1. 1.
  g unit in bi uyesi.
  ... dellydellyqpelly
 2. 2.
  bir zamanlar, silah taşıma sebebiyle hapse girmiş amerikalı rapçi.
  1 -1 ... petit
 3. 3.
  (bkz: free yayo)
  2 ... meybivi
 4. 4.
  (bkz: sony vaio)
  -1 ... kapucino
 5. 5.
  curios adlı joe'yla ft yaptığı parçası mutlaka dinlenilmesi gereken G-unit grup elemanı.

  http://www.youtube.com/watch?v=3fuKBeFaNXM+
  ... jsoul
 6. 6.
  Asıl adı Marvin Bernard olan 1978 doğumlu , G-Unit'in 50 Cent ve Lloyd Banks'ten sonraki diğer üyesidir. 50 Cent'in çok eski arkadaşıdır ve her fırsatta ona minnetini sunar. Hatta bazen yalakalık boyutuna bile varmıştır bu minnet. Piyasada çok saygı gören bir rapper değildir çünkü hiçbir zaman 50 ve Banks seviyesinde bir rapper olamayacaktır. Her rapper'ın hapse girdiği zaman alışageldik bir şekilde kankalarının başlattığı bir 'Free.....' kampanyasından o da nasibini almış bu sefer ki hikayenin adı 'Free Yayo' olmuştur. Sonuna kadar hapse girmeyi hakkettiği için ( silah taşıma vb. suçlar ) bu kampanyayı komedi olarak bulanlardanım. Solo olarak tek albümü vardır. Albüm ( zaten aksi beklenmezdi ) tarihte başarılı olmayan rap albümleri arasındaki yerini almıştır.
  Ama yiğidi öldür hakkını yeme misali albümdeki Curious parçasında resmen döktürmüştür. Albümün diğer hiti ise Eminem destekli 'Drama Setter' dır. En kısa zamanda 50 Cent'in kıçını yalamayı bırakıp kendi benliğini kazanmasını diliyoruz.
  ... batman begins
 7. 7.
  (d. 31 Mart 1978) ABD'li rapçi ve G-Unit grubunun bir üyesi. Kendisine ait plak şirketi 50 Cent'e Dr. Dre tarafından verildikten sonra 50 Cent, Get Rich or Die Tryin' adlı solo albümünü piyasaya sürdü. Grubun plak şirketi G-Unit Records kurulduktan sonra, grup Beg for Mercy adındaki solo albümünü Kasım 2003'te yayımladı. Albüm, ABD'de üç kez platin plak kazandı. Temmuz 2008'de ise grubun T.O.S: Terminate on Sight albümü piyasaya sürüldü.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Tony_Yayo
  ... hasmet ibriktaroglu