bugün

evde yiyecek bir şeyi olmayan ve aynı zamanda son derece üşengeç insan için felakettir.
kilo almanın en büyük sebebidir.
Kilo vermeye çalışan insan evladının verdiği irade savaşıdır.
Dayanması çok güç olan durum.
ikileme düşmektir. Şimdi yesem kilo alırım yemesem aç aç nasıl uyuyacağımdır. Genellikle sonu üşengeçlikle biter. Uyuyunca geçer, sabha kahvaltı ederim.
bir kere en başta şunu söyleyebilirim: insan olsa tam bir şerefsiz olur. evlat olsa eldivenle bile sevilmez vb. az önce başıma geldi ve bunun üzerine mutfağa gittim akşam eve gelirken aldığım taptaze fırın ekmeğini yarıya bölmek suretiyle içine zeytin ezmesi sürdüm ve eski kaşar, salam düetini de bu ekmeğin içine yapıştırdım. yanına 1 litrelik ice tea şeftali'yi açtım, oturup afiyetle yedim. bitti mi? hayır! ekmeğin diğer yarısına nutellayı döşedim ve dolapta bulunan fındık parçacıklarını üzerine serpiştirip mideye indirdim. şu an sigara içerek keyfime keyif katıyorum.
(bkz: geceleri acıkan yazarlar birliği)
tam şimdi açmaya heveslendiğim ve açılmış olduğunu gördüğüm başlık.
mutlak surrette sık sık başıma gelen acıkma olayı.
sağlıklı beslenmek lazım gece acıkınca hafif hafif salata iyidir.. http://resim.donanimhaber...D4F589434FCB64C40556A.jpg
An itibariyle yaşadığım olaydır . Çiğköfte olsa da yesek .
Abur cuburla sonlanacak olan his yada bir tencere yaprak sarması.
akla direkt kalorileri, yağları, kiloları, göbekleri getirir. bu yüzden dayanılır, sabredilir.

edit: yukarıdaki iskender fotoğrafını gördükten sonra tüm açlık gider zaten. yağlı yağlı bi de ıyk...
Metabolizmanın hızlı çalışıp midenizdeki tüm stoğu emmesi sonucu oluşan biyolojik bir olaydır.
içinde bulundugum durum. Dolaptan kofteyi mi cikarsam, kavurma mi yapsam bilemedim.
sahur yapılırsa sevap pointe dönüşebilecek fırsat kaynağı.
ramazana alisan bunyelerin ramazandan sonra yasadigi problem.
internetten yemek fotoğraftarına bakılıp biberli domatesli ekmekarası yenir. O ekmekarasının tadı hiçbir şeye değişilmez.
Öğrenci evinde ekmeğin arasında biber turşusu koyup yedirten durum.
uyumayan insanın başına gelebilecek olaydır.
Ayrıca Sözlükte tedariksiz gece tayfası mensubu yazardır. Halbuki koysaydı yanına 1 lt'lik meyve suyunu, eti tartinisini aç aç sabahlamazdı.*
En çokta bu saatlerde gelen duygu. Bide canımın bu saatte kokoreç, midye istemesi ayrı bir olaydır.
reflunuz varsa yataga gitmeniz gereken durumdur.
kötü bir hede.

yine gerçekleşti nr yazık ki.

(bkz: başlığı görüp acikmak)
Midem kazındı denir genelde. Halbuki mide bir canavara dönüşmüştür. Gündüz acikmasına benzemez. iştahın doruktadır.
eğer yurtta kalıyor iseniz ve hazırlıksızsanız aç uyumaktır, mide gurultamalarıyla odayı inletmektir. kahrolsun bağzı şeyler.
hazırlıksız yakalanmaktır.

Arkadaş madem bilgisayar başında pinekleyeceksin,

Ton balığını, colanı, eti paykekini, negro bisküvitini, çokonatını hazır bulundursana masanda. *