bugün

Mustafa Cengiz: "Transfer bitmez. 4 Ekim'e kadar süremiz var. Limitlerimiz içinde hem gelenler hem gidenler olacak."

Mustafa Cengiz: "Siz bi kural koyuyorsunuz. Siz bunu kafanıza göre değiştiremezsiniz. Ben buna istediğim gibi uymam, aşarım diyemezsiniz. Kurallara uymazsanız, kaos ve anarşi olur."

Mustafa Cengiz: "Ben başkalarının anlaştığı futbolcuyu ayartıp kat kat daha fazla para verirsem ve limitless dersem beni suçlayın."

Mustafa Cengiz: "Biz, limitlerimiz içinde, Galatasaray'ın çıkarları doğrultusunda transferleri yaparız. Kuralları kafamıza göre değiştiremeyiz."

Mustafa Cengiz: "Siz hem karnım doysun diyeceksiniz, hem yemeğim eksilmesin diyeceksiniz. Böyle bir dünya yok."

Mustafa Cengiz: "Bir takım biz istersek her futbolcuyu alırız diyor. Samimi söylüyorum futbolcular önce Galatasaray'a gelir, anlaşamazlarsa kat kat daha fazla paraya diğer takıma giderler."
tartışılmasız türkiye'nin en büyük takımıdır. net.
Yeri Türkiye ligi değil layık olduğu Fransa 2.ligidir.
Arda Turan ile mert hakan arasında gidip arda Turan ı seçmek nereden baksan sad story.
Kuş Beyinli takım hangi Türk futbolcudan verim aldı da, parayı seçmiş 2. lig topçusuyla övünüyor. Alper Potuk kazığı, mehmet topuz kazığını nasıl da unuttular. parayla şampiyon olunmuyor ki paranız da yok. itibarınız yok, tek övündüğünüz transfer çalımı. bunu da seve seve yiyen aptal bir taraftar oluşumu var. e be sikikler son 10 yıldır nerdesiniz? ne adınız var ne sanınız var. ağlamayın. Top oynayın. gene sinirlendim bir taraftar grubunu yönetmek bu kadar kolay olabilirdi neymiş mert hakanı galatasaraydan almışmışız.
Bu sezon 20 kardeşin babası olacak takım.
Eskiden 17 kardeşin babasıydı.
arda turan
emre kılınç
kerem aktürk

nedir abi ya?
adının her gün sol frame'de anılması gereken hiç şüphesiz türkiye'nin en büyük ve en kaliteli takımıdır. kanaryalar önünde diz çöksün.

görsel
transfer sezonuna hızlı girmiştir bakalım. bu sezon için umutluyum. yönetimin plan ve programı sağlamsa başarı zaten gelir.
yeni sezona bomba gibi girecek olan türkiye'nin en büyük takımı. kral arda turan da geldiyse iş tamamdır galatasaray'ın gücünü göreceksiniz demektir. ayrıca uefa kupası sahibi tek türk takımdır.

görsel
“Anladığım kadarıyla Galatasaray'da Vedat Muriç'ten sonra Mert Hakan da sıkıntı yarattı. Mert Hakan Yandaş'ın sözleşme şartları, Galatasaray'ın verdiğinden daha düşük.”

-ali koç.
iyi transferler yapmış takım . Beşiktaş'ın ardindan ikinci olacaktır.
türkiye'nin en büyük, en çok kupa sahibi ve uefa kupası sahibi tek futbol takımıdır.

görsel
turkiyenin en büyük putlarından biridir.
500 milyon tl vergi borcunu sildiren hayırsever büyük futbol takımıdır.
değerini tüm türkiye bilmelidir.
evet birde uefa kupasını almışlar . milyonlarca dolarlar havalarda uçuşuyor ama daha şampiyonlar liginde çeyrek finalden yukarısını görememişler. vallahi mükemmel bir takımmış bunlar.

akıl sahiplerine bir resim atıyorum.
bunu görüpte hala fanatiklik yapan adamın ben aklını s.keym amk.
görsel
görsel
Her şey değişir sana sevdam değişmez.
Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın.
Bu sene 4/4/2 oynaması Gereken takımım.
433 veya 4231 takımın ruhuna Zarar veriyor

Kalede mecbur
Fatih Öztürk
Sağda Omar
Ortada boss (lyundama)
Marcao
Solda geçen senenin yıldızı sarracci

Orta sahada
Sağda emre kılıç (yada sofian fegouli)
Yanında kalırsa seri
Yanında akbaba
Solda el mecbur Arda Turan (alternatif belhanda)

Forvete radamel falcao
Ve deli oğlan (mbaye diagne)
Tabi ademde kenardan kurt gibi bekleyecek.

Ayrıca
Taylan Antalyalı
Emre Taşdemir
Ozannofor
Oğulcan Çağlayan
Jimmy Durmaz
Bayram (stoper çocuk)
Gibi kenardan gelen adamlarla
Yeni şampiyonluk hayırlı uğurlu olsun....
görsel
transfer edilecek iki ortasaha ile ligin içinden geçebilecek takım. kadromuz bu lige iki gömlek fazla. sosyal medyada transfer yok diye yaygara yapanlara bakmayın altı üstü süper toto ligi lan sanırsın liverpool, bayern munih ile oynayacağız amk.
Kadrosu bu lige 2 gömmek fazla olan ama kalecisi sakatlandığı zaman gelenin geçenin yendiği takım. Şu kendisini dünyanın merkezinde gören taraftarı olmasa iyi adamlar aslında...
tam 20 yıl önce bugün monaco'da süper kupa finali'nde şampiyonlar ligi şampiyonu real madrid'i mağlup ederek süper kupa'yı kazanan, hemen sonrasında uluslararası futbol tarihi ve istatistikleri federasyonu'nun ( ıffhs ) yapmış olduğu dünya sıralamasında dünyanın 1 numarası olan anlı şanlı takımım galatasaray..

gelin, o güzel, özel günü bir kez daha hatırlayalım..

https://www.youtube.com/w...?v=p_HPBkrxBl8&t=617s
115 senelik muhteşem tarihi, kimsenin yanına bile yaklaşamadığı, sayısız başarıları. müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan, Türk sporunda ilk ve teklerin takımı. Var olduğundan beri türk olmayan takımları en çok yenen türk takımı. ülkesinin medarı iftarı UEFA ve süper kupa sahibi. Dünyanın en büyük taraftar oluşumu ultraslanın gururu. 1481 den beri kültürün simgesi, 1905 ten beri sporun beşiği. anlı, şanlı (bkz: galatasaray)
görsel
satmadan oyuncu alınamıyor. haliyle alınacak adamlar hazır olsada bonservis veremiyoruz.
güncel Önemli Başlıklar