bugün

entry'ler (192)

100 yıla kalmadan avrupa nın islam olacağı gerçeği

biz lut kavminine gittigimizde bir hane halki disinda gercegi onaylayan bulamadik diye bir ayet var hatirladiniz mi? siz ne cogunlugundan bahsediyorsunuz hala ? Cogunlukla ovunmek avrupa islama kosacak sayimiz artiyor demek tam musrik kafasi knka kusura bakma. iman etmek gercegi onayliyan gercege teslim olan demek. sizin musluman olma dediginiz seyle kuranin tanrisinin kastettigi sey bambaska. gercegi orten ateistlerle gerici bagnaz yobaz islamcilar anliyamaz bunu.kuranin tanrisinin mesajini asla cogunluk ve kalabakliklar onayliyamayacak.

mülteci güzellemesi yapan satılmış akademisyenler

gerçeğin üzerini örten kafirlerden bazılarıdır bu orospu cocukları.
bakın bu akademisyen denilen itler amerikan ordusu suriyede rakka'da ypg ile etnik temizlik yaparken destek veriyorlar dikkat edin buna.
musul'da keza öyle oldu.
ırak'ın işgalini açıktan destek verdi bu sözde aydın satılık orospu cocukları.
bunlar suriyelilerden nefret eder ama mesele bu değil.
mesele çok büyük beyler uyanın.

enes kara nın ölüm sebebi ateizmdir

olm mesele namaz kilmasi filan degil . cocuk turkiyenin o skici bogucu atmosferinden dolayi bunalima girmis mesele bu .cemaat yurdu yerine baska bir yurda gitse ne olacak? sanki cok mutlu olacakti. he cemaat yurtları da ayrı sıkıntı kanka o ayrı.
mesele turkiyenin basli basina insanin enerjisini bitirmesi. turkiyede ki devlet-medya-eğitim sistemi-toplum dörtlüsü gençlerine kendilerine ayıracak bir alan tanımadı. toplum zaten kotuluk toplumu. arti sosyal medyaninda bu bunalimlarda payi var. bu akp li islamci sahtekarlari bosverin yalniz ateizm cok korkunc birsey.
bunu overek millete pazarlamaya calisiyorlar. tanrisizlik fikri kadar korkunc bir fikir tanimiyorum.

ypg

suriyede işledikleri insanlık suçlarının ve yaptıkları etnik temizliğin üzerinin örtüldüğü sözde özgürlük savaşçıları. batı'ya tapan aşağılık tiplerin zerre eleştiremedi örgüt.
bu örgütün işgal ettiği abd hava kuvvetleriyle birlikte yerinden ettiği onbinlerce insanı ypg'nin kazanımı olarak pazarlayan gazetecileri sıklıkla görürsünüz.

julian assange

Assange'a yönelik zulüm, yolsuzluğu ifşa etmeyi düşünebilecek herkese bir mesaj göndermek için tasarlandı.küresel seçkinlerimizin kara kalbini tanımlayanbir zorbalık. abd ordusunun ırak'ta işlediği suçların ifşaatını yaptı.
assange, muazzam bir kişisel bedel karşılığında bizi uyardı. bize gerçeği verdi. egemen sınıf onu bu gerçek için çarmıha germektedir. eğer diğerleri gibi kişisel çıkarlar uğruna gerceği örtmeyi seçseydi bütün bunlar başına hiç gelmeyecekti. tanrı'nın diğer elçilerini verdiği mücadelenin bir benzerini verdi. gercegin herzaman birileri tarafından manupile edilip örtüleceğini bize gösterdi.

bu ülkede 24 yıl boyunca allah demek yasaklandı

Sadece sunu soyleyeyim akp li islamcilar veya fetoculer sagda solda din uzerinden itibar elde edenler. allah adiyla sahtekarlik yapanlar guc para statuko . unutmayin bu evreni yaratan kozmik zeka yani tanri sizin yaptiklarinizdan haberdardir. eger birazcik suur olsaydi tanri nin adini 3 5 kurusluk menfaatler icin kullanmazdiniz .

yaratilani severiz yaradandan oturu

Dunyanin en kolpa en bos sozlerinden biri.

