüvenli olmalı,bol kitap okumalı,yeme içme zevkleri üst sıraya oturmuş olmalı,güzel giyinmeli ve kozmetik mahluğu gibi görünmemeli.

diğerleri de diğerlerine eş olsun zaten,anca kalite eşleşir.

19 luk çıtır için terk edilen 30 luk kadın

yatırım amaçlıysa makul bi tercih, "yatırım" amaçlıysa bilemem bir daha düşünün diyebileceğim kadındır.

bağdat caddesinde yaşanan tecavüz olayı

uyuşturucu ve hırsızlıktan sabıkalı bu tip sıfatı bellileri bu sistem sokaklara bırakıyor,bu tipler de geliyor rahat rahat yürürüz diyebileceğimiz istanbulda kalan tek yerde rezalet yaşatıyor. allah belanızı versin, ortalık caddede amele kaynıyordu son gittiğimde mahvetmişsiniz her tarafı.

kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt

o karıyı sik gerizekalı.

çok toplantı yapılan işyerinde az iş yapılması

nedense doğru olduğunu düşündüğüm şeydir. ben sorunları olan tiplerin birebir görüşmesi, sorun varsa * hemen çözülmesi taraftarı birisi olarak özellikle bizim gibi yumurta kapıda iş hayatı olan tipler için fazla amerikan ve gereksiz bulduğum toplantıların işyerine vermiş olduğu zarardır bu.
akıllı olun, fazladan iş yerinde bizi tutmayın kardeşim.

işyerindeki ihtiraslı kaltak

bunun en kart modeli bu sene beni buldu, Allahım karı resmen kendini benimle yarıştırıyor ve alakalı alakasız her konuyu sorun haline getirip beni germeye çalışıyor. bi sorun olduğu izlenimini verip toplantılar yapılınca da ya konuyla alakalı tek laf etmiyor ya da toplantıya katılmıyor.
ayrıca (bkz: çok toplantı yapılan işyerinde az iş yapılması)

sütyen kopçası açamayan erkek

sütyen kopçası açmayı erkeklik saymak,bir maharetmiş gibi bunu anlatmak bana çok tuhaf hatta max 21 yaş sınırı gibi geliyor. erkek dediğin sütyenin kopçasını açabiliyo diye erkek olamaz, olmamalıdır.

şarap içen kadın

neden sürekli bi şiirsellik kastırılmaya çalışıldığı bilinmeyen kadındır. ne var arkadaş sadece şarap içiyor olamaz mı? etiketlemekten beyniniz yanmış anadolu çomarları sizi, anlamadığınız şeye ya bok atarsınız ya da o kırsal tasvirlerinizle romantik kasarsınız. ananızın a.ı kadınıdır, oldu mu ?

öğretmen

son zamanlarda karşılaştıklarım acaba bu meslek grubundakilerin çoğu gerizekalı mı sorusunu sordurmaktadır sık sık. öyle bi cehalet, öyle bi kafa basmazlık ki anlatamam. kamu çalışanlarının çoğunun sorunu olabilir bence.

tipinize 10 üzerinden kaç verirdiniz

8,5,kilo aldım,o gidebilir,saçlarım da yaz için biraz kısa kestirdim waxtan spreyden mahvolmuş 1,5 ay karar aldık kestirdik ama 2 haftaya 9 olurum bebeğim.

sözlük yazarlarının nefret ettiği şeyler

*barzolar
*sonradan görme anadolulu olmasına rağmen istanbulluyum diye dolanan tipler
*kendini bi şey zanneden adamlar
*kendini bi şey zanneden kızlar/kadınlar
*sahip olmadığı hayatı yaşamaya kalkan ferihagiller
*kaşar olmadığı halde kaşar gibi davranan, kaşar olduğu halde rahibeliğe soyunan tipler

üreticilerin malları direk halde satması

direk betondan mı yoksa ahşap mı merak ettiğim satış şeklidiri, belli ki bize girecek de hazırlık yaparız.

sözlük yazarlarının instagram hesapları

gün itibari ile çıkış yap diyip telefondan kaldırdığım uygulama hesabıdır.bi süre uzak kalmak iyidir dedim ve kapadım.

osmanlı madem güçlüydü neden battı

önce kibirine, sonra mağrurluğuna, en son da garibanlığına methiyeler düzdüğü içindir diye cevaplanabilecek sorudur.

karısını bir gay ile aldatan erkek

eşcinsel ilişki yaşamak bi insanın eşcinsel olduğunu göstermediği kanaatindeyim."sikse de geydiroooaaaa bi kereee" salakları istediği kadar yırtınabilir bu konuda. heyecan ariyo olabilen bir erkeğin yapabileceği şeydir.

starbucks a ilk kez gideceklere tavsiyeler

şu fakirlerin ve sosyalist kominist goygoycuların aklına uyup da gitmemezlik etmeyin, caniniz istiyosa her yere girin, en azından sevmezseniz de sevmeme sebebiniz olur. kusura bakmayın ama hisardaki kahvaltının ardından yürüye yürüye bebeğe inip starbucksta ayaklarınızı boğaza uzatarak son tatlı ve kahve keyfinizi millete inat için yapın. kahve konusunda kendinizi kasıntı hissedecekseniz kremalı kahve ne önerirsiniz? filtre kahve ne önerirsiniz gibi sorular sorarak agız burun yamultmaktan kurtulursunuz, rahat olunuz, baristalar böyle sorunca kimseyi dövmez.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.