Fatih
Omar
Lyundama
Marcao
Sarracci
Taylan
Ömer
Fegouli
Emre k
Arda
Falcao 11 ini bozmazsa bu sene iyi işler yapacak takımım

iki maçı yorumlayacak olursam gazisehir ve Neftçi maçlarında gayet akıllı top oynadık

2012 deki gibi golü erken bulup rakibin direncini bozarsak bu sene cook gol atarız bu ligde

Diagne hala tam olmamış hala bencil oynuyor sen neftci maçında bile gol kacirirsan ilerde gerçekten forvet sıkıntısı olacaktır.
Bence Adem'in satışı hataydi.adem hiç olmazsa 2. Veya 3. Forvet olurdu

Orta alanda daha takviye gereği yok
Orası bayaa kalabalık oldu
Ha illede transfer yapılmak isteniyorsa belhanda satılıp forvet transferi yapılsın.

Bakın tekrar söylüyorum bu takımın forvete ihtiyaci var
Hep falcao hep falcao nereye kadar
Gidip babeli forvet oynatacaksak dükkanı kapatıp evlere dağilalim

Diagne ufak maçlarda ztk maçlarında oynar onun dışında sen diagneyi tutup bjk maçında fener maçında ibb maçında oynatamazsin

Not: ufak takımlari yendi gs diyenler olacaktır
Ama şampiyonluk ve turlar ufak maçlardan geçer.
Geçen sene ufak maçlar yüzünden şampiyonlugu altın tepsiyle verdik
Ankaragücü Rize gazisehir Alanya maçlarını aksak al sana 12 puan ya 1 olurdun ya 2 ci...
haftaya çok kuş götü yakacak takım.
Çok iyi gidiyoruz. Maaşallah.
Şanlı gaassarayım koydu ve bütün diğer istanbul takımları ve Anadolu yancıları kuduruyor.
Galatasaray futbol takımı, Galatasaray Spor Kulübü'nün Süper Lig'de mücadele eden futbol takımıdır. Galatasaray Spor Kulübü'ne ait olan Galatasaray Sportif Anonim Şirketi, kulübün futbol takımının sahibidir. Galatasaray Spor Kulübü'nün 1997 yılında şirketleşme sürecine girmesinin ardından kurulmuştur. Hisselerinin %55,03'ü Galatasaray Spor Kulübü Derneği'ne aittir, %44,96'sı ise Borsa istanbul'da halka açıktır. Türkiye futbol tarihinin en başarılı ve en çok taraftarı olan spor kulüplerinden birisidir.
Oyun sistemini oturttuğu zaman girenle çıkanın çok büyük fark yaratır hale gelmediği takım. Dün akşam saracchi sakatlandı, yerine giren linnes asıl mevkisi o bölge olmamasına rağmen işi götürdü. Eminim orada haftaya oynama ihtimali bulunan emre Taşdemir veya başka mevkideki örneğin Jimmy Durmaz da faydalı işler yapacaktır.

Gümbür gümbür gelen takım.
Bir zamanlar fanatik olduğum takım. Koyu galatasaraylıydım ortaokuldayken.
Süper lig'in çok üzerinde bir futbol oynayan takım.
Gol sevinci bile seri taklalar ile yapılıyor.
Premier lige koy city ve liverpool ile kafa kafaya oynar bu gs kadrosu.
iyi top oynuyor su an ama epl de patates yaparlar tr den hangi takim olursa olsun...
Liverpool ile kafa kafaya oynayacak takım. Ancak kafasıyla oynar zaten haklısınız.
görsel
kısa bir neftçi bakü maçı değerlendirmesi yapalım; genel olarak baktığımızda iyi mücadele ettik, bazı oyuncularımız rotasyon gereği dinlendirildi, fazla yorulmadan rahat bir şekilde 3-1 kazandık...

takımımız fizik olarak iyi durumda, gerçekten iyi oynuyoruz. kadro dağılımımız da iyi ben beğeniyorum, eğer hajduk split'i geçip glaslow rangers'ı elersek takımımızdaki tüm isimlerin bazı maçlarda süre alacağını düşünüyorum.

türkiye kupasını da düşünürsek 50 maçı geçen belki 60 maça yakın müsabakaya çıkacağız, kadroyu en iyi şekilde fatih terim hocamız kullanacaktır.

neftçi bakü'yü 3-1 gibi bir skorla rahat bir şekilde geçen galatasaray'ımız avrupa kupalarındaa 100. galibiyetini alan ilk ve tek takım oldu. *

her zaman ve heryerde olduğu gibi enlerin ve ilklerin takımıyız...

mekanın sahibi imparator fatih terim,

babanız galatasaray.. *
Pazar günü Fener'e 4 çeker.
Ait olduğu yere gelmesi için bu akşamki ve bir sonraki turdaki maçı kazanması gereken köklü Avrupa takımı.
Lobisi en sağlam kulüp.Öyle olmasa en çok orta sıralarda yer alacak Fransız takımı.Zerre haz etmem.
görsel
Avrupa Fatihi.
2020 - 2021 futbol sezonuna 4'te 4 Yaparak başlamıştır. Evd.
gurur kaynağı.
türkiye'nin en büyük kulübü.
Hiç sevmem ama Beşiktaş tan kadrosu bin kat daha iyi.
Bugün split e de hajdamıştır. Aslanlarım benim.

(bkz: Devamke)
Şampiyonluğun ve zaferin adıdır.
haydut split'i yenip utanmadan hava atan kulüp.
530 milyon tl vergi indirimi alan futbol takımı. ekonomik sebeplerle intihar eden birsürü insan.
hala aptal gibi benim takımım benim takımım diyen beynini siktiğimin salakları var.