türkiyeden siktirolup gitmek

bu ülke bizim", "hiçbir yere gitmiyoruz", "mücadeleye devam" gibi sikindirik söylemleri ne zaman bıracaksınız? hayır yani adamın yaptığı mücadele ozgur demirtas takip edip ya hocam siz cumhurbaskani olsaniz vs demek .twitterdan #oymoyyok hashtagine tweet atıp benzine 1 lira zam geldi haberine "pompaya devaam" diye geyik muhabbet çevirmek. ne mücadelesinden bahsediyorsun amk? bos adamsiniz olm bos . turkiyeden giden adama ben saygi duyarim. o adam akilli adamdir.

kerimcan durmaz

kendi lüks yaşamı ve refahı için toplumu yozlaştıran bir sahış.
bu tiplere arka çıkanlar en az bu bunun kadar karakter yoksunudur.

haute tension

çok sağlam bir fransız gerilim filmi .
tek kelime izlemeyen varsa hemen izleyin.

kuran da 5 vakit namaz denmemesi

Kafir gercegi inkar eden demektir. kuranda salat var ve bizde bunu soyluyoruz.siz kim oluyorsunuz da tanri nin salatini namaza cevirmeye kalkiyorsunuz. arastir bakalim suayp peygamberin salati neyi emrediyormus? tanri ile iletisim duasi varmidir tabiki vardir. yani her isteyen namaz yani rabbiyle iletisim dualarini yerine getirebilir. lakin salat cok onemli bir konu. sistem bunu namaza cevirmis ve bu kavramin uzerini ortmus. salat destek ve aydinlatma demek. bugun ne aydinlanma var nede toplumsal destek maddi manevi..bugun islam dunyasinin cehaleti salati terk etmesidir. salat tanri ya derinden saygi duyandan baskasina agir gelir. bugun salati terk ettik ve tanri belamizi verdi. bu oyle uzeri ortulecek bir kavram degil. hepimizin zararina cunku. adamin komsusu maddi sikintilar yuzunden kendini kendini asiyor ama muslumanin haberi yok. cunku salat kavrami imha edilmis. benim derdim namazla iletisim dualariyla degil.benim derdim tanrinin kuraninda bulunan salatin yok edilmesi.

kuran da 5 vakit namaz denmemesi

evet kuranda beş vakit namaz geçmez çünkü kuranda namaz diye birşey yoktur.
kuranda olan salattır destektir.
tanrı'nın kitabında direk yazanı söylüyorum.

cennet

neden cennette form değiştiriyoruz diyen var? tanrı insanı en güzel şekilde yarattı lakin daha da güzel yaratacak bilgelik tanrı'da vardır. yani hiç bir sorun olmayan bedenler olacak. ayrıca orada ne boş bir söz ne can sıkıcı birşey işitecekler. bunun ne manaya geldiğini düşünün. sosyal medyaya bakın herkes birbirine saldırıyor öfkeleniyor kibir ego almış başını gitmiş.
bilgelik ve bilinç seviyesinin çok yüksek olacağını düşünüyorum. kalitenin elitliğin zirvesi olacak gibime geliyor. bu dunyadaki zenginliği şatafatı teknolojiyi vs görüp cenneti eziklediğinizi iyi biliyorum. tanrı'nın vaad ettiği cennetin beş para etmez biryer olduğunu bu dunyadan daha iyi olmadığını düşünenler var biliyorum.
lakin tanrı sizin hayal bile kuramayacağınız bir evren daha kurmaya gücü yeter hiç şüpeniz olmasın.

savaş

evet arkadaşlar son dönemlerde tvlerde sosyal medyada uzman bozuntuları artık savaşlarının bittiğini yerini vekalet hibrit savaşların aldığını söylüyor. bu söylemi toplumdada duymaya başladım. kanka artık savaşlar bitti hangi çağda yaşıyorsun vs..
beyler lafı uzatmadan net olarak söyleyeyim siz bu ahmaklara inanmaıyn. insanların bilinç altındaki savaş korkusu onları savaş gibi gerçekliği reddetmelerine sebebiyet veriyor. heryıl trilyonlarca dolar ordulara gidiyor. konvansiyonel savaşlar bitmedi bitmeyecek. savaş ve kan dönmek herzaman var olacak. bu uzman bozuntularını siktir edin ciddiye almayın.
insanlık tarihini inceleyen birisi savaşın en büyük gerçeklerden biri olduğunu bilir.
yakında tüm dünyayı saracak kuraklıkla birlikte nelerin olacağını hep birlikte göreceğiz.

