bugün

entry'ler (338)

del piero inzaghi totti li italya

bence inzaghi nin gününde olması lazım yoksa inzaghi kazma bir golcü.

ayna programındaki adamın gülüşü

Pek sevilmeyen tavsiye edilmeyen ve itici bir gülüştür.Tamam okey izlemek bence eğlenceli yeni yerler keşfetmek falan ama abi sen gülme o ne itici bir gülüştür.

google a girip boş boş bakınmak

Bu durum buz dolabının kapağını açıp boş boş bakıp geri dönmenin teknolojik versiyonudur.Sekmeye google açarsın bakarsın bakarsın yazacak bir şey bulamazsın ve kapatırsın.

uludağ sözlük agar io takımı

Şu teamı biran önce kurup agerioya akmalıyız.

şeyi ile beyni yer değiştiren erkek

Öncelikle aklı fikri vuruşmakta olan erkektir efendim. Sonuç itibari ile Türkiye'de bol miktarda olması bizi ziyadesi ile üzmektedir. Çünkü hem erkekler hem de kızlar bu durumdan illallah etmiş durumdalar. Yani ergenlik çağındakileri saymıyorum onlar yine neyse ama 20+ olup aklı fikri vuruşmakta olan abaza diye hitap ettiğimiz kısım neden bu ülkede çok bunu da anlamakta güçlük çekiyorum , hayır madem abazasın aklın fikrin vuruşmakta neden bunu sözlüğe yansıtıyorsun neden +18 başlıklar açıyorsun kardeşim. Buraya giren sözlük kızlarımız var ayıp.

erkek olup kız gibi davranan sözlük yazarı

evet evet var böyle bir kaç gereksiz beni deli ediyorlar. kızsan kızsındır erkeksen erkek ne oynuyorsun milletle kardeşim niye adamı ayakta şey ediyorsun ayıp değil mi.

tanımadığın kişinin bayramını kutlaması

Ben bu dayıdan nasıl kurtulacağım bilemiyorum sözlük , bir insan bu kadar mı istikrarlı olur çözemedim dayıyı tanımıyorum kandil bayram demeden sms atıyor seviniyorum ama üzülüyorum da çok yalnız sanırım

iki yıl sonra geri dönen kız

Gece gece düşündürmüştür geçen gün başıma gelmiştir fakat kızın bir de sevgilisi vardır efenim benle kanka olmaya mı geri dönmüştür orasını henüz çözemedim ama şaşırdım kızın adını soyadını unutmuştum sözlük o derece.

sözlüğün en süpersonik yazarı olmak

Thekaretekid'tir.

bayramda 100 tl harçlık veren akraba

Arabasına iç dış yıkama yaparım.

fransız ihtilali

Fransada ve avrupaya etkisini gösteren bu ihtilal ve onun sonucunda ortaya çıkan akımlar osmanlının sonu olmuştur.

sözlük yazarlarının şu an tuttuğu şeyler

mause ve klavye.

selfie çubuğu

Taşıması zordur. nereye koyacağını şaşırırsın.

hesap ödeten erkek adam mıdır

Yerine zamanına ve kaçıncı yemeğe çıkıldığına göre değişir. Fakat ilk buluşmaya ve bunu takip eden 2. 3. 4. buluşmayı erkek yine ödeyebilir fakat ondan sonra hesaplar bence ortak ödenmelidir her şey erkeklere yüklenmemelidir.

sabahın 6 buçuğunda bayram namazına gitmek

Her bayram gidip fakat yer bulamayıp geri dönüyorum.

sözlük yazarlarının lakapları

kaşardır.

türkiye nin yunanistandan alacağı 100 milyon dolar

Pek inanmadığım borç.

uludağ sözlük popüler olmayan yazarlar derneği

ilk sıradayım.

lionel carole

ismi ve soyismi kıza benzemektedir.

ağlayan kız nasıl teselli edilir

Fener ağlama , fener ağlama.