1. 1.
  50 cent'in de dahil oldugu, llyod banks, tony yayo, young buck afro-amerikanlarindan mutesekkil, son olarak ta eskilerin sokaklarin adami arabesk mobb deep'i de bir porsche karsiligi tav edip kendilerine dahil eden amerikali abazan zinci genclik grubu. cumlenin sonunda basini unuttum ama, bu nasil cumleydi be, edebiyat-i cedide.
  4 ... laz pacino
 2. 2.
  lloyd banks, tony yayo,young buck ve mobb deep haricinde olivia da g unit uyesidir.
  ... dellydellyqpelly
 3. 3.
  Kesinlikle modern N.W.A. diyebileceğimiz kalitede bir grup.Özellikle ilk albümü Beg For Mercy olağanüstüdür.Yeni albümleri Lock and Loaded ise 24 Haziran 2008'de çıkacaktır.Ayrıca G-unit bir records'dur.Mase,Spider Loc,Mobb Deep,40 Glocc,Lil Scrappy,Ll Cool J,Freeway gibi başarılı raperlarda G-unit Records'da bağlıdır.
  ... gorilla
 4. 4.
  yeni bir can, yeni bir kan.

  (bkz: hoş geldiniz)
  -1 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
 5. 5.
  on iki adet üyesi bulunan magandasal rap ünitesi.

  üyeleri:

  *50 cent
  *tony yayo
  *young buck
  *lloyd banks
  *olivia
  *m.o.p
  *mobb
  *sleep
  *spider loc
  *40 glocc
  *hot rod
  *nyce

  edit: mazaradi fox ta gruba dahil edilmiştir.
  edit:2 young buck arazi.
  5 ... kronik kuzu
 6. 6.
  açılımı Guerilla Unit'dir.
  1 -1 ... air20
 7. 7.
  acilimi gorilla unit'dir
  -1 ... b2dalo
 8. 8.
  Straight Outto Southside diye bir şarkıları vardır ki:
  http://www.youtube.com/watch?v=BBOrvM2LeaQ+

  arabanızın markası ne olursa olsun bu şarkı çalarken kendinize ferrari'de gibi hissedersiniz.
  ... whitechocolate
 9. 9.
  (bkz: poppin them thangs)
  ... uyeolmadanlinkigoremeyenadam
 10. 10.
  New York City çıkışlı 50 Cent tarafından kurulmuş ve şu anda 50 Cent, Lloyd Banks ve Tony Yayo'dan oluşan rap grubudur. Kendilerine ait G-Unit Records isimli plak şirketleri vardır. G-Unit'in açılımı konusunda görüş ayrılığı vardır. Kimi Guerrilla Unit kimi Gorilla Unit der. Ancak G-Unit giyim markasının ürünlerinin üzerinde sık sık Gorilla Unit yazdığı için biz bunun doğru olduğunu kabul ediyoruz. Rap piyasasında, çıkardıkları harika mixtape'lerle tanınmışlardır. Harika diyorum çünkü az kişinin keşfettiği o kadar çok güzel şarkı vardır ki bu mixtape'lerden çok rahat 2-3 albüm çıkabilir. Ve bu mixtape sayısı 3-5 ile sınırlı olmayıp yanlış araştırmadıysam 35 adettir. Bu yüzden hip hop tarihinin en iyi rap gruplarından biridir bence. ilk albümleri 'Beg For Mercy' güzel bir albüm olarak çok olumlu tepkiler almıştır. Ancak 2. albümleri 'T.O.S.' ( Terminate On Sight ) o kadar başarılı olmamıştır. Grup bir ara Game ve Young Buck'ın da katılımıyla tam anlamıyla harika bir grup halini almıştır. Diğer katılanları sağmıyorum çünkü ciddi anlamda katkıları olmamıştır. ( Olivia, Mobb Deep , Spider Loc, Young Hot Rod , 40 Glocc vb. ) Ancak önce Game'in ve sonra da Young Buck'ın 50 Cent ile takışması yüzünden ikisi de gruptan uzaklaştırılmıştır. Grubun generali 50 Cent kimsenin gözyaşına bakmayan bir rapper'dır. Özellikle Young Buck çok yetenekli bir rapper'dı ama fazla para harcaması ve tam anlamıyla bir 'crackhead' yani uyuşturucu bağımlısı olması sebebiyle gruptan kovuldu. Game ve Young Buck zaman zaman tekrar geri dönmek istemelerini beyan etmelerine rağmen zaman zaman da dengesiz davranışlar göstererek G-Unit'i sürekli diss'lemişlerdir. En hit şarkıları bence; ' Close to me ' , 'Poppin' Them Thangs','Stunt 101', 'Wanna get to know you' , 'Groupie love' , "G'd Up" , "Salute U" , "Straight Outta Southside" , "I Like the Way She Do It" , "Party Ain't Over" , ' Southside ' , ' G-Unit Gang ' dir.
  1 ... batman begins