sözlük tipsizlerinin fotoğrafları

görsel gece gece dostlara gelsin :(((

şeyma subaşı

turkiyenin en güzel hatunuymuş ahaha ulann olum su kadinin gozlerine bir bakin. Varosluk kalitesizlik para tutkusu akiyor amk. Bunu az bucuk tecrubeli erkekler aninda anlar. Gotunun guzel olmasi onu asla guzel yapmaz. Tanri bu kadinin guzelligini cekip almis yani ruhunu yuzune uydurmus.21.yy ve bu sahte duzeni anlatiyor bu kadin.
bu kadına değer veren erkeklere acıyorum çünkü fena halde aldanıyorlar. o mısırlı adam vallahi lan başka kadın mı kalmadı amerikada? Abd de o kadar guzel kaliteli kadinlar var ki..miami'de yaşıyorsun ve seyma gibi bir paragöz acımasız erkekleri sadece kullanan bir kadınla birliktesin.hiç mi gerçek dostun yok birisi çıkıp desin bilader sen ne yapıyorsun amk şu kadına bu kadar para harcanır mı? hayir derdin seks filansa abd de bunu bulursun eger ask sevgil merhametse bu kadin cok yanlis bir kadin dostum. tanri o kadar nimet vermis ferrariler porsche ler vs… ama sen gidip bu nimetleri sadece kendine tapan dini kitabi allahi bencillik ,luks olan bir kadina harciyorsun. tanri’nin buyuklugunu anliyan onun bilgeligine nimetlerine saygi duyan insanlarda derinlik vardir. derinligi olmayan sadece bencil ama cok bencil bir kadin asla ama asla derinlik sahibi erkekleri etkileyemez.
Cok yazik .

ateist

görsel
bu resimde ki gibi ateistlerin fikirlerine baktigimda basitce kuranda tanrinin ayeti geliyor aklima. Tam hatirlamiyorim lakin ayet” sadece bu dunya da yasariz ve bu dunyada olecegiz tum gerceklik bu dunyadadir derler”
Evet beyler bu sadece gecici bir aldanma. asil sov sanirim dirilis gununde olacak. son yaratilis basladiginda insanlik yalanladigi gercegi celik gibi gorecek.tanri’nin vaadi budur.
demek bir yaratilis daha mumkun degil oyle mi ? dunyada yasandi ve bitti artik donus mumkun olmayacak mi? yoksa asil sov dirilis gununde mi olacak gorecegiz.
zamanin izafi olusu ve dunyanin ve bulundugumuz evrenin gercekligi insanligi aldatiyor. tanri insanin kibrine ve aldanmasina meydan okuyor ve hepinize yanildiginizi gosterecegim diyor

ateist

gecen gun bir ateist bana aklin oldugu yerde tanri yoktur dedi. suv kibre bakin neyse konuya donelim ateizm sadece herhangi bir tanrıya inanmamak…tı. uzun zamandır değil, hatta kesin bir tanımlama yapmam gerekse bir tür tarikat derdim. çünkü ortada yayılmaya çalışılan bir düşünce var. bu düşünce de temellerini bir “inanç”tan alıyor; tanrının olmadığı inancı. bu yayılmaya çalışma yönüyle ne kadar da dinlere benziyor değil mi? bir tek kitap ve bir peygamber eksik. aslında yaratıcı kavramını da daha derinleştirmek gerekir ama onun için ayrı bir paragraflar gurubu oluşurdu. ancak şu kadarını söyleyelim; yaratılan bir şey varsa var olmasını sağlayan bir kavram olmak zorundadır değil mi? ateizm bunu big bang’le ilişkilendiriyor. birtakım tesadüfi olaylara bağlayarak canlılığın başlangıcına bir açıklama getirmeye çabalıyor, aslında bunu bilim yapıyor da ateizm bunu yaratılışın tanrıya gerek olmadığı ispatlamak için kullanıyor. peki yaratıcı dediğimiz zaman ifade edilen varlığın gökyüzünde tahtında oturan sakallı bir amca olduğunu mu düşünüyorsunuz? birçok semavi dinde tanrı tasvir edilmez çünkü edilemez. bunu sadece “insanoğlu anlayamaz” olarak algılamamak lazım. ki öyle anlasanız bile yaratıcının bir vücuttan veya bir şahıs kavramından çok daha öte olduğu gerçeğidir. ki ben bilimin yaratıcıdan bağımsız olmadığını, onun varlığına bizzat göremesek de tecellisini fazlasıyla hissedebileceğimizi düşünüyorum. mutlak bilime ulaşınca yaratılışa vereceğin kesin cevap belki de yaratıcının bizzat kendi yöntemi olacak ve bu şekilde yaratıcıya kavramına belki de bir yanıt verebilecek düzeye gelebileceğiz. ancak şu anda sonsuzda bir bile ancak edecek bilimsel materyallerle tanrının varlığının kanıtı yoktur demek fazlaca kibirli. senin bulamaman ya da bulamayacak düzeyde olman onun olmadığının kanıtı değildir. bundan 1000 sene öncesine gidip eski kıtaların dışında her yer denizdir deseniz de amerika kıtası olduğu yerde bulunmaktadır. sen keşfedememişsindir. elindeki veriler onu keşfetmek için yetersizdir ama sen zaten bilime yeterince ulaştığının kibriyle olmadığını iddia edebilirsin. ama büyük bir yanılgı içerisindesindir.

kafir in anlamınının insanlıktan gizlenmesi

"islam inancı özelinde de kafir olmak için ilk önce allah'a peygamberlere kitaplara cennet cehenneme öldükten sonra dirilmeye hesap vermeye inanmış vb hüküm kriterleri kabul etmiş ve gerektiği gibi davranacağına söz vermiş olman lazım. "
demiş arkadaş.
hayır dostum tanrı kuranda kafirler derken sadece inananları mı kastediyor sanıyorsun?
kafir evrensel bir tanımdır . ister inanan olsun ister inanmayan her kim herhangi bir gerçeği örtüp karartırsa o kişi kafirdir ve ebedi azaba çaptırılacaktır.
bu kadar basit.
müslümanlar kafir'in tanımı anlamıyor bilmiyorlarda ve ateistlerde bilmiyor.
oysa ki bu tanım öyle küçük basit bir tanım değil.
üzerinde çok düşünülmeli çok.

öğretmenler günü

öğretmen kutsalmış puahaa ulan sizin neyiniz kutsal? devlet size öğretmen diyebilir lakin çoğunuz öğretmen olamayacak kadar cahilsiniz. sert konuştum demi amacım üzmek filan değil sadece gerçekleri yazmak lazım artık.
bizim babalarımızın vergisiyle maaş alıyorsıunuz amk . neyin kutsaması bu?
öğrencilik hayatımda bir tane bile adam akıllı öğretmene denk gelmedim. bunların alayı sınıfın en karaktersiz piçleri ile geçinen onları koruyan iyi efendi huyluları bırakan onları ezmeye çalışan tiplerdi. hele hele meslek lisesini öğretmeni denilen mahlukatlar. çok az iyisine denk geldik. birkaç tane iyi öğretmene denk geldim onların bilinç seviyesi biraz yukarıdaydı.
ayrıca ülkenin aydınlanma seviyesine ne katkınız oldu? nesil ortada? bu ülkenin cehaletinde sefaletinde barbarlııgında nezaketsiziliğinde gerçeklerden uzak oluşunda sizinde payınız var bunu unutmayın. şu ülkenin haline bakın.hala gururla nasıl öğretmenliğinizle gurur duyuyorusnuz? ne öğrettiniz abicim siz ya? ne zaman kendinizi eleştireceksiniz?
birde şu öğretmenler gününde sahte gururlanmaları yok mu komedi amk. birde kendilerini atatürkle kıyaslıyorlar. abi siz kim atatürk kim ya. adam turkiyenin aydınlanması için canını verdi. sizin gibi aa 24 kasım hemen aşağıda sıra olun şiir okuyacağız 2 saat ayakta dikilin demedi! aydınlanma başka birşey.
artık kral çıplak demenin vakti geldi beyler kimse kusura bakmasın.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.